Karta atleta

Export do excelu
  • Vyskočil Matěj
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.41 Praha-Eden 06.05.2016
60 m 07.57 h Praha-Stromovka 31.01.2015
100 m 11.60 Praha-Juliska 31.08.2016
150 m 17.35 Praha-Eden 06.05.2016
150 m 17.65 h Praha-Strahov 22.01.2016
200 m 23.55 Praha-Juliska 31.08.2016
200 m 24.35 h Praha-Stromovka 31.01.2015
60 m překážek 12.85 Praha 16.06.2010
hod diskem 1kg 24.24 Praha 08.06.2012
hod diskem 1,5kg 26.01 Praha 07.06.2013
hod oštěpem 600g 19.78 Praha 18.05.2011
hod oštěpem 700g 26.14 Praha 14.05.2013
vrh koulí 3kg 06.11 Praha 20.05.2010
vrh koulí 4kg 08.04 Praha-Strahov 22.05.2012
vrh koulí 5kg 10.11 Praha - Děkanka 23.08.2016
vrh koulí 6kg 09.03 Praha-Juliska 31.08.2016
skok daleký 4.05 Praha 10.06.2011
skok daleký 3.97 h Praha-Strahov 27.01.2011
skok vysoký 1.45 Praha 05.09.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R2 3 Bílina 12.18
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/FB Bílina 12.09
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B3 3 Bílina 24.76
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B2 2 Praha 12.17
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Dci/B2 1 Praha 12.00
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dci/B3 1 Praha 24.41
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Dci 6 Praha 5.42
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 100 m/M/R2 Mladá Boleslav DNP
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 200 m/M/B2 Mladá Boleslav DNP
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B3 3 Praha 11.94
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/R1 3 Praha 12.12
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/FB Praha DNP
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 200 m/Dci/B2 5 Praha 24.53
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R1 5 Kladno 12.01
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/FB 4 Kladno 12.05
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B3 3 Kladno 24.89
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most) 100 m/M/R1 2 Most 12.14
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most) 200 m/M/B3 3 Most 24.89
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 100 m/Dci/B4 1 Praha 12.01
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 200 m/Dci/B2 2 Praha 24.71
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R2 3 Praha-Stromovka 07.68
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/FB Praha-Stromovka NP
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/B4 4 Praha-Stromovka 25.08
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B1 5 Praha-Juliska 07.67
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B18 4 Praha-Juliska 07.71
24.01.2014 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 200 m/M/B11 1 Praha-Strahov 24.82
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B41 1 Praha-Strahov 18.13