Karta atleta

Export do excelu
  • Marek Toufar
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.4 h Chrudim 05.12.2012
60 m 08.83 Litomyšl 10.10.2009
60 m 08.18 h Jablonec nad Nisou 23.01.2011
100 m 12.21 Nové Město nad Metují 10.05.2014
150 m 20.20 h Jablonec nad Nisou 23.01.2011
150 m 18.1 Ústí nad Orlicí 29.05.2011
200 m 25.37 h Praha-Strahov 20.01.2013
200 m 24.91 Hradec Králové 31.05.2015
300 m 40.78 Pardubice 16.10.2013
800 m 2:37.92 Litomyšl 10.10.2009
60 m překážek (0.76) 12.45 Litomyšl 10.10.2009
110 m překážek (1.06) 18.27 Hradec Králové 07.06.2014
200 m překážek (0.76) 33.54 Hradec Králové 24.09.2011
300 m překážek (0.84) 43.25 Svitavy 15.06.2013
400 m překážek (0.91) 62.08 Pardubice 01.06.2013
skok daleký 6.15 h Praha-Strahov 20.01.2013
skok daleký 5.74 Ústí nad Orlicí 18.05.2013
trojskok 10.62 Hradec Králové 17.06.2018
hod kriketovým míčkem 35.17 Litomyšl 10.10.2009
pětiboj 1347 Litomyšl 10.10.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.21 Nové Město nad Metují 10.05.2014
110 m překážek (1.06) 18.27 Hradec Králové 07.06.2014
400 m překážek (0.91) 64.56 Pardubice 15.06.2014
skok daleký 5.39 h Pardubice 25.01.2014
skok daleký 5.85 Pardubice 15.06.2014
trojskok 11.85 Pardubice 13.09.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 110 m překážek (0.99)/J/B2 Pardubice DNP
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/J/F 23 Pardubice 4.94
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) trojskok/J/F 12 Pardubice 11.85
31.08.2014 4. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 100 m/M/R3 2 Týniště nad Orlicí 12.38
31.08.2014 4. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 100 m/M/FB Týniště nad Orlicí DNS
31.08.2014 4. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) skok daleký/M 6 Týniště nad Orlicí 5.63
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m překážek (0.91)/J/F Pardubice DNS
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/J/F Pardubice 5.76
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) trojskok/J/F Pardubice 0
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/R3 5 Pardubice 12.28
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m překážek (0.91)/J/B1 3 Pardubice 64.56
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/J/F Pardubice 5.85
14.06.2014 3. kolo společného krajského přeboru družstev mužů (TJ Svitavy, Atletika Polička) 110 m překážek (1.06)/M/B1 1 Svitavy 19.56
14.06.2014 3. kolo společného krajského přeboru družstev mužů (TJ Svitavy, Atletika Polička) skok daleký/M Svitavy 5.73
07.06.2014 Krajský přebor mužů a žen Královéhradeckého a Pardubického kraje - OPEN (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B4 Hradec Králové DNS
07.06.2014 Krajský přebor mužů a žen Královéhradeckého a Pardubického kraje - OPEN (TJ Sokol Hradec Králové) 110 m překážek (1.06)/M/B1 3 Hradec Králové 18.27
07.06.2014 Krajský přebor mužů a žen Královéhradeckého a Pardubického kraje - OPEN (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/M 8 Hradec Králové 5.75
01.06.2014 2. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (TJ Sokol Hradec Králové) 110 m překážek (1.06)/M/B2 1 Hradec Králové 19.3
01.06.2014 2. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/M Hradec Králové 5.62
01.06.2014 2. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (TJ Sokol Hradec Králové) trojskok/M Hradec Králové 11.59
18.05.2014 1. kolo KPD mužů (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/M/R1 2 Pardubice 12.27
18.05.2014 1. kolo KPD mužů (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/M/FA 5 Pardubice 12.37
18.05.2014 1. kolo KPD mužů (Hvězda SKP Pardubice) 400 m překážek (0.91)/M/B1 3 Pardubice 66.68
18.05.2014 1. kolo KPD mužů (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/M/F 5 Pardubice 5.65
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 100 m/J/R2 3 Nové Město nad Metují 12.33
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 100 m/J/F1 6 Nové Město nad Metují 12.21
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 400 m překážek (0.91)/J/B1 1 Nové Město nad Metují 66.07
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/J Nové Město nad Metují 5.79
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 200 m/M/B3 Jablonec nad Nisou DNP
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) skok daleký/M/F 16 Jablonec nad Nisou 5.25
25.01.2014 Veřejné halové závody (AC Pardubcie) skok daleký/M 10 Pardubice 5.39