Karta atleta

Export do excelu
  • Jirman Štěpán
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.76 Hradec Králové 05.09.2014
100 m 12.02 Pardubice 07.05.2016
150 m 19.01 Nové Město nad Metují 19.05.2012
200 m 23.73 Hradec Králové 05.09.2014
300 m 38.80 Olomouc 06.10.2012
400 m 49.30 Pardubice 07.05.2016
500 m 1:07.24 h Jablonec nad Nisou 13.01.2016
800 m 1:52.96 Ostrava 19.05.2016
800 m 1:52.30 h Praha-Stromovka 14.02.2015
1000 m 2:31.72 Kolín 01.05.2015
1000 m 2:34.03 h Jablonec nad Nisou 24.01.2015
1500 m 4:04.99 Liberec 18.05.2014
1500 m 4:01.35 h Praha-Stromovka 21.02.2015
3000 m 09:37.64 Jičín 03.05.2014
3000 m 09:14.49 h Jablonec nad Nisou 03.02.2016
110 m překážek 17.50 Ústí nad Orlicí 03.10.2015
400 m překážek 56.35 Praha 26.09.2015
sprintérský trojboj 1953 Hradec Králové 05.09.2014
desetiboj 4233 Ústí nad Orlicí 03.10.2015
hod diskem 1,75kg 18.51 Ústí nad Orlicí 03.10.2015
hod oštěpem 800g 25.49 Ústí nad Orlicí 03.10.2015
vrh koulí 6kg 06.85 Ústí nad Orlicí 03.10.2015
skok daleký 4.39 Hradec Králové 16.05.2012
skok vysoký 1.45 Ústí nad Orlicí 03.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) 400 m/J/B1 6 Opava 50.56
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) 1500 m/J/B1 Opava DNP
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) 400 m př./J/B2 Opava DNP
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 400 m/Dci/B1 3 Kladno 50.59
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 3000 m/Dci/B 1 Kladno 09:45.45
05.09.2014 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B2 6 Hradec Králové 07.76
05.09.2014 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M Hradec Králové 12.24
05.09.2014 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B3 1 Hradec Králové 23.73
05.09.2014 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/M 12 Hradec Králové 1953
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/U23M/R2 3 Jablonec nad Nisou 1:58.21
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/J/B2 5 Pardubice 24.24
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/J/F Pardubice 52.73
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů, skupina B (AC SYNER Turnov) 800 m/M/F Turnov 1:57.32
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů, skupina B (AC SYNER Turnov) 400 m př./M/B2 1 Turnov 58.45
04.07.2014 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek 1500 m/Dci Budapešť 4:05.97
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/Dci/R2 Třinec DNF
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Dci/F Třinec 4:07.87
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (ASK Děčín) 400 m/M/B1 3 Děčín 50.80
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (ASK Děčín) 1500 m/M/F 7 Děčín 4:15.63
17.06.2014 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava 800 m/M/BB 8 Ostrava 1:55.85
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/R3 4 Pardubice 12.26
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/FB 4 Pardubice 12.07
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/J/B1 5 Pardubice 23.91
31.05.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/M/B2 1 Jablonec nad Nisou 50.34
31.05.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 1500 m/M/F 4 Jablonec nad Nisou 4:08.62
18.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, o.s.) 1500 m/M/F Liberec 4:04.99
17.05.2014 1. kolo extraligy mužů a žen (A.C. TEPO Kladno) 800 m/M/B2 MB Kladno 1:55.59
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 800 m/J/B1 MB Nové Město nad Metují 1:55.06
03.05.2014 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) 3000 m/M/F Jičín 09:37.64
28.04.2014 Městský, okresní a župní přebor v atletice pro rok 2014 - 2. část (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/Dci Hradec Králové 4:17.24
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dci/R1 2 Praha-Stromovka 2:06.20
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dci/F Praha-Stromovka 1:55.42
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Dci/F Praha-Stromovka DNP
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 800 m/M/F2 MS Praha-Strahov 1:58.10
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 1000 m/M/B4 1 Praha-Strahov 2:34.42
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 3000 m/M/F Jablonec nad Nisou 09:31.98