Karta atleta

Export do excelu
  • Žaluda Jan
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: SK Nové Město nad Metují
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.75 h Jablonec nad Nisou 4.2.2017
100 m 12.37 Pardubice 6.5.2017
200 m 23.83 Nové Město nad Metují 3.9.2016
300 m 38.71 Trutnov 31.8.2013
400 m 50.54 Jablonec nad Nisou 10.9.2016
400 m 51.57 h Jablonec nad Nisou 4.2.2017
800 m 1:52.51 Miskolc 1.7.2016
800 m 1:54.56 h Ostrava 18.2.2017
1000 m 2:28.79 Pliezhausen 13.5.2018
1000 m 2:40.95 h Praha - Strahov 21.12.2013
1500 m 4:00.89 Mladá Boleslav 30.6.2018
1500 m 4:11.87 h Praha-Stromovka 20.2.2016
3000 m 09:30.85 h Jablonec nad Nisou 13.2.2016
skok daleký 5.45 Dvůr Králové n. L. 17.9.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2014 Republikové finále Corny středoškolského atletického poháru (Gymnázium Břeclav) 1500 m/J/B1 3 Břeclav 4:16.52
25.09.2014 Krajské kolo CORNY středoškolského atletického poháru (TJ Dvůr Králové n. L. a SŠIS Dvůr Králové n. L.) 1500 m/J/B1 1 Dvůr Králové n. L. 4:20.43
17.09.2014 Okresní kolo SŠAP CORNY - okresy Trutnov a Náchod (TJ Dvůr Králové n. L. a SŠIŠ D) 1500 m/J/B1 1 Dvůr Králové n. L. 4:31.21
17.09.2014 Okresní kolo SŠAP CORNY - okresy Trutnov a Náchod (TJ Dvůr Králové n. L. a SŠIŠ D) dálka/J/F 8 Dvůr Králové n. L. 5.45
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/U23M/R3 6 Jablonec nad Nisou 2:00.96
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/J/B2 4 Pardubice 24.20
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/J/F Pardubice 54.57
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů, skupina B (AC SYNER Turnov) 800 m/M/F 8 Turnov 2:01.35
08.07.2014 4. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 800 m/M/B3 7 Tábor 2:00.91
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 800 m/Dci/R2 1 Třinec 2:03.32
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 800 m/Dci/F 7 Třinec 2:00.36
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (ASK Děčín) 800 m/M/F 10 Děčín 2:05.16
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/J/B2 3 Pardubice 24.24
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/J/B2 1 Pardubice 53.58
07.06.2014 Krajský přebor mužů a žen Královéhradeckého a Pardubického kraje - OPEN (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/M/B1 4 Hradec Králové 4:26.39
31.05.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/M/F Jablonec nad Nisou 1:58.67
18.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, o.s.) 1500 m/M/F 5 Liberec 4:11.77
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 400 m/J/B1 4 Nové Město nad Metují 54.03
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 800 m/J/B1 2 Nové Město nad Metují 2:02.69
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dci/R1 Praha-Stromovka DNP
01.02.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Liaz Jablonec n/N.) 800 m/Dci/F Jablonec nad Nisou 2:02.78
19.01.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/M/B3 1 Jablonec nad Nisou 53.96