Karta atleta

Export do excelu
  • Hartych Vít
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.78 Praha - Strahov 13.10.2012
60 m 07.35 h Praha-Stromovka 31.01.2015
100 m 11.1 Praha 02.09.2015
150 m 17.28 Praha 08.05.2015
150 m 17.03 h Praha - Strahov 20.01.2017
200 m 22.60 Praha 01.07.2015
200 m 22.95 h Praha-Stromovka 14.02.2015
300 m 36.34 Praha 08.05.2015
300 m 35.99 h Praha-Strahov 15.01.2016
400 m 52.43 Břeclav 28.09.2013
400 m 54.77 h Praha-Stromovka 02.02.2013
600 m 1:50.97 Praha 20.05.2010
800 m 2:28.72 Praha 09.10.2010
1000 m 2:51.62 Praha - Strahov 13.10.2012
60 m překážek 10.18 Praha 09.10.2010
100 m překážek 16.09 Praha - Strahov 13.10.2012
sprintérský trojboj 2427 Praha 01.07.2015
pětiboj 2040 Praha 09.10.2010
devítiboj 4399 Praha - Strahov 13.10.2012
čtyřboj 1450 Praha-Kotlářka 04.10.2010
hod diskem 1kg 29.19 Praha - Strahov 13.10.2012
hod oštěpem 600g 38.18 Praha - Strahov 13.10.2012
hod kriketovým míčkem 50.34 Praha 09.10.2010
vrh koulí 3kg 08.44 Praha - Kotlářka 09.09.2010
vrh koulí 3kg 08.56 h Praha-Stromovka 20.03.2010
vrh koulí 4kg 10.20 Praha - Strahov 13.10.2012
vrh koulí 4kg 09.90 h Praha-Strahov 26.01.2012
skok daleký 5.62 Praha-Strahov 21.05.2013
skok daleký 4.32 h Praha-Stromovka 20.03.2010
skok o tyči 2.60 Praha - Strahov 13.10.2012
skok vysoký 1.52 Praha - Strahov 13.10.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/R3 MB Kladno 11.50
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B5 MB Kladno DNP
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R2 1 Bílina 11.62
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/FA Bílina 11.56
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B1 2 Bílina 23.16
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B1 2 Praha 11.90
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Dci/B1 2 Praha 11.56
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dci/B1 2 Praha 23.13
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dci/R3 5 Třinec 11.59
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/R3 4 Třinec 23.22
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 200 m/M/B1 4 Mladá Boleslav 23.52
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B1 1 Praha 11.38
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 200 m/Dci/B1 3 Praha 23.28
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 400 m/Dci/B3 2 Praha 52.81
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R3 2 Kladno 11.69
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/FA Kladno 11.58
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B2 1 Kladno 22.92
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most) 100 m/M/R5 1 Most 11.80
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most) 100 m/M/FA 4 Most 11.83
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most) 200 m/M/B1 4 Most 23.75
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 200 m/Dci/B1 Praha DNP
09.05.2014 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B4 1 Praha 17.50
09.05.2014 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B4 2 Praha 37.12
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/R2 Praha-Stromovka DNP
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/B1 5 Praha-Stromovka 23.60