Karta atleta

Export do excelu
  • Šrámek David
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.32 Praha - Eden 29.04.2016
60 m 07.16 h Praha-Stromovka 31.01.2015
100 m 11.09 Stará Boleslav 22.05.2015
150 m 17.07 Praha 01.05.2015
150 m 16.98 h Praha-Strahov 16.01.2015
200 m 22.71 Salem 23.03.2019
200 m 22.90 h Seattle 23.02.2019
300 m 35.86 Praha 01.05.2015
300 m 37.28 h Praha-Strahov 24.01.2014
400 m 49.82 Bílina 08.05.2015
400 m 52.07 h Seattle 14.01.2017
800 m 2:57.14 Praha 10.10.2009
1000 m 3:18.69 Praha 15.10.2011
1000 m 2:42.45 h Praha-Stromovka 12.02.2016
1500 m 4:29.51 Ellensburg 29.04.2019
60 m překážek 11.5 Praha-Jeseniova 21.05.2009
60 m překážek 08.72 h Praha-Stromovka 06.02.2015
100 m překážek 15.54 Stará Boleslav 08.10.2011
110 m překážek 15.73 Praha 18.08.2013
200 m překážek 30.56 Praha 10.06.2011
300 m překážek 43.14 Praha 12.06.2012
400 m překážek 57.35 Praha 09.06.2015
sprintérský trojboj 2235 Bílina 13.08.2016
pohár rozhlasu 0669 Praha-Jeseniova 12.05.2011
pětiboj 1235 Praha 10.10.2009
sedmiboj hala 5230 h Praha-Stromovka 06.02.2015
devítiboj 4157 Praha 15.10.2011
desetiboj 6846 Stará Boleslav 22.05.2015
hod diskem 1kg 30.12 Praha 15.09.2011
hod diskem 1,5kg 29.64 Stará Boleslav 24.05.2013
hod diskem 1,75kg 34.37 Stará Boleslav 22.05.2015
hod diskem 2kg 33.82 La Jolla 21.04.2017
hod kladivem 4kg 14.55 Praha-Stromovka 05.05.2010
hod kladivem 6kg 23.03 Praha 17.06.2014
hod oštěpem 600g 32.62 Praha 15.09.2011
hod oštěpem 700g 37.94 Liberec 11.05.2013
hod oštěpem 800g 39.50 Stará Boleslav 22.05.2015
hod kriketovým míčkem 43.50 Praha 10.10.2009
vrh koulí 3kg 07.43 Praha - Děkanka 27.04.2009
vrh koulí 4kg 09.78 Praha 15.09.2011
vrh koulí 5kg 11.45 Praha 12.10.2013
vrh koulí 5kg 10.96 h Jablonec nad Nisou 12.01.2013
vrh koulí 6kg 11.00 Bílina 08.05.2015
vrh koulí 6kg 11.06 h Jablonec nad Nisou 10.01.2015
vrh koulí 7,26kg 10.01 Praha-Eden 06.05.2016
vrh koulí 7,26kg 10.26 h Nampa 17.02.2017
skok daleký 6.94 Azusa 17.04.2019
skok daleký 7.01 h Praha-Stromovka 06.02.2015
skok o tyči 4.73 Monmouth 10.05.2019
skok o tyči 4.65 h Nampa 15.02.2019
skok vysoký 1.88 Bílina 08.05.2015
skok vysoký 1.88 h Jablonec nad Nisou 09.01.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.31 h Nampa 24.01.2020
1000 m 2:51.08 h Nampa 24.01.2020
60 m překážek 09.17 h Nampa 24.01.2020
sedmiboj hala 4717 h Nampa 24.01.2020
vrh koulí 7,26kg 09.60 h Nampa 24.01.2020
skok daleký 6.70 h Nampa 24.01.2020
skok o tyči 4.31 h Seattle 18.01.2020
skok vysoký 1.73 h Nampa 24.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 100 m/J/B1 2 Praha 11.56
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 400 m/J/B1 2 Praha 51.94
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 1500 m/J/F Praha 4:41.10
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 110 m př./J/B1 3 Praha 16.61
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) výška/J/F Praha 1.79
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) tyč/J/F Praha 4.30
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) dálka/J/F Praha 6.59
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) koule 6kg/J/F Praha 10.47
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) disk 1,75kg/J/F Praha 31.55
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) oštěp 800g/J/F 4 Praha 34.50
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) desetiboj/J/F Praha 6217
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) tyč/J/F Opava 4.25
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) dálka/J/F 7 Opava 6.60
20.09.2014 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek sk. A tyč/J 5 Castellón 4.40
20.09.2014 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek sk. A dálka/J 7 Castellón 6.57
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) tyč/J/F Pardubice DNP
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) dálka/J/F 12 Pardubice 6.03
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 60 m/M/B1 4 Stadion mládeže, Kotlářka 07.50
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 100 m/M/B2 Stadion mládeže, Kotlářka DNP
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) sprint. tr/M 48 Stadion mládeže, Kotlářka 0713
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B1 4 Praha 11.70
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) tyč/J Praha 4.20
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J Praha 10.81
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) tyč/U23M/F 7= Jablonec nad Nisou 4.45
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/U23M/F 11 Jablonec nad Nisou 6.32
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 110 m př./J/B1 3 Praha 16.13
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/J Praha 6.17
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) disk 1,75kg/J Praha 29.99
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/R1 7 Vlašim 11.93
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) tyč/M/F Vlašim 4.00
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/M/F 5 Vlašim 6.41
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B1 2 Praha 11.73
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B1 1 Praha 52.30
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) 1500 m/J/B1 2 Praha 4:58.94
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) 110 m př./J/B1 2 Praha 17.19
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) výška/J/F Praha 1.74
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) tyč/J/F Praha 4.10
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) dálka/J/F Praha 06.47
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J/F Praha 10.82
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) disk 1,75kg/J/F Praha 27.92
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) oštěp 800g/J/F Praha 32.91
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) desetiboj/J Praha 5800
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) tyč/J/F 6 Třinec 4.25
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) dálka/J/F 10 Třinec 6.49
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) tyč/J 1= Praha 3.55
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) koule 6kg/J 7 Praha 09.85
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) kladivo 6kg/J Praha 23.03
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) výška/J/F Praha-Juliska 1.70
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) tyč/J/F Praha-Juliska 3.90
07.06.2014 Krajský přebor mužů a žen Královéhradeckého a Pardubického kraje - OPEN (TJ Sokol Hradec Králové) tyč/M MS Hradec Králové 4.20
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 200 m/M/B3 2 České Budějovice 23.23
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) tyč/M/F České Budějovice 3.70
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) dálka/M/F České Budějovice 6.52
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B1 4 Praha 11.40
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj/J/F 6 Praha 6014
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/J/F Praha 6.61
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J/F 12 Praha 09.92
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/J/FB Praha 1.75
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/J/FB Praha 51.04
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/J/F Praha 4:45.48
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m př./J/B2 5 Praha 16.96
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) tyč/J/FA 4 Praha 3.90
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) disk 1,75kg/J/F 9 Praha 28.83
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 800g/J/FB 6 Praha 35.62
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/R4 2 Pacov 11.59
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/FB 6 Pacov 11.58
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B3 Pacov DNP
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) tyč/M Pacov 3.70
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 110 m př./J/B1 Praha DNP
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) oštěp 800g/J Praha 37.85
13.05.2014 Středoškolský pohár sportovních gymnázií v atletice (SG Plzeň) výška/M 5= Plzeň 1.70
13.05.2014 Středoškolský pohár sportovních gymnázií v atletice (SG Plzeň) dálka/M/F Plzeň 6.92
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) 100 m/J/F Česká Lípa 11.51
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) 400 m/J/F Česká Lípa 51.99
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) 1500 m/J/F Česká Lípa 4:53.21
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) 110 m př./J/F 4 Česká Lípa 16.93
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) výška/J/F 2= Česká Lípa 1.69
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) tyč/J/F Česká Lípa 3.90
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) dálka/J/F Česká Lípa 6.52
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) koule 6kg/J/F 6 Česká Lípa 09.82
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) disk 1,75kg/J/F Česká Lípa 28.59
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) oštěp 800g/J/F 5 Česká Lípa 36.83
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) tyč/J/F Praha-Stromovka DNP
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) dálka/J/F 8 Praha-Stromovka 6.48
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj h/J/F Praha-Stromovka DNF
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/J/B1 5 Praha-Stromovka 07.40
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/J/F 15 Praha-Stromovka 1.66
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/J/F 5 Praha-Stromovka 6.41
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 6kg/J/F 15 Praha-Stromovka 10.13
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/J/R3 1 Praha-Stromovka 07.33
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/J/FA 5 Praha-Stromovka 07.31
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) tyč/J/F Praha-Stromovka 4.20
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) dálka/J/F Praha-Stromovka 6.50
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/J/B3 Praha-Stromovka NP
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B8 1 Praha-Juliska 07.25
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m př./J/B1 4 Praha-Juliska 09.05
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m př./J/B4 4 Praha-Juliska 08.99
24.01.2014 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 200 m/M/B4 2 Praha-Strahov 23.43
24.01.2014 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B9 1 Praha-Strahov 37.28
24.01.2014 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) tyč/M Praha-Strahov NM
21.01.2014 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B5 4 Praha-Juliska 07.33
21.01.2014 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m př./J/B3 1 Praha-Juliska 09.05
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) tyč/M/F 7 Praha-Strahov 3.80
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) koule 6kg/J/F 5 Praha-Strahov 09.71
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B22 1 Praha-Strahov 17.30
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B9 Praha-Strahov DQ
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/J/B1 Jablonec nad Nisou 07.31
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 1000 m/J/B1 2 Jablonec nad Nisou 2:52.36
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m př./J/B1 6 Jablonec nad Nisou 09.26
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) výška/J/F1 5 Jablonec nad Nisou 1.72
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) tyč/J/F1 Jablonec nad Nisou 4.00
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/J/F Jablonec nad Nisou 6.43
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) koule 6kg/J/F 10 Jablonec nad Nisou 09.22
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) sedmiboj h/J Jablonec nad Nisou 4504