Karta atleta

Export do excelu
  • Meczlová Veronika
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér Ujkanovičová Adriana
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    800 m 1189 920
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.41 Cheb 12.08.2015
60 m 08.41 h Praha-Stromovka 23.01.2016
100 m 13.31 Klatovy 07.05.2016
150 m 19.75 Plzeň 03.05.2017
150 m 19.80 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 26.13 Plzeň 02.07.2016
200 m 26.34 h Praha - Stromovka 04.02.2017
300 m 42.14 Sušice 16.05.2017
300 m 41.91 h Praha - Stromovka 17.01.2017
400 m 57.90 Plzeň 04.06.2016
400 m 57.76 h Praha - Stromovka 29.01.2017
500 m 1:17.77 h Praha - Strahov 19.01.2018
600 m 1:35.75 Pliezhausen 13.05.2018
600 m 1:36.40 h Praha - Strahov 10.01.2020
800 m 2:15.33 Praha - Juliska 19.05.2018
800 m 2:13.75 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
1500 m 5:33.53 Jablonec nad Nisou 28.09.2012
60 m překážek 10.3 Stříbro 27.05.2009
60 m překážek 09.90 h Praha-Strahov 02.02.2013
100 m překážek 16.12 Plzeň 20.08.2013
200 m překážek 29.95 Domažlice 19.09.2014
300 m překážek 44.65 Sušice 21.05.2014
400 m překážek 62.75 Kolín 12.06.2016
3000 m překážek 12:58.37 Hodonín 07.09.2019
pětiboj 2436 Nýřany 19.05.2009
pětiboj hala 2787 h Praha-Stromovka 08.02.2013
sedmiboj 3806 Praha 12.10.2013
vrhačský trojboj 0992 Nýřany 09.10.2009
vrhačský čtyřboj 2523 Sušice 29.04.2012
hod diskem 1kg 35.53 Domažlice 18.09.2015
hod kladivem 3kg 22.86 Sušice 29.04.2012
hod oštěpem 500g 26.84 Stříbro 12.05.2012
hod oštěpem 600g 22.14 Sušice 01.05.2011
hod kriketovým míčkem 36.81 Stříbro 27.05.2009
vrh koulí 3kg 10.21 Kladno 24.09.2011
vrh koulí 3kg 10.24 h Jablonec nad Nisou 12.01.2013
skok daleký 4.83 Tábor 06.06.2015
skok daleký 5.09 h Praha-Strahov 08.02.2015
trojskok 10.24 Innsbruck 19.05.2013
trojskok 10.06 h Praha-Strahov 02.02.2013
skok vysoký 1.30 Klatovy 04.05.2013
skok vysoký 1.28 h Praha-Stromovka 08.02.2013
Přespolní běh 0:09:42 Střelské Hoštice 16.03.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 26.84 h Praha - Stromovka 19.01.2020
300 m 42.31 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 58.48 h Praha - Stromovka 11.02.2020
600 m 1:36.40 h Praha - Strahov 10.01.2020
800 m 2:13.75 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) 800 m/Jky/B2 1 Opava 2:24.18
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) 400 m př./Jky/B1 3 Opava 65.32
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) disk 1kg/Jky/F 5 Opava 33.24
19.09.2014 Hvězdné házení na Chodsku, Memoriál Jana Mazance na 400 m (Mílaři Domažlice) 200 m př./Ž/B2 1 Domažlice 29.95
19.09.2014 Hvězdné házení na Chodsku, Memoriál Jana Mazance na 400 m (Mílaři Domažlice) disk 1kg/Ž/F 4 Domažlice 32.16
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/Jky/B1 3 Pardubice 59.60
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m př./Jky/B1 1 Pardubice 64.32
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) disk 1kg/Jky/F 4 Pardubice 32.26
07.09.2014 Mistrovství České republiky družstev mužů a žen v atletice (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m př./Ž/B2 2 Kolín 64.39
07.09.2014 Mistrovství České republiky družstev mužů a žen v atletice (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Ž/F 15 Kolín 29.93
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m př./U23Z/R2 3 Jablonec nad Nisou 65.48
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) disk 1kg/U23Z/F 9 Jablonec nad Nisou 31.60
20.08.2014 7. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Pardubický atletický mítink (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Ž/BB 5 Pardubice 13.71
20.08.2014 7. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Pardubický atletický mítink (Hvězda SKP Pardubice) disk 1kg/Ž/F 11 Pardubice 32.82
19.08.2014 49. ročník Chodské 1500, VC na 100m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Ž/R2 5 Domažlice 13.59
19.08.2014 49. ročník Chodské 1500, VC na 100m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B4 1 Domažlice 43.40
08.07.2014 4. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m/Ž/F 6 Tábor 60.70
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m př./Jky/R1 2 Třinec 64.83
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m př./Jky/F 6 Třinec 64.69
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) disk 1kg/Jky/F 5 Třinec 31.05
22.06.2014 3. kolo OMD mužů (AK Škoda Plzeň) 400 m/Ž/F Plzeň 59.86
22.06.2014 Veřejné závody žactva (AK Škoda Plzeň) disk 1kg/Jky/F Plzeň 33.26
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 400 m př./Ž/F Plzeň 66.55
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) disk 1kg/Jky/F 7 Plzeň 28.10
03.06.2014 3. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Praga Academica 2014 (Univerzitní sportovní klub Praha) 400 m př./Ž/BB 3 Praha 65.27
21.05.2014 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m př./Ž/B 4 Sušice 44.65
17.05.2014 1. kolo extraligy mužů a žen (A.C. TEPO Kladno) 400 m př./Ž/B1 5 Kladno 66.67
13.05.2014 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 100 m/Ž/F 4 Klatovy 13.38
13.05.2014 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 300 m/Ž/F Klatovy 43.66
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 100 m/Jky/B1 3 Klatovy 13.48
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 200 m/Jky/B1 3 Klatovy 27.43
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Jky/R2 3 Praha-Stromovka 59.97
16.02.2014 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský krajský atletický svaz) 150 m/Ž/B MS Praha-Strahov 19.88
16.02.2014 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský krajský atletický svaz) 300 m/Ž/B MS Praha-Strahov 43.18
15.02.2014 Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 150 m/Ž/B2 Praha-Strahov DNP
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Jky/B1 1 Praha-Stromovka 59.91
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 60 m/Ž/R3 Praha-Strahov DNP
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 200 m/Ž/B5 2 Praha-Strahov 27.41
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 400 m/Ž/B2 Praha-Strahov DQ
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 800 m/Ž/B Praha-Strahov DNP
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/Ž/R3 4 Praha-Strahov 08.54
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 400 m/Ž/B1 2 Praha-Strahov 61.22