Karta atleta

Export do excelu
  • Dvořáková Barbora
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér Gabriela Dvořáková
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.90 Praha 01.05.2015
60 m 07.54 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 11.78 Kraków 08.07.2018
150 m 18.57 Praha - Eden 29.04.2016
150 m 17.95 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 24.19 Praha 04.06.2018
200 m 23.86 h Praha - Stromovka 25.02.2017
300 m 39.48 Praha - Eden 29.04.2016
300 m 42.41 h Praha-Strahov 20.01.2012
800 m 2:22.68 Florencie 28.04.2017
800 m 2:27.11 h Praha - Stromovka 28.01.2017
60 m překážek 10.55 Stará Boleslav 25.06.2010
60 m překážek 08.72 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
100 m překážek 13.98 Kladno 17.06.2017
200 m překážek 29.56 Olomouc 30.06.2012
pětiboj 2670 Kladno 09.10.2010
pětiboj hala 3965 h Praha - Stromovka 08.02.2019
sedmiboj 5442 Kladno 17.06.2017
hod kriketovým míčkem 33.81 Stará Boleslav 25.06.2010
vrh koulí 3kg 11.14 h Jablonec nad Nisou 11.01.2014
vrh koulí 3kg 12.02 Praha 13.05.2014
hod oštěpem 500g 30.13 Praha 03.09.2014
skok daleký 6.20 Praha - Juliska 05.06.2017
hod oštěpem 600g 34.20 Firenze 27.04.2018
skok vysoký 1.68 h Praha - Stromovka 08.02.2019
vrh koulí 4kg 12.25 Ribeira Brava 05.07.2019
skok vysoký 1.66 Lana 27.04.2019
vrh koulí 4kg 12.03 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 6.15 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.57 h Praha - Strahov 13.01.2020
150 m 18.05 h Praha - Strahov 10.01.2020
800 m 2:28.63 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
60 m překážek 08.72 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
pětiboj hala 3939 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 4kg 12.03 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 6.15 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok vysoký 1.57 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2014 Republikové finále Corny středoškolského atletického poháru (Gymnázium Břeclav) koule 3kg/Jky/F 5 Břeclav 11.13
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky/F 8 Praha 11.69
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky Praha 11.26
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky 4 Praha 30.13
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 3kg/Dky Praha 11.28
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Dky/F 9 Třinec 11.48
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/R1 1 Praha 12.40
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/FA Praha 12.46
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Dky 5 Praha 28.99
03.06.2014 3. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Praga Academica 2014 (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Ž/BB 6 Praha 25.47
03.06.2014 3. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Praga Academica 2014 (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Ž/F Praha DNP
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Spartak Praha 4) dálka/Ž MB Praha 5.48
17.05.2014 1. kolo extraligy mužů a žen (A.C. TEPO Kladno) dálka/Ž/F 9 Kladno 5.41
17.05.2014 1. kolo extraligy mužů a žen (A.C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B2 4 Kladno 25.75
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 100 m/Dky/B1 1 Praha 12.31
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) dálka/Dky Praha 5.56
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) koule 3kg/Dky Praha 12.02
10.05.2014 Olympic Hopes (TJ Svitavy) 100 m př./Dky/B1 7 Svitavy 14.46
10.05.2014 Olympic Hopes (TJ Svitavy) dálka/Dky Svitavy 5.56
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky/F1 Kolín 14.35
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dky/F Kolín 5.79
03.05.2014 Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dky/B1 MB Stará Boleslav 12.3
03.05.2014 Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m př./Dky/F MB Stará Boleslav 14.2
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/R3 1 Praha-Stromovka 25.31
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/F 4 Praha-Stromovka 25.67
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/R2 Praha-Stromovka DQ
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) dálka/Dky/F 4 Praha-Stromovka 5.55
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R1 1 Praha-Stromovka 07.96
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/FA Praha-Stromovka 07.86
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/B1 2 Praha-Stromovka 25.40
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/R2 1 Praha-Stromovka 08.80
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/F Praha-Stromovka 08.75
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) dálka/Dky/F Praha-Stromovka 5.69
25.01.2014 Jablonecká hala 2014 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Dky/F 4 Jablonec nad Nisou 08.87
25.01.2014 Jablonecká hala 2014 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/Ž/F Jablonec nad Nisou 5.59
21.01.2014 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B1 2 Praha-Juliska 07.84
21.01.2014 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m př./Dky/B1 1 Praha-Juliska 08.77
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m př./Dky/B1 3 Praha-Strahov 09.02
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) dálka/Dky/F Praha-Strahov 5.49
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 60 m/Ž/B1 5 Praha-Strahov 07.85
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Dky/B3 5 Jablonec nad Nisou 2:40.77
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m př./Dky/B1 4 Jablonec nad Nisou 08.98
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) výška/Dky/F1 8 Jablonec nad Nisou 1.47
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Dky/F2 Jablonec nad Nisou 5.56
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) koule 3kg/Dky/F1 Jablonec nad Nisou 11.14
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) pětiboj h/Dky Jablonec nad Nisou 3387
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m př./Dky/B1 2 Praha-Strahov 08.95