Karta atleta

Export do excelu
  • Mach Matěj
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.18 Bílina 13.8.2016
60 m 07.21 h Praha - Strahov 10.2.2017
100 m 11.1 Praha 2.9.2015
150 m 16.69 Praha - Eden 29.4.2016
150 m 16.81 h Praha - Strahov 12.1.2018
200 m 21.99 Jablonec nad Nisou 10.9.2016
200 m 22.06 h Praha - Stromovka 18.2.2017
300 m 34.47 Stará Boleslav 14.9.2016
300 m 35.03 h Praha-Stromovka 16.1.2018
400 m 48.09 Stará Boleslav 11.6.2016
400 m 48.33 h Praha - Stromovka 4.2.2017
500 m 1:03.32 Praha - Juliska 6.5.2017
500 m 1:08.32 h Praha-Strahov 16.1.2015
800 m 2:33.90 Stará Boleslav 8.10.2011
1000 m 3:06.42 Třinec 7.7.2012
1000 m 2:50.80 h Praha-Stromovka 7.2.2014
1500 m 4:31.96 Praha 11.10.2014
60 m překážek 10.85 Praha 9.10.2010
60 m překážek 08.38 h Praha - Stromovka 4.2.2017
100 m překážek 16.06 Třinec 7.7.2012
110 m překážek 14.56 Praha - Eden 3.6.2016
200 m překážek 24.01 Domažlice 1.9.2019
300 m překážek 37.07 Praha - Eden 4.5.2018
400 m překážek 51.09 Praha - Eden 15.6.2019
sprintérský trojboj 2538 Bílina 13.8.2016
pětiboj 1480 Praha 9.10.2010
sedmiboj hala 4016 h Praha-Stromovka 7.2.2014
devítiboj 3607 Třinec 7.7.2012
desetiboj 5775 Praha-Eden 10.8.2019
vrhačský trojboj 1253 Praha-Juliska 17.9.2015
hod diskem 1kg 27.09 Třinec 7.7.2012
hod diskem 1,5kg 29.18 Praha 12.7.2014
hod diskem 1,75kg 27.82 Praha-Juliska 17.9.2015
hod diskem 2kg 24.33 Praha-Eden 10.8.2019
hod oštěpem 600g 25.01 Praha 15.9.2011
hod oštěpem 700g 37.71 Praha 16.8.2014
hod oštěpem 800g 39.84 Praha–Podvinný Mlýn 10.5.2016
hod kriketovým míčkem 39.23 Praha 9.10.2010
vrh koulí 3kg 06.63 Praha - Kotlářka 9.9.2010
vrh koulí 4kg 08.37 Třinec 7.7.2012
vrh koulí 4kg 07.54 h Praha-Stromovka 1.2.2012
vrh koulí 5kg 10.00 Praha 16.8.2014
vrh koulí 5kg 09.66 h Jablonec nad Nisou 11.1.2014
vrh koulí 6kg 09.04 Praha 15.8.2015
vrh koulí 6kg 09.33 h Jablonec nad Nisou 9.1.2016
vrh koulí 7,26kg 09.62 Praha-Eden 10.8.2019
skok daleký 6.38 Praha - Eden 12.8.2017
skok daleký 5.92 h Jablonec nad Nisou 9.1.2016
skok o tyči 3.30 Praha-Eden 10.8.2019
skok o tyči 2.80 h Praha-Stromovka 1.2.2014
skok vysoký 1.60 Praha 12.10.2013
skok vysoký 1.65 h Praha-Stromovka 1.2.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.31 Praha-Eden 10.8.2019
150 m 16.93 Praha - Eden 7.5.2019
200 m 22.00 Stará Boleslav 23.6.2019
300 m 35.41 Praha - Eden 7.5.2019
400 m 48.11 Stará Boleslav 23.6.2019
500 m 1:05.91 Praha - Eden 3.5.2019
1500 m 4:44.90 Praha-Eden 10.8.2019
110 m překážek 15.25 Hodonín 7.9.2019
200 m překážek 24.01 Domažlice 1.9.2019
300 m překážek 37.92 Praha - Eden 3.5.2019
400 m překážek 51.09 Praha - Eden 15.6.2019
desetiboj 5775 Praha-Eden 10.8.2019
hod diskem 2kg 24.33 Praha-Eden 10.8.2019
hod oštěpem 800g 33.70 Praha-Eden 10.8.2019
vrh koulí 7,26kg 09.62 Praha-Eden 10.8.2019
skok daleký 6.37 Praha-Eden 10.8.2019
skok o tyči 3.30 Praha-Eden 10.8.2019
skok vysoký 1.52 Praha-Eden 10.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 100 m/Dci/B1 1 Praha 11.42
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 400 m/Dci/B1 1 Praha 51.12
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 1500 m/Dci/F Praha 4:31.96
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 110 m př./Dci/B1 2 Praha 15.18
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) výška/Dci/F Praha 1.56
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) tyč/Dci/F Praha 3.00
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) dálka/Dci/F 5 Praha 6.10
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) koule 5kg/Dci/F 10 Praha 09.81
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) disk 1,5kg/Dci/F 5 Praha 26.87
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) oštěp 700g/Dci/F 10 Praha 31.85
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) desetiboj/Dci/F Praha 5694
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R3 2 Praha 11.34
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/FA Praha 11.30
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B1 1 Praha 38.66
20.09.2014 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek sk. A 400 m př./J 4 Castellón 55.04
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 110 m př./Dci/B1 6 Kladno 15.47
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 300 m př./Dci/B1 1 Kladno 38.82
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 60 m/M/B2 3 Stadion mládeže, Kotlářka 07.46
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 100 m/M/B2 1 Stadion mládeže, Kotlářka 11.58
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 200 m/M/B2 1 Stadion mládeže, Kotlářka 22.96
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) sprint. tr/M Stadion mládeže, Kotlářka 2251
07.09.2014 5. kolo KP družstev mužů a žen (AC Slovan Liberec) 100 m/M/B1 Liberec DNP
07.09.2014 5. kolo KP družstev mužů a žen (AC Slovan Liberec) 200 m/M/B1 Liberec DNP
07.09.2014 5. kolo KP družstev mužů a žen (AC Slovan Liberec) dálka/M Liberec DNP
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B1 1 Praha 11.82
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci 12 Praha 09.29
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 9 Praha 36.80
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m př./U23M/R3 2 Jablonec nad Nisou 57.58
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m př./U23M/F 5 Jablonec nad Nisou 54.78
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Dci/B1 1 Praha 11.49
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dci/B1 1 Praha 22.97
24.08.2014 4. kolo KP Libereckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/B1 2 Jablonec nad Nisou 11.31
24.08.2014 4. kolo KP Libereckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/M/B1 1 Jablonec nad Nisou 22.98
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B1 1 Praha 11.49
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B1 1 Praha 51.73
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci/B1 1 Praha 4:44.68
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/B1 3 Praha 16.96
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) výška/Dci/F 5 Praha 1.47
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) tyč/Dci/F 4 Praha 2.70
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) dálka/Dci/F Praha 06.05
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci/F 4 Praha 10.00
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci/F 6 Praha 22.38
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci/F Praha 37.71
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dci Praha 5233
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B1 1 Praha 11.20
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Dci/F 8 Praha 6.14
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dci/F 9 Praha 5596
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci/F 17 Praha 09.07
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Dci/F 17 Praha 1.54
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B1 1 Praha 50.62
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/B1 5 Praha 15.76
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci/F 9 Praha 29.18
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) tyč/Dci/F 17 Praha 2.60
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci/F 9 Praha 36.66
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci/F Praha 4:43.08
04.07.2014 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek 400 m/Dci Budapešť 50.54
04.07.2014 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek 400 m př./Dci Budapešť 54.76
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m př./Dci/R1 Třinec DQ
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/R2 3 Třinec 22.78
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/F 7 Třinec 23.05
22.06.2014 3. kolo KPD mužů a žen (AC Česká Lípa) 100 m/M/B1 2 Česká Lípa 11.44
22.06.2014 3. kolo KPD mužů a žen (AC Česká Lípa) 200 m/M/B1 1 Česká Lípa 22.81
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B5 1 Praha 11.08
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 300 m př./Dci/B1 3 Praha 41.03
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) 110 m př./J/R1 3 Praha-Juliska 15.55
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) 110 m př./J/F Praha-Juliska DQ
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 200 m/Dci/B1 1 Praha 22.88
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 110 m př./Dci/R2 1 Praha 15.36
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 110 m př./Dci/F Praha 15.37
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) oštěp 700g/Dci 8 Praha 36.45
30.05.2014 EVROPSKÁ KVALIFIKACE NA OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE 400 m př./Dci/R3 5 BAKU 56.40
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B3 2 Praha 23.06
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/B1 3 Praha 15.07
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B1 1 Praha 38.97
17.05.2014 KPD mužů a žen a Krajský přebor v dlouhých překážkových bězích všech kategorií (AC Jablonec nad Nisou, o.s.) 100 m/M/B4 Jablonec nad Nisou DQ
17.05.2014 KPD mužů a žen a Krajský přebor v dlouhých překážkových bězích všech kategorií (AC Jablonec nad Nisou, o.s.) 200 m/M/B1 1 Jablonec nad Nisou 23.62
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 110 m př./Dci/B2 1 Praha 15.24
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) výška/Dci 4 Praha 1.50
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) oštěp 700g/Dci 16 Praha 28.96
10.05.2014 Olympic Hopes (TJ Svitavy) 400 m př./Dci/B1 2 Svitavy 54.67
05.05.2014 3. veřejné závody přípravek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B1 1 Praha 38.80
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/R3 Praha-Stromovka DQ
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dci/R1 7 Praha-Stromovka 08.80
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj h/Dci/F 12 Praha-Stromovka 4016
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 5kg/Dci/F 16 Praha-Stromovka 09.20
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/B1 4 Praha-Stromovka 07.46
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Dci/F 16 Praha-Stromovka 1.60
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Dci/F 12 Praha-Stromovka 5.88
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Dci/B1 1 Praha-Stromovka 2:50.80
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dci/B2 4 Praha-Stromovka 08.73
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) tyč/Dci/FB 9 Praha-Stromovka 2.60
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dci/R3 2 Praha-Stromovka 08.80
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dci/FA 5 Praha-Stromovka 08.75
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) výška/Dci/F 6 Praha-Stromovka 1.65
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) tyč/Dci/F 7 Praha-Stromovka 2.80
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/B3 3 Praha-Stromovka 23.98
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B10 2 Praha-Juliska 07.44
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m př./Dci/B2 1 Praha-Juliska 08.68
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m př./Dci/B6 2 Praha-Juliska 08.76
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B16 1 Praha-Strahov 17.31
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B35 1 Praha-Strahov 17.27
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Dci/B2 1 Jablonec nad Nisou 07.51
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 1000 m/Dci/B3 1 Jablonec nad Nisou 2:56.74
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m př./Dci/B2 1 Jablonec nad Nisou 09.04
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) výška/Dci/F2 Jablonec nad Nisou 1.60
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) tyč/Dci/F2 4 Jablonec nad Nisou 2.60
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Dci/F1 9 Jablonec nad Nisou 5.58
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) koule 5kg/Dci/F 15 Jablonec nad Nisou 09.66
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) sedmiboj h/Dci 5 Jablonec nad Nisou 3835