Karta atleta

Export do excelu
  • Vlasáková Petra
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 30.12.2016
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.41 Břeclav 08.10.2013
60 m 08.15 h Praha-Stromovka 22.02.2014
100 m 12.88 Kolín 08.05.2014
150 m 20.13 Kolín 15.05.2011
150 m 20.1 h Praha 04.12.2010
200 m 25.70 Stará Boleslav 29.06.2013
200 m 26.64 h Praha-Stromovka 22.02.2014
300 m 43.40 Praha 29.06.2011
300 m 43.27 h Jablonec nad Nisou 12.03.2011
400 m 63.29 Mladá Boleslav 08.06.2013
400 m 63.75 h Praha-Stromovka 14.02.2012
500 m 1:33.8 Beroun 15.04.2012
800 m 2:46.71 Kladno 09.10.2010
60 m překážek 12.78 Kladno 11.10.2008
100 m překážek 19.75 Kladno 09.10.2010
sprintérský trojboj 2188 Praha-Kotlářka 19.09.2012
pětiboj 1497 Kladno 11.10.2008
sedmiboj 2998 Kladno 09.10.2010
hod oštěpem 500g 23.26 Beroun 15.04.2012
hod oštěpem 600g 26.12 Stará Boleslav 17.09.2010
hod kriketovým míčkem 42.74 Kladno 11.09.2009
vrh koulí 3kg 09.99 Kolín 12.05.2012
vrh koulí 4kg 07.87 Kolín 01.05.2013
skok daleký 4.12 Kladno 09.10.2010
skok vysoký 1.25 Kladno 09.10.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2014 4.kolo KPD staršího žactva a 3.kolo KPD dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) 100 m/Jky Beroun 13.65
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dky/B2 Praha DNS
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B2 4 Praha 65.40
21.06.2014 3. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Ž/R3 6 Stará Boleslav 13.50
21.06.2014 3. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Ž/B3 5 Stará Boleslav 27.41
01.06.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/R3 6 Třebíč 13.06
01.06.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Ž/B2 7 Třebíč 26.86
17.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Ž/R3 6 Tábor 13.27
17.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Ž/B3 3 Tábor 26.80
10.05.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Jky/F Stará Boleslav 13.14
10.05.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Jky/F Stará Boleslav 26.83
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/R2 1 Kolín 13.24
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/F Kolín 12.88
01.05.2014 60. Polabské závody, středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (T. J. Sokol Kolín – atletika) 300 m/Ž/B3 1 Kolín 43.83
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Jky/R1 5 Praha-Stromovka 08.15
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Jky/R3 5 Praha-Stromovka 26.64
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Jky/B3 2 Praha-Stromovka 27.00
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/Jky/B2 1 Praha-Strahov 08.28
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 200 m/Jky/B1 2 Praha-Strahov 27.38