Karta atleta

Export do excelu
  • Krejnusová Tereza
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
200 m 31.59 Praha - Vokovice 27.06.2017
800 m 3:09.01 Praha - Vokovice 27.06.2017
1500 m 6:23.59 Pardubice 19.09.2017
100 m překážek 20.58 Praha - Vokovice 27.06.2017
středoškolský pohár 0000 Pardubice 19.09.2017
sedmiboj 2680 Praha - Vokovice 27.06.2017
vrhačský trojboj 1343 Pardubice 05.10.2014
vrhačský čtyřboj 1623 Pardubice 05.10.2014
hod břemenem 10kg 08.79 Pardubice 12.03.2014
hod diskem 1kg 31.16 Pardubice 10.05.2015
hod kladivem 4kg 28.41 Pardubice 07.05.2014
hod oštěpem 500g 29.40 Svitavy 15.06.2013
hod oštěpem 600g 38.20 Ostrava 01.09.2018
vrh koulí 3kg 10.44 Pardubice 16.09.2014
vrh koulí 4kg 09.37 Ústí nad Orlicí 17.05.2014
vrh koulí 4kg 09.34 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
skok daleký 4.84 Moravská Třebová 27.09.2014
skok vysoký 1.30 Praha - Vokovice 27.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 08.92 h Praha - Strahov 13.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2014 Republikové finále Corny středoškolského atletického poháru (Gymnázium Břeclav) koule 3kg/Jky/F 13 Břeclav 09.90
05.10.2014 Vrhačský 4boj (Hvězda SKP Pardubice) kladivo 4kg/Ž Pardubice 25.55
05.10.2014 Vrhačský 4boj (Hvězda SKP Pardubice) disk 1kg/Ž Pardubice 27.59
05.10.2014 Vrhačský 4boj (Hvězda SKP Pardubice) koule 4kg/Ž Pardubice 08.33
05.10.2014 Vrhačský 4boj (Hvězda SKP Pardubice) oštěp 600g/Ž Pardubice 31.50
05.10.2014 Vrhačský 4boj (Hvězda SKP Pardubice) vrh. čtyř/Ž Pardubice 1623
05.10.2014 Vrhačský 4boj (Hvězda SKP Pardubice) vrh. tr./Ž Pardubice 1343
01.10.2014 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) oštěp 600g/Ž Pardubice 30,45
27.09.2014 Moravskotřebovské víceboje dálka/Jky V Moravská Třebová 4.84
27.09.2014 Moravskotřebovské víceboje oštěp 600g/Jky V Moravská Třebová 35.77
25.09.2014 Středoškolský pohár CORNY – krajské kolo (Hvězda SKP Pardubice) koule 3kg/Jky/F 4 Pardubice 10.13
16.09.2014 Okresní kolo Corny poháru (Hvězda SKP Pardubice) koule 3kg/Jky/F Pardubice 10.44
10.09.2014 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) oštěp 600g/Jky Pardubice 29.59
06.09.2014 4. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Svitavy) koule 4kg/Ž 10 Svitavy 08.54
06.09.2014 4. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Svitavy) disk 1kg/Ž Svitavy 30.03
06.09.2014 4. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Svitavy) oštěp 600g/Ž 7 Svitavy 29.65
03.09.2014 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) disk 1kg/Ž Pardubice 27.55
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) disk 1kg/Jky/F Pardubice 22.57
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) kladivo 4kg/Jky/F Pardubice 27.86
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) oštěp 600g/Jky/F Pardubice 30.85
02.07.2014 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) disk 1kg/Ž Pardubice 27.20
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) disk 1kg/Jky/F 10 Třinec 28.00
21.06.2014 3. kolo II. ligy žen, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 4kg/Ž 12 Ústí nad Orlicí 08.40
21.06.2014 3. kolo II. ligy žen, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) disk 1kg/Ž 5 Ústí nad Orlicí 27.46
21.06.2014 3. kolo II. ligy žen, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) kladivo 4kg/Ž Ústí nad Orlicí DNP
21.06.2014 3. kolo II. ligy žen, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 600g/Ž 11 Ústí nad Orlicí 24.94
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) koule 4kg/Jky/F 4 Pardubice 09.23
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) disk 1kg/Jky/F Pardubice 30.94
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) oštěp 600g/Jky/F 5 Pardubice 28.74
11.06.2014 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) disk 1kg/Jky Pardubice 28.26
11.06.2014 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) oštěp 600g/Jky Pardubice 32.62
07.06.2014 Krajský přebor mužů a žen Královéhradeckého a Pardubického kraje - OPEN (TJ Sokol Hradec Králové) disk 1kg/Ž Hradec Králové 26.38
07.06.2014 Krajský přebor mužů a žen Královéhradeckého a Pardubického kraje - OPEN (TJ Sokol Hradec Králové) oštěp 600g/Ž Hradec Králové 30.84
21.05.2014 Veřejné závody - atletická středa (Hvězda SKP Pardubice) disk 1kg/Ž Pardubice 28.29
17.05.2014 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 4kg/Ž 6 Ústí nad Orlicí 09.37
17.05.2014 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) disk 1kg/Ž 5 Ústí nad Orlicí 24.99
17.05.2014 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 600g/Ž 6 Ústí nad Orlicí 30.78
14.05.2014 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) oštěp 600g/Jky Pardubice 28.09
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) disk 1kg/Jky Nové Město nad Metují 26.63
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) kladivo 4kg/Jky 4 Nové Město nad Metují 25.35
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) oštěp 600g/Jky 5 Nové Město nad Metují 29.12
07.05.2014 Atletická středa (Hvězda SKP Pardubice) disk 1kg/Jky Pardubice 28.41
07.05.2014 Atletická středa (Hvězda SKP Pardubice) kladivo 4kg/Jky Pardubice 28.41
01.05.2014 60. Polabské závody, středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (T. J. Sokol Kolín – atletika) oštěp 600g/Ž/F 6 Kolín 30.37
12.03.2014 Loučení s břemenem (Hvězda SKP Pardubice) břemeno 10kg/Ž Pardubice 08.79
09.03.2014 Velká cena v hodu břemenem (Hvězda SKP Pardubice) břemeno 10kg/Ž 7 Pardubice 08.70
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) koule 4kg/Ž/F Jablonec nad Nisou 09.34