Karta atleta

Export do excelu
  • Dominika Paťková
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.96 h Praha-Stromovka 02.02.2013
60 m 07.90 Praha 09.05.2014
100 m 12.58 Praha-Juliska 31.08.2016
150 m 19.32 Praha 09.05.2014
150 m 19.48 h Praha-Strahov 16.01.2015
200 m 26.20 h Praha-Stromovka 01.02.2015
200 m 26.34 Praha 03.07.2015
300 m 43.85 h Praha-Strahov 15.01.2012
300 m 43.07 Praha 08.05.2015
400 m 62.58 Praha 19.05.2015
800 m 2:42.63 h Jablonec nad Nisou 10.01.2016
800 m 2:40.51 Praha-Juliska 02.10.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.3 Praha 09.09.2010
60 m překážek (0.76/8.20) 10.14 h Praha-Strahov 03.03.2011
60 m překážek (0.84) 09.86 h Praha-Stromovka 13.02.2016
100 m překážek (0.84) 16.75 Praha - Juliska 10.10.2015
200 m překážek (0.76) 31.27 Praha 02.06.2015
skok vysoký 1.36 h Jablonec nad Nisou 10.01.2016
skok vysoký 1.41 Jihlava 07.05.2016
skok daleký 5.40 Praha 22.05.2015
skok daleký 5.55 h Praha-Stromovka 20.02.2016
vrh koulí 3kg 09.84 Praha 17.06.2014
vrh koulí 4kg 09.77 h Jablonec nad Nisou 10.01.2016
vrh koulí 4kg 10.14 Jihlava 07.05.2016
hod diskem 1kg 20.05 Praha-Juliska 17.09.2015
hod oštěpem 500g 29.49 Praha 03.09.2014
hod oštěpem 600g 37.98 Praha-Juliska 20.05.2016
hod kriketovým míčkem 44.37 Praha - Juliska 25.05.2010
pětiboj hala [Z] 2855 h Jablonec nad Nisou 10.01.2016
sedmiboj [Z] 4076 Praha-Juliska 02.10.2016
sprintérský trojboj 2304 Praha-Kotlářka 19.09.2012
vrhačský trojboj 1296 Praha-Juliska 17.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.97 h Praha-Stromovka 01.02.2014
60 m 07.90 Praha 09.05.2014
100 m 12.65 Praha 13.05.2014
150 m 19.78 h Praha-Strahov 17.01.2014
150 m 19.32 Praha 09.05.2014
200 m 27.13 h Praha-Stromovka 02.02.2014
200 m 26.54 Praha 13.05.2014
400 m 63.10 Praha 27.09.2014
skok daleký 5.31 Praha 06.06.2014
vrh koulí 3kg 09.84 Praha 17.06.2014
hod diskem 1kg 17.71 Praha-Juliska 17.09.2014
hod oštěpem 500g 29.49 Praha 03.09.2014
vrhačský trojboj 1174 Praha-Juliska 17.09.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R3 3 Praha 12.73
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/FB Praha 12.80
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B2 3 Praha 26.84
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B2 2 Praha 63.10
17.09.2014 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Dky Praha-Juliska 09.56
17.09.2014 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1kg/Dky 7 Praha-Juliska 17.71
17.09.2014 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 500g/Dky 4 Praha-Juliska 27.87
17.09.2014 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/Dky 4 Praha-Juliska 1174
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dky/R2 1 Kladno 12.86
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dky/FA Kladno 12.76
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) skok daleký/Dky 5 Kladno 4.99
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/B1 2 Praha 12.82
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B1 3 Praha 63.66
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Dky 5 Praha 29.49
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/U23Z/R3 8 Jablonec nad Nisou 13.16
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dky/B1 3 Praha 27.23
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Dky 6 Praha 4.77
19.08.2014 49. ročník Chodské 1500, VC na 100m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Dky/R2 1 Domažlice 13.12
19.08.2014 49. ročník Chodské 1500, VC na 100m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Dky/F 2= Domažlice 13.10
19.08.2014 49. ročník Chodské 1500, VC na 100m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) skok daleký/Dky/F Domažlice 4.70
29.07.2014 34. ročník Velké ceny města Chebu (PSK Union Cheb) 60 m/Ž/B1 4 Cheb 08.08
29.07.2014 34. ročník Velké ceny města Chebu (PSK Union Cheb) 150 m/Ž/B1 6 Cheb 19.71
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dky/R2 4 Třinec 13.06
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Dky/F 8 Třinec 5.03
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Dky 5 Praha 09.84
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) 200 m/Jky/B1 6 Praha-Juliska 26.65
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) skok daleký/Jky/F Praha-Juliska 5.23
09.06.2014 Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Memoriál Josefa Odložila s.r.o.) 100 m/Ž/BB 6 Praha 12.66
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/R2 1 Praha 12.85
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/FA Praha 12.78
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) skok daleký/Dky Praha 5.31
27.05.2014 2. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Memoriál Ludvíka Daňka (AC SYNER Turnov) 100 m/Ž/BB 1 Turnov 12.74
21.05.2014 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 100 m/Ž/B3 2= Sušice 12.51
21.05.2014 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) skok daleký/Ž/F Sušice 5.10
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 100 m/Dky/B1 3 Praha 12.65
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 200 m/Dky/B1 3 Praha 26.54
09.05.2014 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B1 3 Praha 07.90
09.05.2014 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B2 1 Praha 19.32
25.02.2014 Mítink EA - Prague Indoor (ČAS) 60 m/Ž/B 3 Praha - O2 aréna 08.01
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R3 3 Praha-Stromovka 07.98
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/F 6 Praha-Stromovka 08.00
15.02.2014 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/R2 5 Praha-Stromovka 08.05
12.02.2014 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B1 2 Jablonec nad Nisou 08.02
12.02.2014 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B5 1 Jablonec nad Nisou 08.08
12.02.2014 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/Ž/B1 3 Jablonec nad Nisou 27.42
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R4 1 Praha-Stromovka 08.09
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/FA Praha-Stromovka 07.97
02.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/B2 5 Praha-Stromovka 27.13
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B1 5 Praha-Juliska 08.11
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B9 4 Praha-Juliska 08.19
24.01.2014 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 200 m/Ž/B5 3 Praha-Strahov 27.26
21.01.2014 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B1 4 Praha-Juliska 08.06
21.01.2014 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B8 2 Praha-Juliska 08.06
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B10 1 Praha-Strahov 19.78