Karta atleta

Export do excelu
  • Vodičková Pavla
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 01.11.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.21 Jihlava 14.08.2010
50 m 07.65 h Nová Včelnice 19.12.2008
60 m 07.93 Nové Město nad Metují 03.09.2011
60 m 07.91 h Jablonec nad Nisou 12.03.2011
100 m 12.50 Třebíč 26.05.2012
150 m 19.23 Nové Město nad Metují 03.09.2011
150 m 19.44 h Praha - Strahov 17.12.2011
200 m 25.63 Písek 19.05.2012
200 m 25.83 h Praha-Stromovka 18.02.2012
300 m 41.48 Olomouc 22.06.2011
300 m 41.59 h Praha-Strahov 10.01.2014
400 m 57.68 Třebíč 26.05.2012
400 m 58.97 h Praha-Stromovka 23.02.2013
800 m 2:53.63 Soběslav 20.09.2009
800 m 2:50.12 h Nová Včelnice 28.01.2011
60 m překážek 12.57 Soběslav 20.09.2009
60 m překážek 11.28 h Nová Včelnice 28.01.2011
sprintérský trojboj 2377 Jihlava 18.08.2012
pětiboj 1921 Soběslav 20.09.2009
pětiboj hala 2217 h Nová Včelnice 28.01.2011
hod diskem 1kg 21.02 Nová Včelnice 09.09.2012
hod oštěpem 600g 06.94 Brno - ZŠ Horníkova 1 21.07.2009
hod kriketovým míčkem 24.01 Soběslav 20.09.2009
vrh koulí 3kg 10.26 Nová Včelnice 09.09.2012
vrh koulí 3kg 08.37 h Jablonec nad Nisou 17.02.2010
skok daleký 4.29 Soběslav 20.09.2009
skok daleký 4.45 h Nová Včelnice 10.12.2010
skok vysoký 1.30 Brno - ZŠ Horníkova 1 21.07.2009
skok vysoký 1.40 h Nová Včelnice 28.01.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Jky/R1 4 Třinec 12.93
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Jky/R2 5 Třinec 26.25
21.06.2014 3. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Ž/R3 4 Stará Boleslav 13.01
21.06.2014 3. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Ž/FB Stará Boleslav DQ
21.06.2014 3. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Ž/B2 5 Stará Boleslav 26.37
17.06.2014 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava 100 m/Ž/BB 4 Ostrava 12.61
15.06.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Ž/F Pacov 69.68
01.06.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/R2 4 Třebíč 12.85
01.06.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/FB Třebíč 12.51
01.06.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Ž/B1 5 Třebíč 25.55
17.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Ž/R2 3 Tábor 12.96
17.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Ž/FB 5 Tábor 12.91
17.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Ž/B1 6 Tábor 26.60
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 100 m/Jky/B2 1 Klatovy 12.83
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 200 m/Jky/B1 1 Klatovy 25.77
27.04.2014 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 60 m/Jky Blansko 07.9
27.04.2014 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 100 m/Jky Blansko 12.5
27.04.2014 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 200 m/Jky Blansko 25.9
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Jky/R3 4 Praha-Stromovka 26.20
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Jky/B1 Praha-Stromovka NP
01.02.2014 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B3 MS Praha-Strahov 26.58
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 200 m/Ž/B2 3 Praha-Strahov 27.05
22.01.2014 3. halová středa (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/B1 3 Jablonec nad Nisou 08.32
22.01.2014 3. halová středa (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 200 m/Ž/B1 2 Jablonec nad Nisou 27.03
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B2 2 Praha-Strahov 19.44
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B3 2 Praha-Strahov 41.65
10.01.2014 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B2 3 Praha-Strahov 19.56
10.01.2014 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B1 2 Praha-Strahov 41.59