Karta atleta

Export do excelu
  • Steklík Aleš
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: SK Nové Město nad Metují
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.39 Litomyšl 3.8.2013
60 m 07.37 h Jablonec nad Nisou 19.1.2014
100 m 11.40 Nové Město nad Metují 3.6.2017
200 m 23.07 Svitavy 7.9.2013
200 m 23.96 h Jablonec nad Nisou 16.1.2016
300 m 36.90 Jaroměř 8.6.2013
400 m 50.53 Nové Město nad Metují 3.6.2017
400 m 52.10 h Praha-Stromovka 22.2.2014
500 m 1:14.55 h Jablonec nad Nisou 30.1.2013
800 m 1:58.83 Ostrava 20.6.2015
800 m 2:22.47 h Praha - Strahov 18.12.2010
1500 m 4:31.34 Olomouc 22.6.2011
1500 m 4:46.47 h Jablonec nad Nisou 12.3.2011
110 m překážek 19.57 Praha - Vokovice 26.6.2018
sprintérský trojboj 2245 Litomyšl 3.8.2013
desetiboj 4450 Praha - Vokovice 26.6.2018
hod diskem 2kg 20.14 Praha - Vokovice 26.6.2018
hod oštěpem 800g 29.31 Praha - Vokovice 26.6.2018
vrh koulí 7,26kg 08.35 Praha - Vokovice 26.6.2018
skok daleký 5.23 Praha - Vokovice 26.6.2018
skok o tyči 2.20 Praha - Vokovice 26.6.2018
skok vysoký 1.55 Praha - Vokovice 26.6.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2014 Krajské kolo CORNY středoškolského atletického poháru (TJ Dvůr Králové n. L. a SŠIS Dvůr Králové n. L.) 100 m/J/B1 1 Dvůr Králové n. L. 11.60
25.09.2014 Krajské kolo CORNY středoškolského atletického poháru (TJ Dvůr Králové n. L. a SŠIS Dvůr Králové n. L.) 400 m/J/B1 1 Dvůr Králové n. L. 50.90
17.09.2014 Okresní kolo Corny středoškolského atletického poháru pro okres Rychnov n/Kn. (OR AŠSK Rychnov n/Kn.) 400 m/J/B1 1 Týniště nad Orlicí 51.66
17.09.2014 Okresní kolo Corny středoškolského atletického poháru pro okres Rychnov n/Kn. (OR AŠSK Rychnov n/Kn.) 1500 m/J/B1 Týniště nad Orlicí DNF
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/U23M/R3 5 Jablonec nad Nisou 51.58
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/R2 2 Pardubice 11.73
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/FA Pardubice DQ
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/J/B1 4 Pardubice 23.63
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů, skupina B (AC SYNER Turnov) 100 m/M/R2 4 Turnov 11.75
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů, skupina B (AC SYNER Turnov) 100 m/M/FB Turnov 11.67
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů, skupina B (AC SYNER Turnov) 200 m/M/B2 4 Turnov 23.72
08.07.2014 4. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m/M/B2 7 Tábor 51.64
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/J/R3 5 Třinec 51.81
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/J/R1 7 Třinec 23.33
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (ASK Děčín) 100 m/M/R2 4 Děčín 11.78
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (ASK Děčín) 100 m/M/FB 4 Děčín 11.73
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (ASK Děčín) 200 m/M/B2 1 Děčín 23.59
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/R3 2 Pardubice 11.66
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/FA 5 Pardubice 11.70
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/J/B1 5 Pardubice 53.63
07.06.2014 Krajský přebor mužů a žen Královéhradeckého a Pardubického kraje - OPEN (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/M/B1 5 Hradec Králové 52.09
31.05.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/M/R1 4 Jablonec nad Nisou 11.46
31.05.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/M/FB Jablonec nad Nisou 11.39
31.05.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/M/B2 4 Jablonec nad Nisou 23.10
18.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, o.s.) 400 m/M/B2 2 Liberec 51.58
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 100 m/J/R2 1 Nové Město nad Metují 11.73
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 100 m/J/F1 Nové Město nad Metují 11.51
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/J/B1 1 Nové Město nad Metují 23.27
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/J/R2 3 Praha-Stromovka 52.10
01.02.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Liaz Jablonec n/N.) 60 m/J/R2 1 Jablonec nad Nisou 07.39
01.02.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Liaz Jablonec n/N.) 60 m/J/F 5 Jablonec nad Nisou 07.45
01.02.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Liaz Jablonec n/N.) 400 m/J/F Jablonec nad Nisou 52.67
19.01.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/M/R2 1 Jablonec nad Nisou 07.37
19.01.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/M/F 5 Jablonec nad Nisou 07.38
19.01.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/M/B1 4 Jablonec nad Nisou 24.41