Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Furiš
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 12.90 Olomouc 30.04.2014
150 m 18.62 Olomouc 24.08.2016
300 m 39.42 Olomouc 19.08.2015
300 m 39.2 h Praha-Strahov 22.01.2016
400 m 52.49 h Ostrava 06.02.2016
400 m 51.58 Hranice 28.05.2016
500 m 1:08.98 h Praha-Strahov 16.01.2015
600 m 1:25.76 Olomouc 29.04.2015
800 m 2:00.30 h Ostrava 09.02.2016
800 m 1:57.91 Hranice 11.06.2016
1500 m 4:33.26 h Bratislava 07.02.2015
1500 m 4:13.36 Přerov 01.05.2016
3000 m 10:32.19 h Jablonec nad Nisou 05.02.2014
3000 m 09:40.88 Šumperk 21.06.2014
10 km silnice 38:16 Běchovice-Praha 27.09.2015
200 m překážek (0.76) 32.34 Olomouc 12.06.2012
300 m překážek (0.84) 43.05 Břeclav 25.05.2014
400 m překážek (0.91) 60.49 Hranice 11.06.2016
2000 m překážek 6:29.23 Pliezhausen 17.05.2015
3000 m překážek 10:45.92 Hranice 31.05.2014
skok vysoký 1.52 Olomouc 18.09.2013
skok vysoký 1.55 h Olomouc 15.02.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.90 Olomouc 30.04.2014
400 m 54.12 Třinec 13.09.2014
800 m 2:07.58 h Praha-Stromovka 22.02.2014
800 m 2:02.53 Třinec 13.09.2014
1500 m 4:38.03 h Bratislava 25.01.2014
1500 m 4:24.61 Olomouc 18.09.2014
3000 m 10:32.19 h Jablonec nad Nisou 05.02.2014
3000 m 09:40.88 Šumperk 21.06.2014
300 m překážek (0.84) 43.05 Břeclav 25.05.2014
400 m překážek (0.91) 63.32 Šumperk 06.09.2014
2000 m překážek (0.84) 6:38.42 Třinec 28.06.2014
3000 m překážek 10:45.92 Hranice 31.05.2014
skok vysoký 1.55 h Olomouc 15.02.2014
skok vysoký 1.48 Olomouc 18.09.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2014 Krajské kolo Corny poháru (TJ Šumperk, Vila Doris, Gymnázium) 400 m/M/B1 2 Šumperk 55.46
23.09.2014 Krajské kolo Corny poháru (TJ Šumperk, Vila Doris, Gymnázium) 1500 m/M/B1 3 Šumperk 4:27.45
18.09.2014 CORNY okresní kolo (AK Olomouc) 1500 m/M/B1 3 Olomouc 4:24.61
18.09.2014 CORNY okresní kolo (AK Olomouc) skok vysoký/M/F 18 Olomouc 1.48
13.09.2014 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 400 m/Dci/B1 5 Třinec 54.12
13.09.2014 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 800 m/Dci/F 5 Třinec 2:02.53
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 400 m/M/B4 2 Šumperk 54.45
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 800 m/M/B2 1 Šumperk 2:05.02
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 400 m překážek (0.91)/M/B3 1 Šumperk 63.32
09.08.2014 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek, Běh na Šerák (TJ Šumperk) Běh do vrchu/J/F 15 Lipová-lázně-Šerák 65:24
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 2000 m překážek (0.84)/Dci/F 6 Třinec 6:38.42
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 3000 m/M/F 5 Šumperk 09:40.88
14.06.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 2000 m překážek (0.84)/Dci/B1 5 Olomouc 6:45.47
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (SK Hranice) 3000 m překážek/M/F Hranice 10:45.92
25.05.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m překážek (0.84)/Dci/B3 1 Břeclav 43.05
25.05.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 2000 m překážek (0.84)/Dci/F Břeclav 6:41.81
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (SK Hranice) 1500 m/M/F 8 Hranice 4:24.71
10.05.2014 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 300 m překážek (0.84)/Dci/B2 5 Olomouc 43.40
10.05.2014 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 2000 m překážek (0.84)/Dci/F Olomouc 6:51.98
10.05.2014 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok vysoký/Dci Olomouc NH
30.04.2014 Přebor Univerzity Palackého 100 m/M/B2 2 Olomouc 12.90
30.04.2014 Přebor Univerzity Palackého 400 m/M/B1 1 Olomouc 54.74
29.03.2014 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Domažlice) Přespolní běh/Dci 28 Bělá nad Radbuzou 14:40
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dci/R2 5 Praha-Stromovka 2:07.58
15.02.2014 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 800 m/Dci Olomouc 2:19.98
15.02.2014 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok vysoký/Dci 6 Olomouc 1.55
08.02.2014 Mezinárodní mítink 800 m/Dci/B2 5 Vídeň 2:11.53
05.02.2014 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 3000 m/M/F 4 Jablonec nad Nisou 10:32.19
01.02.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 3000 m/Dci/F Bratislava DNF
25.01.2014 Mezinárodní mítink (do 19 let) - Olympijské naděje 1500 m/J/B2 5 Bratislava 4:38.03