Karta atleta

Export do excelu
  • Hofta Jakub
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Odvárka Jaromír
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    800 m 671 981
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.07 Stadion mládeže, Kotlářka 10.09.2014
60 m 07.97 h Jablonec nad Nisou 11.01.2014
100 m 11.95 Praha-Juliska 31.08.2016
150 m 19.38 Praha 03.05.2013
150 m 19.47 h Praha-Strahov 11.01.2013
200 m 23.76 Praha - Eden 18.06.2018
200 m 23.74 h Praha - Stromovka 04.02.2017
300 m 36.69 Praha-Eden 06.05.2016
300 m 36.88 h Praha - Strahov 13.01.2017
400 m 50.31 Tábor 28.05.2016
400 m 50.50 h Praha - Stromovka 01.02.2020
500 m 1:05.48 Praha - Eden 07.05.2019
500 m 1:06.02 h Praha - Strahov 17.01.2020
600 m 1:22.06 h Praha - Strahov 13.01.2017
800 m 1:52.01 Neustadt 03.08.2018
800 m 1:51.96 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
1000 m 2:31.77 Domažlice 01.09.2019
1000 m 2:30.06 h Praha-Strahov 18.01.2019
1500 m 4:00.86 Domažlice 18.08.2018
1500 m 4:02.46 h Praha - Stromovka 25.01.2020
60 m překážek 10.72 h Jablonec nad Nisou 11.01.2014
110 m překážek 21.00 Praha 18.08.2013
3000 m překážek 10:41.40 Praha 26.09.2015
sprintérský trojboj 1653 Stadion mládeže, Kotlářka 10.09.2014
sedmiboj hala 2850 h Jablonec nad Nisou 11.01.2014
desetiboj 2877 Praha 18.08.2013
hod diskem 1,5kg 17.01 Praha 18.08.2013
hod oštěpem 700g 16.10 Praha 18.08.2013
vrh koulí 5kg 07.48 h Jablonec nad Nisou 11.01.2014
skok daleký 4.71 Praha 18.08.2013
skok daleký 4.96 h Jablonec nad Nisou 11.01.2014
skok o tyči 2.20 h Jablonec nad Nisou 11.01.2014
skok vysoký 1.35 Praha 18.08.2013
skok vysoký 1.33 h Jablonec nad Nisou 11.01.2014
chůze dráha 3000 m 18:18.13 Břeclav 28.09.2013
Přespolní běh mílaři 13:23 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 36.90 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 50.50 h Praha - Stromovka 01.02.2020
500 m 1:06.02 h Praha - Strahov 17.01.2020
600 m 1:23.19 h Praha - Strahov 10.01.2020
800 m 1:51.96 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
1000 m 2:34.19 h Praha - Strahov 17.01.2020
1500 m 4:02.46 h Praha - Stromovka 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 800 m/Dci/B1 5 Praha 2:04.74
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 800 m/Dci/B1 8 Kladno 2:03.51
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 60 m/M/B10 2 Stadion mládeže, Kotlářka 08.07
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 100 m/M/B8 3 Stadion mládeže, Kotlářka 12.62
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 200 m/M/B10 1 Stadion mládeže, Kotlářka 25.32
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) sprint. tr/M 34 Stadion mládeže, Kotlářka 1653
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/M/B1 5 Bílina 54.53
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 1500 m/M/F 8 Bílina 4:35.02
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B3 4 Praha 12.82
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B1 4 Praha 54.69
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Dci/B3 6 Praha 12.77
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Dci/F Praha 2:13.55
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 800 m/Dci/R2 4 Třinec 2:06.22
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 800 m/M/B1 6 Mladá Boleslav 2:03.77
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 1500 m/Dci/B1 5 Praha 4:29.16
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 400 m/Dci/B1 2 Praha 52.40
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 800 m/Dci/B1 2 Praha 2:02.29
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/B2 3 Kladno 53.55
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 800 m/M/B1 5 Kladno 2:03.05
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B5 4 Praha 24.89
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B3 6 Praha 38.46
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most) 800 m/M/F 8 Most 2:07.34
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 100 m/Dci/B3 Praha 12.58
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 200 m/Dci/B2 5 Praha 25.17
09.05.2014 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B5 1 Praha 38.48
09.05.2014 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/M/B4 1 Praha 1:09.35
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dci/R2 7 Praha-Stromovka 2:08.11
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dci/B2 Praha-Stromovka DQ
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dci/F 7 Praha-Stromovka 2:06.96
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B17 1 Praha-Juliska 08.10
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B5 1 Praha-Juliska 08.09
24.01.2014 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 200 m/M/B23 3 Praha-Strahov 25.86
24.01.2014 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 400 m/M/B3 Praha-Strahov DQ
21.01.2014 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B9 5 Praha-Juliska 08.07
21.01.2014 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m př./Dci/B1 4 Praha-Juliska 11.04
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Dci/B3 4 Jablonec nad Nisou 07.97
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 1000 m/Dci/B1 1 Jablonec nad Nisou 2:55.50
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m př./Dci/B4 2 Jablonec nad Nisou 10.72
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) výška/Dci/F2 14 Jablonec nad Nisou 1.33
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) tyč/Dci/F2 12 Jablonec nad Nisou 2.20
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Dci/F2 10 Jablonec nad Nisou 4.96
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) koule 5kg/Dci/F 28 Jablonec nad Nisou 07.48
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) sedmiboj h/Dci 21 Jablonec nad Nisou 2850