Karta atleta

Export do excelu
  • Grospičová Nikola
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 05.12.2017
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.70 Stará Boleslav 18.06.2010
60 m 08.69 h Praha-Strahov 10.01.2015
100 m 13.92 Kladno 31.05.2014
150 m 21.26 Stará Boleslav 18.06.2010
150 m 21.60 h Praha-Strahov 09.01.2011
200 m 29.52 Děčín 19.05.2013
200 m 29.38 h Praha-Strahov 10.01.2015
300 m 46.04 Pardubice 25.09.2010
300 m 47.15 h Praha-Strahov 09.01.2011
800 m 2:59.66 Kladno - Sletiště 04.10.2014
100 m překážek 21.90 Kladno - Sletiště 04.10.2014
sedmiboj 2357 Kladno - Sletiště 04.10.2014
hod oštěpem 600g 20.96 Kladno - Sletiště 04.10.2014
vrh koulí 4kg 07.00 Kladno - Sletiště 04.10.2014
skok daleký 4.12 Kolín 08.05.2011
skok daleký 4.14 h Praha-Strahov 10.01.2010
skok vysoký 1.27 Kladno - Sletiště 04.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2014 Kladenské Víceboje (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Jky Kladno - Sletiště 30.13
04.10.2014 Kladenské Víceboje (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Jky Kladno - Sletiště 2:59.66
04.10.2014 Kladenské Víceboje (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Jky 4 Kladno - Sletiště 21.90
04.10.2014 Kladenské Víceboje (A. C. TEPO Kladno) výška/Jky Kladno - Sletiště 1.27
04.10.2014 Kladenské Víceboje (A. C. TEPO Kladno) dálka/Jky Kladno - Sletiště 4.10
04.10.2014 Kladenské Víceboje (A. C. TEPO Kladno) koule 4kg/Jky 4 Kladno - Sletiště 07.00
04.10.2014 Kladenské Víceboje (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Jky 4 Kladno - Sletiště 20.96
04.10.2014 Kladenské Víceboje (A. C. TEPO Kladno) sedmiboj/Jky Kladno - Sletiště 2357
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R2 MB Kladno 13.92
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B5 MB Kladno DNP
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most) 100 m/Ž/R5 4 Most 14.35
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most) 200 m/Ž/B3 4 Most 30.24
10.05.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/Jky/F 6 Stará Boleslav 4.11
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Jky/B5 3 Praha-Stromovka 29.67
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/Jky/B2 5 Praha-Strahov 08.99
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 200 m/Jky/B2 3 Praha-Strahov 30.29