Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Trnka
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.28 Praha 04.05.2012
60 m 07.75 h Praha-Juliska 28.01.2014
100 m 12.17 Praha 24.05.2014
150 m 18.46 h Praha-Strahov 17.01.2014
150 m 19.26 Kutná Hora 04.09.2018
200 m 25.90 Chodov 18.05.2014
200 m 26.49 h Praha-Stromovka 23.01.2018
300 m 42.02 h Praha - Strahov 19.01.2018
300 m 41.74 Praha - Eden 04.05.2018
400 m 56.96 Praha 24.05.2014
1000 m 3:22.31 Praha 16.10.2011
1000 m 3:13.19 h Jablonec nad Nisou 13.01.2013
1500 m 4:58.39 Praha - Eden 30.05.2019
60 m překážek (0.91) 09.52 h Praha-Stromovka 02.02.2013
60 m překážek (0.99) 09.63 h Praha-Juliska 28.01.2014
60 m překážek (1.06) 11.29 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
100 m překážek (0.84) 16.88 Praha 15.10.2011
110 m překážek (0.91) 19.28 Praha - Strahov 14.10.2012
110 m překážek (0.99) 17.35 Praha 13.05.2014
110 m překážek (1.06) 18.81 Praha - Juliska 11.05.2019
200 m překážek (0.76) 29.69 Kutná Hora 04.09.2018
skok vysoký 1.80 Bílina 20.09.2014
skok vysoký 1.71 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
skok o tyči 2.40 h Jablonec nad Nisou 13.01.2013
skok o tyči 3.10 Praha - Eden 07.10.2018
skok daleký 5.63 h Praha-Stromovka 22.01.2013
skok daleký 5.74 Praha 13.05.2014
vrh koulí 4kg 10.27 h Praha-Stromovka 09.02.2011
vrh koulí 4kg 11.14 Praha - Juliska 04.05.2011
vrh koulí 5kg 10.81 h Praha-Stromovka 29.01.2013
vrh koulí 5kg 11.00 Praha 07.06.2013
vrh koulí 6kg 10.32 h Praha-Stromovka 02.02.2014
vrh koulí 6kg 10.89 Praha 24.05.2014
vrh koulí 7,26kg 09.26 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
vrh koulí 7,26kg 09.87 Praha - Eden 11.08.2018
hod diskem 1kg 37.69 Sušice 24.09.2011
hod diskem 1,5kg 31.66 Praha 13.10.2013
hod diskem 1,75kg 29.28 Praha 25.05.2014
hod diskem 2kg 29.24 Praha - Juliska 19.09.2019
hod oštěpem 600g 42.86 Stará Boleslav 08.10.2011
hod oštěpem 700g 44.09 Praha 13.10.2013
hod oštěpem 800g 49.12 Nýřany 01.06.2014
hod kriketovým míčkem 57.20 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 17.09.2010
sedmiboj hala [Dci] 3265 h Jablonec nad Nisou 13.01.2013
sedmiboj hala [M] 2760 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
devítiboj 3920 Praha 16.10.2011
desetiboj [Dci] 4925 Praha 13.10.2013
desetiboj [J] 5067 Praha 25.05.2014
desetiboj [M] 4248 Pacov 14.07.2019
vrhačský trojboj 1349 Praha - Juliska 19.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.75 h Praha-Juliska 28.01.2014
100 m 12.17 Praha 24.05.2014
150 m 18.46 h Praha-Strahov 17.01.2014
200 m 25.90 Chodov 18.05.2014
400 m 56.96 Praha 24.05.2014
1500 m 4:59.08 Česká Lípa 11.05.2014
60 m překážek (0.99) 09.63 h Praha-Juliska 28.01.2014
110 m překážek (0.99) 17.35 Praha 13.05.2014
skok vysoký 1.80 Bílina 20.09.2014
skok o tyči 2.80 Praha 12.10.2014
skok daleký 5.74 Praha 13.05.2014
vrh koulí 6kg 10.32 h Praha-Stromovka 02.02.2014
vrh koulí 6kg 10.89 Praha 24.05.2014
hod diskem 1,75kg 29.28 Praha 25.05.2014
hod oštěpem 800g 49.12 Nýřany 01.06.2014
desetiboj [J] 5067 Praha 25.05.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 100 m/J/B2 5 Praha 12.63
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 400 m/J/B2 5 Praha 60.41
12.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 1500 m/J/F 7 Praha 5:13.71
12.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 110 m překážek (0.99)/J/B2 4 Praha 18.40
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) skok vysoký/J/F Praha 1.66
12.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) skok o tyči/J/F Praha 2.80
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) skok daleký/J/F 10 Praha 5.48
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) vrh koulí 6kg/J/F 5 Praha 09.53
12.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) hod diskem 1,75kg/J/F Praha 28.87
12.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) hod oštěpem 800g/J/F Praha 42.91
12.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) desetiboj [J]/J/F 7 Praha 4581
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) 110 m překážek (0.99)/J/B3 5 Opava 17.81
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) skok vysoký/J/F 17 Opava 1.65
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) hod oštěpem 800g/J/F 12 Opava 40.51
20.09.2014 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů v Čechách (AK Bílina) 110 m překážek (1.06)/M/B1 Bílina DQ
20.09.2014 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů v Čechách (AK Bílina) skok vysoký/M/F 4 Bílina 1.80
20.09.2014 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů v Čechách (AK Bílina) hod oštěpem 800g/M/F 5 Bílina 42.69
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) skok vysoký/J/F 10= Pardubice 1.70
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) hod oštěpem 800g/J/F Pardubice DNP
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok o tyči/J Praha NH
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) vrh koulí 6kg/J 5 Praha 10.20
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/J Praha 43.49
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/J Praha DNS
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 6kg/J Praha DNS
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) hod diskem 1,75kg/J Praha DNS
24.08.2014 4. kolo OMD mužů PKAS a KKAS (TJ Sušice) skok vysoký/M/F Sušice NH
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 800g/J/F 10 Třinec 44.45
22.06.2014 3. kolo OMD mužů (AK Škoda Plzeň) 200 m/M/B2 2 Plzeň 25.59
22.06.2014 3. kolo OMD mužů (AK Škoda Plzeň) skok vysoký/M/F 4 Plzeň 1.66
22.06.2014 3. kolo OMD mužů (AK Škoda Plzeň) hod oštěpem 800g/M/F Plzeň 45.58
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/J/B2 5 Praha 12.06
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) trojskok/J Praha NM
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) vrh koulí 6kg/J 6 Praha 10.00
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) skok vysoký/J/F 4 Praha-Juliska 1.60
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) hod diskem 1,75kg/J/F 6 Praha-Juliska 27.91
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) hod oštěpem 800g/J/F 4 Praha-Juliska 44.36
01.06.2014 2. kolo OMD SZA mužů (ATLETCLUB nýřany) skok vysoký/M 4 Nýřany 1.71
01.06.2014 2. kolo OMD SZA mužů (ATLETCLUB nýřany) skok daleký/M Nýřany 5.89
01.06.2014 2. kolo OMD SZA mužů (ATLETCLUB nýřany) hod oštěpem 800g/M Nýřany 49.12
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B3 3 Praha 12.17
25.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj [J]/J/F 13 Praha 5067
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/J/F 17 Praha 5.66
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 6kg/J/F 9 Praha 10.89
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/J/FA 8 Praha 1.66
24.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/J/FC 4 Praha 56.96
25.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/J/F 12 Praha 5:08.02
25.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/B3 3 Praha 17.54
25.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok o tyči/J/FB 10 Praha 2.80
25.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,75kg/J/F 8 Praha 29.28
25.05.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/J/FB Praha 45.32
18.05.2014 1. kolo OMD mužů (ŠAK Chodov) 200 m/M/B1 6 Chodov 25.90
18.05.2014 1. kolo OMD mužů (ŠAK Chodov) skok daleký/M Chodov 5.73
18.05.2014 1. kolo OMD mužů (ŠAK Chodov) hod oštěpem 800g/M 4 Chodov 41.81
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 110 m překážek (0.99)/J/B1 3 Praha 17.35
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) skok vysoký/J Praha 1.65
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) skok daleký/J 8 Praha 5.74
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) 100 m/J/F2 4 Česká Lípa 12.18
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) 400 m/J/F3 Česká Lípa 58.73
11.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) 1500 m/J/F 7 Česká Lípa 4:59.08
11.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) 110 m překážek (0.99)/J/FF2 4 Česká Lípa 18.01
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) skok vysoký/J/F Česká Lípa 1.72
11.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) skok o tyči/J/F Česká Lípa 0
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) skok daleký/J/F 8 Česká Lípa 5.59
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) vrh koulí 6kg/J/F 7 Česká Lípa 09.56
11.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) hod diskem 1,75kg/J/F 5 Česká Lípa 26.71
11.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) hod oštěpem 800g/J/F Česká Lípa 44.03
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/R2 5 Praha-Stromovka 09.80
02.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok vysoký/J/F Praha-Stromovka
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok o tyči/J/F Praha-Stromovka NH
02.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) vrh koulí 6kg/J/F 4 Praha-Stromovka 10.32
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B11 2 Praha-Juliska 07.75
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m překážek (0.99)/J/B2 4 Praha-Juliska 09.77
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m překážek (0.99)/J/B5 4 Praha-Juliska 09.63
21.01.2014 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B14 4 Praha-Juliska 07.77
21.01.2014 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B22 2 Praha-Juliska 07.80
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B16 4 Praha-Strahov 18.46
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B36 1 Praha-Strahov 18.48