Karta atleta

Export do excelu
  • Milar Jan
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.18 h Bratislava 12.12.2015
100 m 11.48 Olomouc 08.05.2015
150 m 17.11 h Praha - Strahov 10.01.2017
200 m 22.30 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
200 m 22.59 h Praha-Stromovka 20.02.2016
300 m 36.21 Pliezhausen 17.05.2015
300 m 35.77 h Praha - Strahov 10.01.2017
400 m 49.69 Praha - Juliska 13.05.2017
400 m 49.77 h Vídeň 11.02.2017
500 m 1:08.07 h Bratislava 16.12.2016
600 m 1:34.73 Olomouc 23.04.2014
800 m 2:05.70 Olomouc 14.06.2014
sprintérský trojboj 2228 Přerov 01.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B1 5 Praha 51.61
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 800 m/Dci/B1 10 Praha 2:11.40
13.09.2014 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/B2 1 Třinec 23.74
13.09.2014 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 400 m/Dci/B1 2 Třinec 51.81
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/M/B1 4 Břeclav 52.20
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/Dci/R3 2 Třinec 51.39
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/Dci/F 4 Třinec 51.27
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Atletický klub Olomouc) 400 m/M/B1 5 Olomouc 52.28
14.06.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/Dci/B1 4 Olomouc 2:05.70
31.05.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/M/B2 2 Třinec 52.14
25.05.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dci/B1 4 Břeclav 54.10
25.05.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Dci/F Břeclav 2:08.07
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (SK Hranice) 800 m/M/F 8 Hranice 2:12.30
10.05.2014 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 800 m/Dci/F 4 Olomouc 2:08.25
23.04.2014 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) 600 m/M Olomouc 1:34.73