Karta atleta

Export do excelu
  • Zuna Matěj
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.33 Praha - Kotlářka 26.04.2018
60 m 07.32 h Praha - Strahov 19.01.2019
100 m 11.35 Praha - Kotlářka 26.04.2018
150 m 23.32 Praha 03.06.2010
150 m 23.99 h Praha-Stromovka 01.03.2010
200 m 22.27 Praha 04.06.2018
200 m 22.93 h Praha - Stromovka 02.02.2019
300 m 53.22 h Praha-Stromovka 05.12.2009
600 m 2:20.78 Praha-Děkanka 23.06.2008
600 m 2:12.3 h Praha-Stromovka 19.12.2008
800 m 2:55.07 Praha 09.10.2010
800 m 2:42.59 h Praha-Stromovka 21.12.2012
60 m překážek 11.38 Praha 09.10.2010
60 m překážek 08.58 h Praha - Stromovka 04.02.2017
100 m překážek 16.33 Praha 07.06.2013
110 m překážek 15.06 Praha - Přátelství 19.05.2017
200 m překážek 26.69 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
300 m překážek 44.99 Praha 17.06.2014
sprintérský trojboj 2366 Praha - Kotlářka 26.04.2018
pětiboj 1044 Praha 09.10.2010
hod kriketovým míčkem 24.07 Praha 09.10.2010
vrh koulí 3kg 05.53 Praha - Kotlářka 09.09.2010
vrh koulí 4kg 06.41 Praha 15.05.2013
vrh koulí 4kg 06.42 h Praha-Stromovka 21.12.2012
skok daleký 3.97 Praha-Kotlářka 04.05.2010
skok daleký 4.35 h Praha-Stromovka 21.12.2012
skok vysoký 1.74 Praha - Stadion mládeže 28.05.2018
skok vysoký 1.65 h Praha - Stromovka 04.02.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2014 CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka Praha) 100 m/J/B8 2 Stadion mládeže, Kotlářka 12.59
25.09.2014 CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka Praha) výška/J 12 Stadion mládeže, Kotlářka 1.52
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B1 8 Praha 13.02
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B2 4 Praha 45.76
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B6 2 Praha 12.80
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 300 m př./Dci/B4 3 Praha 44.99
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 110 m př./Dci/R1 3 Praha 18.79
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) výška/Dci 7 Praha 1.53
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 110 m př./Dci/B3 3 Praha 18.40
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) výška/Dci 5 Praha 1.50
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B12 3= Praha-Juliska 08.38
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/Dci/R5 2 Praha-Strahov 08.20
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m př./Dci/B2 4 Praha-Strahov 10.08