Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Kršková
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ Nová Včelnice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.79 h Nová Včelnice 09.12.2011
60 m 08.73 Kolín 18.06.2013
100 m 14.27 Nová Včelnice 28.05.2011
150 m 22.04 h Praha-Stromovka 09.02.2011
150 m 20.59 Třinec 07.07.2012
200 m 29.16 Pacov 04.06.2011
200 m 29.63 h Praha-Strahov 28.01.2012
800 m 2:56.51 Třinec 07.07.2012
800 m 3:04.47 h Jablonec nad Nisou 12.01.2013
60 m překážek (0.76/7.70) 10.28 Nová Včelnice 29.05.2010
60 m překážek (0.76/7.70) 10.86 h Nová Včelnice 10.12.2010
60 m překážek (0.76/8.50) 09.69 h Jablonec nad Nisou 12.01.2013
100 m překážek (0.76/8.20) 15.95 Pacov 09.06.2012
100 m překážek (0.84) 16.96 Klatovy 01.06.2013
100 m překážek (0.76/8.50) 16.39 Třebíč 06.10.2013
200 m překážek (0.76) 32.80 České Budějovice 23.06.2012
skok vysoký 1.55 h Praha - Strahov 17.12.2011
skok vysoký 1.52 Klatovy 02.06.2012
skok o tyči 2.20 h Praha-Strahov 25.01.2014
skok o tyči 2.50 Pacov 20.08.2016
skok daleký 4.41 Pacov 09.06.2012
skok daleký 4.91 h Jablonec nad Nisou 12.01.2013
vrh koulí 3kg 11.12 h Praha-Strahov 25.01.2014
vrh koulí 3kg 12.12 Plzeň 07.06.2014
vrh koulí 4kg 10.96 Stará Boleslav 03.06.2017
vrh koulí 4kg 10.81 h Praha-Strahov 08.01.2018
hod diskem 1kg 25.71 Praha - Eden 27.08.2017
hod kladivem 3kg 26.88 Tábor 01.05.2014
hod kladivem 4kg 22.61 Nová Včelnice 23.10.2015
hod oštěpem 500g 29.45 Písek 03.06.2012
hod oštěpem 600g 29.20 Sušice 25.08.2018
hod kriketovým míčkem 34.48 České Budějovice 03.10.2010
pětiboj 2025 České Budějovice 03.10.2010
pětiboj hala [Dky] 2746 h Jablonec nad Nisou 12.01.2013
sedmiboj [Zky] 3642 Pacov 09.06.2012
sedmiboj [Dky] 2766 Plzeň 01.07.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.84 h Nová Včelnice 21.02.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 10.04 h Praha-Strahov 25.01.2014
100 m překážek (0.84) 18.06 České Budějovice 31.05.2014
100 m překážek (0.76/8.50) 17.39 Südstadt 05.10.2014
skok vysoký 1.42 České Budějovice 31.05.2014
skok o tyči 2.20 h Praha-Strahov 25.01.2014
skok o tyči 2.22 Vlašim 23.08.2014
skok daleký 4.36 Sušice 21.06.2014
vrh koulí 3kg 11.12 h Praha-Strahov 25.01.2014
vrh koulí 3kg 12.12 Plzeň 07.06.2014
vrh koulí 4kg 09.92 České Budějovice 31.05.2014
hod diskem 1kg 19.75 Tábor 01.05.2014
hod kladivem 3kg 26.88 Tábor 01.05.2014
hod oštěpem 500g 20.23 Plzeň 01.07.2014
sedmiboj [Dky] 2766 Plzeň 01.07.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2014 Mezinárodní utkání žactva a dorostu Jižní Čechy, Vysočina, Horní Rakousko, Dolní Rakousko, Dolní Bavorsko 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 3 Südstadt 17.39
05.10.2014 Mezinárodní utkání žactva a dorostu Jižní Čechy, Vysočina, Horní Rakousko, Dolní Rakousko, Dolní Bavorsko vrh koulí 3kg/Dky 5 Südstadt 11.41
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 2 Vlašim 18.22
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok o tyči/Ž/F Vlašim 2.22
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 4kg/Ž/F Vlašim 09.89
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) 200 m/Dky/F Plzeň 30.47
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) 800 m/Dky/F Plzeň DNF
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Plzeň 17.01
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) skok vysoký/Dky/F Plzeň 1.35
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Dky/F Plzeň 4.20
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) vrh koulí 3kg/Dky/F Plzeň 11.27
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) hod oštěpem 500g/Dky/F Plzeň 20.23
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) sedmiboj [Dky]/Dky/F Plzeň 2766
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 1 Sušice 18.35
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) skok daleký/Ž/F 13 Sušice 4.36
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) vrh koulí 4kg/Ž/F 7 Sušice 09.51
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 Plzeň DNF
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Dky/F 7 Plzeň 4.58
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) vrh koulí 3kg/Dky/F Plzeň 12.12
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 5 České Budějovice 18.06
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) skok vysoký/Ž/F 3= České Budějovice 1.42
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) vrh koulí 4kg/Ž/F 6 České Budějovice 09.92
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Ž 5 Pacov 1.41
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) trojskok/Ž Pacov NM
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 4kg/Ž 6 Pacov 09.35
01.05.2014 Prvomájové házení (TJ Vodní stavby Tábor) vrh koulí 3kg/Dky/F Tábor 11.10
01.05.2014 Prvomájové házení (TJ Vodní stavby Tábor) hod diskem 1kg/Dky/F Tábor 19.75
01.05.2014 Prvomájové házení (TJ Vodní stavby Tábor) hod kladivem 3kg/Dky/F Tábor 26.88
21.02.2014 Předprázdninová hala žactva (TJ Nová Včelnice) 60 m/Dky MS Nová Včelnice 08.84
21.02.2014 Předprázdninová hala žactva (TJ Nová Včelnice) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky Nová Včelnice 10.13
08.02.2014 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) vrh koulí 3kg/Žky/F MS Praha-Strahov 10.54
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 5 Praha-Strahov 10.04
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) skok o tyči/Ž/F Praha-Strahov 2.20
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) vrh koulí 3kg/Dky/F Praha-Strahov 11.12