Karta atleta

Export do excelu
  • Gerulová Emily
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.77 Frýdek-Místek 19.06.2012
60 m 07.54 h Praha-Stromovka 31.01.2015
100 m 11.81 Ostrava 20.06.2015
150 m 18.95 Frýdek-Místek 19.06.2012
150 m 19.15 h Praha-Strahov 22.02.2012
200 m 24.59 Ostrava 20.06.2015
200 m 25.14 h Praha-Stromovka 14.02.2015
300 m 44.58 Frýdek-Místek 01.05.2010
300 m 46.97 h Jablonec nad Nisou 06.03.2010
500 m 1:33.7 Frýdek-Místek 23.05.2007
600 m 1:51.4 Frýdek-Místek 08.04.2009
800 m 2:50.36 Třinec 15.05.2009
800 m 2:42.30 h Praha-Stromovka 10.02.2012
1000 m 3:59.17 h Ostrava 24.01.2010
60 m překážek 08.15 Třinec 15.05.2010
60 m překážek 09.08 h Bratislava 01.02.2014
100 m překážek 16.16 Olomouc 12.06.2011
sprintérský trojboj 2354 Ostrava 27.09.2011
pětiboj 2807 Třinec 15.05.2010
pětiboj hala 3226 h Praha-Stromovka 10.02.2012
čtyřboj 2294 h Atetický tunel Aréna a.s. 30.11.2009
hod oštěpem 600g 18.65 Frýdek-Místek 12.05.2011
hod kriketovým míčkem 32.42 Stará Boleslav 28.05.2010
vrh koulí 3kg 06.44 Třinec 14.05.2011
vrh koulí 3kg 07.95 h Olomouc 28.01.2012
skok daleký 6.12 Eskilstuna 16.07.2015
skok daleký 6.21 h Praha-Stromovka 31.01.2015
trojskok 12.46 Ostrava 02.08.2014
trojskok 11.63 h Praha-Stromovka 14.02.2015
skok vysoký 1.55 Třinec 28.04.2010
skok vysoký 1.70 h Valašské Meziříčí 09.03.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R3 1 Praha 12.39
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/FA Praha 12.34
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) dálka/Dky/F Praha 5.86
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dky/F 4 Praha 11.20
07.09.2014 Mistrovství České republiky družstev mužů a žen v atletice (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Ž/F 6 Kolín 5.88
07.09.2014 Mistrovství České republiky družstev mužů a žen v atletice (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Ž/F 13 Kolín 11.01
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) trojskok/U23Z/F 7 Jablonec nad Nisou 11.47
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/U23Z/F Jablonec nad Nisou 5.86
02.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (SSK Vítkovice) trojskok/Ž/F Ostrava 12.46
02.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (SSK Vítkovice) dálka/Ž/F 4 Ostrava 5.91
04.07.2014 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek dálka/Dky Budapešť 6.08
04.07.2014 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek trojskok/Dky Budapešť 12.15
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dky/R2 2 Třinec 12.51
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) dálka/Dky/F Třinec 6.18
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dky/F Třinec 12.68
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) trojskok/Dky/F Třinec 12.75
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Atletický klub Olomouc) dálka/Ž MB Olomouc 6.05
17.06.2014 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava 100 m/Ž/BA 4 Ostrava 12.18
14.06.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dky/R1 2 Olomouc 12.19
14.06.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dky/F Olomouc DNP
14.06.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) dálka/Dky Olomouc 5.99
11.06.2014 Brněnská a Jihomoravská atletická tour dálka/Ž Brno 5.88
11.06.2014 Brněnská a Jihomoravská atletická tour dálka/Ž Brno 5.88
30.05.2014 EVROPSKÁ KVALIFIKACE NA OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE dálka/Dky/KB 9 BAKU 5.74
17.05.2014 1. kolo extraligy mužů a žen (A.C. TEPO Kladno) dálka/Ž/F 4 Kladno 5.91
13.05.2014 Středoškolský pohár sportovních gymnázií v atletice (SG Plzeň) dálka/Ž Plzeň 5.49
13.05.2014 Středoškolský pohár sportovních gymnázií v atletice (SG Plzeň) trojskok/Ž/F Plzeň 10.95
10.05.2014 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 100 m/Dky/B2 1 Olomouc 12.33
10.05.2014 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) dálka/Dky Olomouc 5.66
08.05.2014 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) 100 m/Ž/R1 3 Olomouc 12.42
08.05.2014 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) dálka/Ž Olomouc 5.51
08.05.2014 1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (Atletický klub Olomouc) 100 m/Ž/F Olomouc DNS
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R2 Praha-Stromovka DQ
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) dálka/Dky/F Praha-Stromovka 5.64
04.02.2014 2. vítkovické halové úterý (SSK Vítkovice) dálka/Ž Ostrava 4.97
01.02.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m/Dky/R2 2 Bratislava 07.94
01.02.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m/Dky/F Bratislava 07.86
01.02.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m př./Dky/R3 2 Bratislava 09.08
01.02.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 60 m př./Dky/F Bratislava 09.11
01.02.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň dálka/Dky Bratislava 5.63
28.01.2014 1. vítkovické halové úterý 60 m/Ž/B1 1 Ostrava 07.99
28.01.2014 1. vítkovické halové úterý dálka/Ž/F Ostrava 5.56
18.01.2014 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m př./Jky/R1 1 Ostrava 09.68
18.01.2014 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m př./Jky/F Ostrava
18.01.2014 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) dálka/Ž/F Ostrava 5.20
11.01.2014 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek dálka/Dky/F Ostrava 5.11