Karta atleta

Export do excelu
  • Brunner Ondřej
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: AC TJ Jičín
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 13.44 Karlovy Vary 21.9.2013
200 m 27.74 Mladá Boleslav 30.6.2013
400 m 57.17 Jablonec nad Nisou 7.6.2014
800 m 2:05.59 Čáslav 13.6.2015
800 m 2:13.62 h Jablonec nad Nisou 17.1.2015
1500 m 4:10.88 Třinec 25.6.2016
1500 m 4:32.70 h Jablonec nad Nisou 16.1.2016
3000 m 09:16.22 Čáslav 26.8.2017
5000 m 15:43.94 Ústí nad Orlicí 13.5.2017
10000 m 35:46.37 Jičín 1.7.2017
3000 m překážek 10:28.45 Pardubice 3.6.2017
hod diskem 1kg 30.88 Jablonec nad Nisou 16.6.2012
hod diskem 1,5kg 28.08 Jablonec nad Nisou 7.6.2014
hod kladivem 4kg 22.63 Jablonec nad Nisou 13.6.2012
hod kladivem 5kg 26.85 Liberec 7.9.2013
hod kladivem 7,26kg 24.19 Praha-Strahov 11.6.2016
vrh koulí 4kg 09.81 Nové Město nad Metují 21.5.2013
vrh koulí 4kg 09.95 h Jablonec nad Nisou 8.12.2012
vrh koulí 5kg 08.70 h Jablonec nad Nisou 2.2.2013
chůze dráha 10000 m 73:56.41 Nové Město nad Metují 23.7.2016
10 km chůze 80:53 Rumburk 4.6.2016
Přespolní běh mílaři 11:09 Mladá Boleslav 1.4.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 400 m/M/B2 2 Svitavy 58.98
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 1500 m/M/F 10 Svitavy 4:32.17
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Dci/F 9 Třinec 4:22.55
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 3000 m/Dci/F 8 Třinec 09:42.18
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/M/B2 3 Ústí nad Orlicí 57.45
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/M/B1 10 Ústí nad Orlicí 4:23.90
07.06.2014 Společné 2. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/Dci/B2 2 Jablonec nad Nisou 57.17
07.06.2014 Společné 2. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Dci/F Jablonec nad Nisou 2:09.57
07.06.2014 Společné 2. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) disk 1,5kg/Dci/F 6 Jablonec nad Nisou 28.08
31.05.2014 2. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/M/B3 Pardubice DNP
31.05.2014 2. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/M/B 8 Pardubice 4:26.62
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 3000 m/M/B1 7 Ústí nad Orlicí 09:29.82
03.05.2014 Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/Dci/F Stará Boleslav 4:35.5
03.05.2014 Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) kladivo 5kg/Dci/F 9 Stará Boleslav 22.25
01.02.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Liaz Jablonec n/N.) 1500 m/Dci/F Jablonec nad Nisou 4:33.88
19.01.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 1500 m/M/B2 1 Jablonec nad Nisou 4:40.19