Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Kolář
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 06.11.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.62 h Praha-Stromovka 30.01.2016
100 m 11.89 Písek 24.05.2015
200 m 23.94 Vlašim 30.05.2015
200 m 24.42 h Praha-Stromovka 26.01.2016
skok daleký 5.96 Sušice 14.05.2016
skok daleký 6.21 h Praha - Strahov 10.01.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.02 Kladno 14.09.2014
200 m 25.11 h Praha-Strahov 25.01.2014
200 m 24.39 České Budějovice 31.05.2014
skok daleký 6.12 h Praha-Strahov 25.01.2014
skok daleký 5.86 České Budějovice 31.05.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/R2 3 Kladno 12.02
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) skok daleký/Dci 11 Kladno 5.61
06.09.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 100 m/Dci/B1 5 Písek 12.35
06.09.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) skok daleký/Dci/F 4 Písek 5.83
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/M/R4 6 Sušice 12.12
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) skok daleký/M/F 13 Sušice 5.80
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m/Dci/R1 3 Plzeň 12.03
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m/Dci/F 6 Plzeň 12.04
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) skok daleký/M/F Plzeň 5.70
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 200 m/M/B3 8 České Budějovice 24.39
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) skok daleký/M/F 9 České Budějovice 5.86
13.05.2014 Středoškolský pohár sportovních gymnázií v atletice (SG Plzeň) 100 m/M/R2 5 Plzeň 12.10
13.05.2014 Středoškolský pohár sportovních gymnázií v atletice (SG Plzeň) skok daleký/M/F 15 Plzeň 5.97
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 100 m/Dci/B1 6 Klatovy 12.17
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) skok daleký/Dci/F Klatovy 5.88
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 200 m/Dci/B6 1 Praha-Strahov 25.11
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) skok daleký/Dci/F Praha-Strahov 6.12