Karta atleta

Export do excelu
  • Procházka Jáchym
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.13 Ústí nad Orlicí 23.09.2015
60 m 07.09 Litomyšl 05.08.2017
60 m 07.07 h Praha-Stromovka 30.01.2016
100 m 10.79 Praha - Juliska 19.05.2018
150 m 16.06 Pliezhausen 13.05.2018
150 m 16.38 h Praha - Strahov 12.01.2018
200 m 21.51 Kladno 28.07.2018
200 m 21.63 h Praha - Stromovka 25.02.2017
300 m 33.95 Pliezhausen 13.05.2018
300 m 34.20 h Praha-Stromovka 16.01.2018
400 m 48.57 BAKU 30.05.2014
400 m 49.77 h Praha - O2 aréna 25.02.2014
500 m 1:05.21 h Praha-Strahov 24.01.2014
800 m 2:03.02 Týniště nad Orlicí 12.08.2012
800 m 2:06.96 h Praha-Strahov 20.01.2013
1000 m 2:49.03 Břeclav 15.06.2012
sprintérský trojboj 2590 Litomyšl 05.08.2017
vrh koulí 4kg 10.84 Ústí nad Orlicí 05.06.2012
skok daleký 5.36 Domažlice 07.06.2011
skok vysoký 1.64 Břeclav 15.06.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.03 Plzeň 18.05.2019
150 m 16.42 Praha - Eden 07.05.2019
150 m 16.69 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 21.99 Nové Město nad Metují 20.07.2019
200 m 21.72 h Ostrava 16.02.2019
300 m 35.18 Praha - Eden 07.05.2019
300 m 34.73 h Praha - Stromovka 22.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) 100 m/J/R2 1 Opava 11.06
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) 100 m/J/FA Opava 11.01
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) 200 m/J/B1 1 Opava 22.05
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) 400 m/J/B1 4 Opava 49.81
25.09.2014 Středoškolský pohár CORNY – krajské kolo (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/B2 1 Pardubice 11.16
25.09.2014 Středoškolský pohár CORNY – krajské kolo (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/J/B1 1 Pardubice 50.09
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/R1 1 Kladno 11.09
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/FA Kladno 11.07
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B1 1 Kladno 22.12
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 400 m/Dci/B1 1 Kladno 50.37
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 100 m/M/R1 1 Svitavy 11.34
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 100 m/M/FA Svitavy 11.27
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 200 m/M/B1 1 Svitavy 22.05
05.09.2014 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B1 2 Hradec Králové 07.15
05.09.2014 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M Hradec Králové 11.06
05.09.2014 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B1 2 Hradec Králové 22.12
05.09.2014 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/M Hradec Králové 2548
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/U23M/R2 2 Jablonec nad Nisou 11.05
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/U23M/F 8 Jablonec nad Nisou 10.99
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/U23M/R1 4 Jablonec nad Nisou 22.15
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/U23M/F Jablonec nad Nisou DNS
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Dci/R1 1 Pardubice 11.29
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Dci/FA Pardubice 11.17
04.07.2014 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek 100 m/Dci Budapešť 11.14
04.07.2014 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek 200 m/Dci Budapešť 22.03
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dci/R1 1 Třinec 11.35
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dci/F Třinec 11.01
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/R1 1 Třinec 22.54
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/F Třinec 22.00
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/M/B1 1 Ústí nad Orlicí 21.82
17.06.2014 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava 400 m/M/BA 6 Ostrava 48.76
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Dci/R1 1 Pardubice 11.02
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Dci/FA Pardubice 10.82
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Dci/B1 1 Pardubice 21.98
30.05.2014 EVROPSKÁ KVALIFIKACE NA OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE 200 m/Dci/R2 3 BAKU 22.09
30.05.2014 EVROPSKÁ KVALIFIKACE NA OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE 200 m/Dci/F 8 BAKU 22.26
30.05.2014 EVROPSKÁ KVALIFIKACE NA OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE 400 m/Dci/R2 2 BAKU 48.86
30.05.2014 EVROPSKÁ KVALIFIKACE NA OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE 400 m/Dci/F 6 BAKU 48.57
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/R1 1 Ústí nad Orlicí 11.24
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/FA Ústí nad Orlicí 10.97
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/M/B1 1 Ústí nad Orlicí 22.30
10.05.2014 Olympic Hopes (TJ Svitavy) 200 m/Dci/B1 1 Svitavy 22.27
10.05.2014 Olympic Hopes (TJ Svitavy) 400 m/Dci/B1 1 Svitavy 49.06
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B1 Kolín DNF
03.05.2014 21. ročník Hradišťských memoriálů (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m/M/R2 1 Uherské Hradiště 11.21
03.05.2014 21. ročník Hradišťských memoriálů (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m/M/F Uherské Hradiště 11.08
03.05.2014 21. ročník Hradišťských memoriálů (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m/M/F Uherské Hradiště 22.01
01.05.2014 60. Polabské závody, středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (T. J. Sokol Kolín – atletika) 100 m/M/B1 3 Kolín 11.23
01.05.2014 60. Polabské závody, středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (T. J. Sokol Kolín – atletika) 400 m/M/B1 3 Kolín 49.23
25.02.2014 Mítink EA - Prague Indoor (ČAS) 400 m/M/B2 2 Praha - O2 aréna 49.77
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/R1 1 Praha-Stromovka 22.41
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/F Praha-Stromovka 21.96
15.02.2014 Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/M/B1 1 Praha-Strahov 07.12
15.02.2014 Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 300 m/M/B1 1 Praha-Strahov 35.65
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/M/R3 1 Jablonec nad Nisou 07.15
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/M/F Jablonec nad Nisou DNP
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 200 m/M/B1 1 Jablonec nad Nisou 22.94
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 400 m/M/B1 1 Jablonec nad Nisou 50.21
24.01.2014 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 200 m/M/B1 2 Praha-Strahov 22.79
24.01.2014 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 500 m/M/B1 5 Praha-Strahov 1:05.21
10.01.2014 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B1 2 Praha-Strahov 16.75
10.01.2014 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B2 Praha-Strahov DQ