Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Posekaný
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Šátek Jan
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
400 m 57.05 h Praha-Strahov 11.01.2014
400 m 55.52 Stará Boleslav 06.06.2015
60 m překážek (0.91) 09.52 h Praha-Stromovka 12.02.2013
60 m překážek (0.99) 09.89 h Praha-Strahov 10.01.2015
110 m překážek (0.91) 18.57 Mladá Boleslav 08.06.2013
300 m překážek (0.84) 45.87 Kladno 11.05.2013
400 m překážek (0.91) 62.17 Kladno 30.05.2015
400 m překážek (0.91) 61.65 Ostrava 20.06.2015
skok daleký 5.53 h Praha-Strahov 03.02.2013
trojskok 11.70 Beroun 05.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 57.05 h Praha-Strahov 11.01.2014
400 m 56.9 Stará Boleslav 03.05.2014
60 m překážek (0.99) 11.26 h Praha-Strahov 11.01.2014
400 m překážek (0.91) 63.97 Jablonec nad Nisou 07.06.2014
400 m překážek (0.91) 63.02 Mladá Boleslav 21.06.2014
trojskok 11.70 Beroun 05.09.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m překážek (0.91)/J/B2 2 Pardubice 64.01
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) trojskok/J/F 16 Pardubice 11.17
05.09.2014 4.kolo KPD staršího žactva a 3.kolo KPD dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) trojskok/J Beroun 11.70
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.91)/J/R1 6 Třinec 64.01
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B1 2 Mladá Boleslav 63.02
07.06.2014 Společné 2. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m překážek (0.91)/J/F Jablonec nad Nisou 63.97
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.91)/M/B1 3 Kladno 64.35
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most) 400 m překážek (0.91)/M/F Most 65.07
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most) trojskok/M Most DNP
03.05.2014 Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/J/F 4 Stará Boleslav 56.9
24.01.2014 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 400 m/M/B4 2 Praha-Strahov 57.33
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 400 m/J/B2 1 Praha-Strahov 57.05
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m překážek (0.99)/J/F 4 Praha-Strahov 11.26