Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Obhlídal
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.89 Stadion mládeže, Kotlářka 10.09.2014
60 m 07.84 h Praha-Stromovka 19.12.2014
100 m 11.97 Praha 17.06.2014
150 m 24.42 h Praha-Strahov 28.01.2010
150 m 19.56 Praha 23.04.2012
200 m 24.39 h Praha-Strahov 16.01.2016
200 m 24.35 Praha - Kotlářka 06.09.2016
300 m 39.00 Praha 08.06.2012
300 m 39.20 h Praha-Strahov 17.01.2014
400 m 51.59 Praha 06.06.2014
400 m 52.41 h Praha-Stromovka 31.01.2015
500 m 1:11.67 h Praha-Strahov 23.01.2015
600 m 1:50.82 Praha - Kotlářka 09.09.2010
800 m 1:58.06 Hradec Králové 14.05.2016
800 m 1:55.73 h Praha - Strahov 13.02.2020
1000 m 2:49.16 h Praha 02.12.2012
1000 m 2:41.70 Stará Boleslav 19.08.2015
1500 m 4:19.75 h Praha-Strahov 16.01.2016
1500 m 4:12.37 Liberec 11.06.2016
1 anglická míle 4:56.21 Praha 09.10.2013
3000 m 10:47.96 h Jablonec nad Nisou 03.03.2012
3000 m 09:24.82 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
60 m překážek (0.76) 10.97 Praha 09.10.2010
60 m překážek (0.91) 09.09 h Praha-Stromovka 19.12.2014
100 m překážek (0.84) 16.36 Praha 16.05.2012
110 m překážek (0.91) 16.54 Praha 11.10.2014
200 m překážek (0.76) 38.56 Praha-Kotlářka 27.04.2010
300 m překážek (0.84) 41.65 Praha 03.09.2014
400 m překážek (0.91) 58.67 Jablonec nad Nisou 04.06.2016
400 m překážek (0.91) 63.13 Praha - Stadion mládeže 28.05.2018
1500 m překážek 4:47.30 Praha 23.05.2012
skok vysoký 1.60 Praha-Kotlářka 23.09.2016
skok o tyči 2.40 Praha 11.10.2014
skok daleký 5.51 Praha 11.10.2014
skok daleký 5.48 h Praha-Stromovka 19.12.2014
vrh koulí 3kg 05.97 h Praha - Stromovka 18.12.2009
vrh koulí 3kg 07.77 Praha-Kotlářka 27.04.2010
vrh koulí 4kg 10.19 Stadion mládeže, Kotlářka 20.09.2012
vrh koulí 4kg 09.62 h Praha-Stromovka 21.12.2012
vrh koulí 5kg 10.00 Praha-Kotlářka 19.10.2014
vrh koulí 5kg 09.77 h Praha-Stromovka 19.12.2014
vrh koulí 6kg 08.58 Praha 18.10.2015
hod diskem 1kg 24.71 Stadion mládeže, Kotlářka 20.09.2012
hod diskem 1,5kg 23.72 Praha-Kotlářka 23.04.2014
hod oštěpem 600g 30.31 Stadion mládeže, Kotlářka 20.09.2012
hod oštěpem 700g 31.76 Juliska, Praha 25.09.2013
hod kriketovým míčkem 41.70 Praha - Kotlářka 09.09.2010
devítiboj 3160 Třinec 07.07.2012
desetiboj [Dci] 4829 Praha 11.10.2014
sprintérský trojboj 1819 Stadion mládeže, Kotlářka 10.09.2014
Přespolní běh 00:10:16 Střelské Hoštice 24.03.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.89 Stadion mládeže, Kotlářka 10.09.2014
60 m 07.84 h Praha-Stromovka 19.12.2014
100 m 11.97 Praha 17.06.2014
200 m 24.45 Stadion mládeže, Kotlářka 10.09.2014
300 m 39.20 h Praha-Strahov 17.01.2014
400 m 53.12 h Praha-Stromovka 01.02.2014
400 m 51.59 Praha 06.06.2014
800 m 2:02.28 h Praha-Stromovka 01.02.2014
800 m 2:01.12 Praha 06.06.2014
1500 m 4:15.31 Praha 31.05.2014
60 m překážek (0.91) 09.09 h Praha-Stromovka 19.12.2014
110 m překážek (0.91) 16.54 Praha 11.10.2014
300 m překážek (0.84) 41.65 Praha 03.09.2014
skok vysoký 1.51 Praha 11.10.2014
skok o tyči 2.40 Praha 11.10.2014
skok daleký 5.51 Praha 11.10.2014
skok daleký 5.48 h Praha-Stromovka 19.12.2014
vrh koulí 5kg 10.00 Praha-Kotlářka 19.10.2014
vrh koulí 5kg 09.77 h Praha-Stromovka 19.12.2014
hod diskem 1,5kg 23.72 Praha-Kotlářka 23.04.2014
hod oštěpem 700g 30.28 Praha-Juliska 17.09.2014
desetiboj [Dci] 4829 Praha 11.10.2014
sprintérský trojboj 1819 Stadion mládeže, Kotlářka 10.09.2014
Přespolní běh 13:41 Bělá nad Radbuzou 29.03.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2014 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci Praha-Stromovka 09.09
19.12.2014 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B2 2 Praha-Stromovka 07.84
19.12.2014 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) vrh koulí 5kg/Dci Praha-Stromovka 09.77
19.12.2014 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) skok daleký/M Praha-Stromovka 5.48
19.12.2014 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha) 800 m/M/B1 1 Praha-Stromovka 2:04.75
19.10.2014 Víceboj smíšených dvojic (SK Kotlářka Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci Praha-Kotlářka 16.72
19.10.2014 Víceboj smíšených dvojic (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 5kg/Dci Praha-Kotlářka 10.00
19.10.2014 Víceboj smíšených dvojic (SK Kotlářka Praha) 200 m/M Praha-Kotlářka 24.29
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 100 m/Dci/B2 5 Praha 12.33
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 400 m/Dci/B1 4 Praha 53.13
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 1500 m/Dci/F Praha 4:24.33
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 6 Praha 16.54
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) skok vysoký/Dci/F Praha 1.51
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) skok o tyči/Dci/F Praha 2.40
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) skok daleký/Dci/F 11 Praha 5.51
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) vrh koulí 5kg/Dci/F 9 Praha 09.84
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) hod diskem 1,5kg/Dci/F 13 Praha 18.78
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) hod oštěpem 700g/Dci/F 11 Praha 29.08
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) desetiboj [Dci]/Dci/F 8 Praha 4829
25.09.2014 CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka Praha) 400 m/J/B5 1 Stadion mládeže, Kotlářka 52.78
25.09.2014 CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka Praha) 1500 m/J/B1 3 Stadion mládeže, Kotlářka 4:22.79
17.09.2014 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 5kg/Dci 12 Praha-Juliska 09.83
17.09.2014 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1,5kg/Dci 12 Praha-Juliska 23.06
17.09.2014 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 700g/Dci 13 Praha-Juliska 30.28
17.09.2014 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/Dci 15 Praha-Juliska 1108
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 60 m/M/B4 4 Stadion mládeže, Kotlářka 07.89
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 100 m/M/B7 2 Stadion mládeže, Kotlářka 12.40
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 200 m/M/B8 1 Stadion mládeže, Kotlářka 24.45
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) sprintérský trojboj/M 25 Stadion mládeže, Kotlářka 1819
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletika Jihlava) 400 m/M/B1 4 Třebíč 52.89
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletika Jihlava) 800 m/M/F 5 Třebíč 2:02.32
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B1 1 Praha 52.63
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/B1 5 Praha 41.65
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/U23M/R3 7 Jablonec nad Nisou 53.55
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Dci/F Praha 2:09.94
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/B2 Praha DNS
02.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (SSK Vítkovice) 800 m/M/R1 8 Ostrava 2:05.97
22.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 400 m/M/B1 4 Praha 53.14
22.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 1500 m/M/B 4 Praha 4:26.10
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B1 5 Praha 11.97
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 400 m/Dci/B1 1 Praha 52.29
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) vrh koulí 5kg/Dci 12 Praha 08.89
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) 800 m/J/F Praha-Juliska 2:02.30
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 400 m/Dci/B1 1 Praha 51.59
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 800 m/Dci/B1 1 Praha 2:01.12
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 1500 m/Dci/B1 2 Praha 4:15.93
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova Praha) 1500 m/M/F Praha 4:15.31
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B4 3 Praha 12.31
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Spartak Praha 4) 400 m/M/B2 3 Praha 53.61
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Spartak Praha 4) 800 m/M/B1 5 Praha 2:01.89
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 100 m/Dci/B1 6 Praha 12.24
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 200 m/Dci/B2 1 Praha 24.53
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 110 m překážek (0.91)/Dci/B2 3 Praha 16.78
12.05.2014 3. veřejné závody PAS (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 5kg/Dci Praha 09.38
12.05.2014 3. veřejné závody PAS (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 700g/Dci Praha 27.94
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dci/R1 1 Kolín 2:03.00
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m překážek (0.84)/Dci/B1 2 Kolín 42.04
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 5kg/Dci/F 10 Kolín 09.70
05.05.2014 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 800 m/M/B1 7 Praha 2:04.00
23.04.2014 Oddílový vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 5kg/Dci Praha-Kotlářka 09.51
23.04.2014 Oddílový vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1,5kg/Dci Praha-Kotlářka 23.72
23.04.2014 Oddílový vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 700g/Dci Praha-Kotlářka 29.84
23.04.2014 Oddílový vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/Dci Praha-Kotlářka 1096
29.03.2014 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Domažlice) Přespolní běh/Dci 6 Bělá nad Radbuzou 13:41
15.02.2014 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 800 m/M/R2 8 Praha-Stromovka 2:04.43
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dci/B2 1 Praha-Stromovka 53.12
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dci/F 4 Praha-Stromovka 2:02.28
24.01.2014 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 800 m/M/B2 2 Praha-Strahov 2:04.72
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 400 m/Dci/B1 1 Praha-Strahov 55.03
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 800 m/Dci/B1 1 Praha-Strahov 2:05.27
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B2 3 Praha-Strahov 39.20