Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Hájek
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: SK Nové Město nad Metují
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.48 h Jablonec nad Nisou 01.02.2014
60 m 07.71 Dvůr Králové nad Labem 21.08.2019
100 m 11.97 Dvůr Králové nad Labem 21.08.2019
150 m 18.75 Dvůr Králové nad Labem 17.08.2016
200 m 24.22 Dvůr Králové nad Labem 21.08.2019
300 m 39.54 Dvůr Králové nad Labem 19.08.2015
300 m 38.19 h Jablonec nad Nisou 16.01.2019
400 m 52.75 Nova Gorica 06.10.2018
400 m 52.36 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
500 m 1:15.62 h Jablonec nad Nisou 28.01.2015
600 m 1:26.08 h Jablonec nad Nisou 16.01.2019
800 m 1:54.89 Kladno 28.07.2018
800 m 1:55.63 h Praha - Stromovka 03.02.2019
1000 m 2:48.29 h Praha - Strahov 21.12.2013
1000 m 2:32.32 Kolín 01.06.2020
1500 m 4:01.57 h Praha-Stromovka 03.02.2018
1500 m 4:00.88 Nové Město nad Metují 21.07.2018
1 anglická míle 4:56.87 h Jablonec nad Nisou 04.02.2015
2000 m 6:07.63 h Jablonec nad Nisou 07.01.2015
3000 m 09:13.81 h Praha-Stromovka 24.01.2015
3000 m 09:06.67 Pardubice 06.06.2015
5000 m 15:47.61 Kolín 28.05.2016
10000 m 33:23.45 České Budějovice 29.04.2017
10 km silnice 35:11 Běchovice-Praha 27.09.2015
110 m překážek (1.06) 23.19 Nova Gorica 07.10.2018
3000 m překážek 11:21.55 Mladá Boleslav 24.08.2019
skok vysoký 1.40 Nova Gorica 06.10.2018
skok o tyči 2.60 Nova Gorica 07.10.2018
skok daleký 4.96 Nova Gorica 06.10.2018
vrh koulí 7,26kg 06.43 Nova Gorica 06.10.2018
hod diskem 2kg 16.00 Nova Gorica 07.10.2018
hod oštěpem 800g 28.04 Nova Gorica 07.10.2018
desetiboj [M] 3965 Nova Gorica 06.10.2018
sprintérský trojboj 1976 Dvůr Králové nad Labem 21.08.2019
chůze dráha 3000 m 18:03.65 Nové Město nad Metují 30.07.2017
chůze dráha 5000 m 30:05.1 h Jablonec nad Nisou 27.12.2017
30 m 03.27 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.48 h Jablonec nad Nisou 01.02.2014
150 m 19.56 Dvůr Králové nad Labem 13.08.2014
300 m 42.41 h Jablonec nad Nisou 29.01.2014
300 m 40.43 Dvůr Králové nad Labem 13.08.2014
400 m 58.22 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
400 m 56.49 Jablonec nad Nisou 24.05.2014
500 m 1:15.73 h Jablonec nad Nisou 15.01.2014
600 m 1:34.26 h Jablonec nad Nisou 08.01.2014
800 m 2:09.51 h Jablonec nad Nisou 26.02.2014
800 m 2:04.28 Tábor 08.07.2014
1000 m 2:42.91 Cheb 29.07.2014
1500 m 4:25.31 h Jablonec nad Nisou 19.01.2014
1500 m 4:16.49 Nové Město nad Metují 11.07.2014
3000 m 09:37.38 h Praha-Stromovka 22.02.2014
3000 m 09:19.67 Domažlice 19.09.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2014 Hvězdné házení na Chodsku, Memoriál Jana Mazance na 400 m (Mílaři Domažlice) 3000 m/M/F 8 Domažlice 09:19.67
03.09.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 3000 m/M Stará Boleslav 09:25.81
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/J/F 4 Pardubice 2:05.85
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů, skupina B (AC SYNER Turnov) 3000 m/M/F 11 Turnov 09:24.54
13.08.2014 Atletický mítink a memoriálu K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 150 m/Dci/B1 2 Dvůr Králové nad Labem 19.56
13.08.2014 Atletický mítink a memoriálu K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 300 m/M/F Dvůr Králové nad Labem 40.43
29.07.2014 34. ročník Velké ceny města Chebu (PSK Union Cheb) 1000 m/M/F 11 Cheb 2:42.91
11.07.2014 5. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 1500 m/M/F 11 Nové Město nad Metují 4:16.49
08.07.2014 4. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 800 m/M/B4 4 Tábor 2:04.28
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Dci/F Třinec DNF
29.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 3000 m/Dci/F 14 Třinec 09:58.76
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (ASK Děčín) 1500 m/M/F 11 Děčín 4:22.53
19.06.2014 14. Dětské olympijské hry (OR AŠSK Turnov, SVČDM Turnov) 300 m/Žci/F1 Turnov 41.45
19.06.2014 14. Dětské olympijské hry (OR AŠSK Turnov, SVČDM Turnov) 1500 m/Žci/F Turnov 4:35.77
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 3000 m/J/B1 4 Pardubice 09:41.00
07.06.2014 Krajský přebor mužů a žen Královéhradeckého a Pardubického kraje - OPEN (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/M/B1 5 Hradec Králové 2:05.26
31.05.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 1500 m/M/F 13 Jablonec nad Nisou 4:19.85
24.05.2014 KP Libereckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/Dci/F 5 Jablonec nad Nisou 56.49
18.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, o.s.) 1500 m/M/F 11 Liberec 4:23.99
13.05.2014 Okresní finále PČR Semily I. (SVČDM Turnov, OR AŠSK Semily) 1500 m/Žci/F1 Turnov 4:26.7
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 800 m/J/B1 5 Nové Město nad Metují 2:07.18
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dci/R1 3 Kolín 2:06.68
01.05.2014 60. Polabské závody, středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (T. J. Sokol Kolín – atletika) 1000 m/M/B1 9 Kolín 2:43.45
29.03.2014 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Domažlice) Přespolní běh/Dci 17 Bělá nad Radbuzou 14:14
26.02.2014 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/M/B1 1 Jablonec nad Nisou 42.54
26.02.2014 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/M/F Jablonec nad Nisou 2:09.51
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 3000 m/Dci/F 7 Praha-Stromovka 09:37.38
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 400 m/M/B3 2 Jablonec nad Nisou 58.22
01.02.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Liaz Jablonec n/N.) 60 m/Dci/R3 4 Jablonec nad Nisou 08.48
29.01.2014 4. halová středa (TJ Liaz Jablonec n/N.) 300 m/M/B2 2 Jablonec nad Nisou 42.41
19.01.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 1500 m/M/B1 5 Jablonec nad Nisou 4:25.31
15.01.2014 2. halová středa (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 300 m/M/B5 2 Jablonec nad Nisou 43.43
15.01.2014 2. halová středa (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 500 m/M/B1 2 Jablonec nad Nisou 1:15.73
08.01.2014 1. halová středa (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 600 m/M/B1 7 Jablonec nad Nisou 1:34.26