Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Dvořák
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: Atletický klub Hodonín,z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.06 h Praha-Stromovka 20.02.2016
60 m 07.19 Přerov 01.05.2016
100 m 11.12 Hodonín 11.06.2016
150 m 17.29 Olomouc 20.08.2014
200 m 22.52 Olomouc 12.09.2015
200 m 22.80 h Praha-Strahov 30.01.2016
300 m 36.13 h Praha-Stromovka 16.01.2018
400 m 49.14 Třinec 25.06.2016
400 m 49.40 h Ostrava 03.02.2018
skok daleký 5.90 Třinec 10.09.2016
sprintérský trojboj 2351 Přerov 01.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.35 Olomouc 20.08.2014
60 m 07.18 h Bratislava 13.12.2014
100 m 11.14 Praha 27.09.2014
150 m 17.29 Olomouc 20.08.2014
200 m 23.57 h Praha-Stromovka 22.02.2014
200 m 22.92 Uherské Hradiště 31.05.2014
300 m 37.53 h Bratislava 22.01.2014
400 m 50.75 Praha 27.09.2014
sprintérský trojboj 2271 Břeclav 30.07.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2014 Mládežnícka atletika v hale 60 m/M/R21 1 Bratislava 07.18
13.12.2014 Mládežnícka atletika v hale 60 m/M/FA 5 Bratislava 07.24
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R1 1 Praha 11.14
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/FA Praha 11.20
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B1 6 Praha 23.52
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B2 1 Praha 50.75
13.09.2014 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dci/B1 2 Třinec 11.38
13.09.2014 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 400 m/Dci/B2 1 Třinec 51.78
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B1 2 Břeclav 11.37
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B1 3 Břeclav 23.07
20.08.2014 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/M/B1 1 Olomouc 07.35
20.08.2014 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 150 m/M/B1 3 Olomouc 17.29
30.07.2014 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/M/B1 1 Břeclav 07.34
30.07.2014 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B1 1 Břeclav 11.51
30.07.2014 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B1 2 Břeclav 23.31
30.07.2014 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) sprintérský trojboj/M Břeclav 2271
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dci/R3 4 Třinec 11.44
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dci/F 8 Třinec 11.50
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/R1 4 Třinec 23.31
21.06.2014 3. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina F (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B1 3 Břeclav 11.55
21.06.2014 3. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina F (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B1 1 Břeclav 23.03
14.06.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/R2 1 Olomouc 11.30
14.06.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/F Olomouc 11.10
14.06.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dci/B1 1 Olomouc 22.80
11.06.2014 Brněnská a Jihomoravská atletická tour 100 m/M/R1 6 Brno 11.62
11.06.2014 Brněnská a Jihomoravská atletická tour 100 m/M/FA 5 Brno 11.59
11.06.2014 Brněnská a Jihomoravská atletická tour 200 m/M/B1 8 Brno 23.66
11.06.2014 Brněnská a Jihomoravská atletická tour 100 m/M/R1 6 Brno 11.62
11.06.2014 Brněnská a Jihomoravská atletická tour 100 m/M/FA 5 Brno 11.59
11.06.2014 Brněnská a Jihomoravská atletická tour 200 m/M/B1 8 Brno 23.66
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uherské Hra) 100 m/M/B1 6 Uherské Hradiště 11.39
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC Slovácká Slávia Uherské Hra) 200 m/M/B1 3 Uherské Hradiště 22.92
25.05.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/B1 3 Břeclav 11.38
25.05.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B1 2 Břeclav 23.12
10.05.2014 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 100 m/Dci/B3 1 Olomouc 11.40
10.05.2014 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 200 m/Dci/B1 1 Olomouc 22.96
27.04.2014 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 60 m/Dci Blansko 07.3
27.04.2014 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 100 m/Dci Blansko 11.3
27.04.2014 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 200 m/Dci Blansko 23.3
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R1 6 Praha-Stromovka 07.38
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/R4 3 Praha-Stromovka 23.57
12.02.2014 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/M/B1 4 Jablonec nad Nisou 07.36
12.02.2014 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/M/B1 1 Jablonec nad Nisou 24.03
01.02.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m/Dci/R1 1 Bratislava 07.40
01.02.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m/Dci/F 4 Bratislava 07.33
01.02.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 200 m/Dci/B1 2 Bratislava 24.00
22.01.2014 Päť stretnutie Športových gymnázií 60 m/J/B1 2 Bratislava 07.30
22.01.2014 Päť stretnutie Športových gymnázií 300 m/J/B3 1 Bratislava 37.53
18.01.2014 Halové Majstrovstvá ZsAZ 60 m/Dci/R1 1 Bratislava 07.31
18.01.2014 Halové Majstrovstvá ZsAZ 200 m/Dci/B1 2 Bratislava 23.98
11.01.2014 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/R1 1 Ostrava 07.39
11.01.2014 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/M/FA 4 Ostrava 07.39
10.01.2014 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B10 1 Praha-Strahov 38.02