Karta atleta

Export do excelu
  • Bošek František
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: Atletika Klatovy
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.71 h Praha-Strahov 25.01.2014
100 m 11.2 Sušice 21.05.2014
200 m 24.08 České Budějovice 31.05.2014
200 m 25.22 h Praha-Strahov 25.01.2014
300 m 41.47 Domažlice 15.08.2012
400 m 53.33 Hradec Králové 12.09.2015
800 m 2:21.17 Stříbro 12.05.2012
1000 m 3:09.52 Klatovy 08.05.2012
skok daleký 5.84 Tábor 06.06.2015
skok daleký 6.03 h Praha-Strahov 25.01.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/R1 8 Vlašim 12.30
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m/M/B2 2 Vlašim 54.85
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/M/F 13 Vlašim 5.69
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) dálka/M/F Sušice DNP
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m/Dci/R2 2 Plzeň 11.98
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m/Dci/F 5 Plzeň 11.88
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 400 m/M/B4 1 Plzeň 54.29
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) dálka/Dci/F Plzeň 5.62
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 100 m/M/R2 6 České Budějovice 11.94
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 200 m/M/B3 7 České Budějovice 24.08
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) dálka/M/F 13 České Budějovice 5.70
21.05.2014 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 100 m/Dci/R2 2 Sušice 11.79
21.05.2014 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 100 m/Dci/F Sušice 11.2
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/R3 3 Pacov 11.86
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B4 1 Pacov 23.91
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/M 12 Pacov 5.63
13.05.2014 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 100 m/M/R1 4 Klatovy 12.01
13.05.2014 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) dálka/M/F 9 Klatovy 5.52
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 100 m/Dci/B3 1 Klatovy 12.14
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 200 m/Dci/B2 2 Klatovy 24.48
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) dálka/Dci/F Klatovy 5.35
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 60 m/Dci/R7 1 Praha-Strahov 07.71
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 200 m/Dci/B6 2 Praha-Strahov 25.22
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) dálka/Dci/F 5 Praha-Strahov 6.03