Karta atleta

Export do excelu
  • Havel David
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.29 Hradec Králové 06.09.2017
60 m 07.25 h Praha-Stromovka 06.02.2016
100 m 11.26 Praha - Přátelství 19.05.2017
150 m 17.30 Kutná Hora 04.09.2018
150 m 17.32 h Praha-Strahov 22.01.2016
200 m 22.90 Praha - Eden 05.07.2019
200 m 23.16 h Praha-Stromovka 23.01.2018
300 m 37.20 Stará Boleslav 14.09.2016
300 m 38.04 h Praha-Strahov 23.01.2015
400 m 52.48 Praha - Eden 30.09.2017
600 m 1:59.67 Praha - Kotlářka 09.09.2010
800 m 2:43.45 Stará Boleslav 13.05.2011
1000 m 3:11.88 Stará Boleslav 24.05.2013
1000 m 2:54.40 h Praha - Stromovka 10.02.2017
1500 m 4:55.30 Praha-Eden 20.05.2016
60 m překážek 09.80 Vlašim 24.08.2013
60 m překážek 08.97 h Praha-Stromovka 06.02.2015
100 m překážek 15.76 Praha 09.05.2013
110 m překážek 16.18 Praha - Eden 30.09.2017
200 m překážek 27.26 Kutná Hora 04.09.2018
300 m překážek 42.13 Praha 09.06.2015
sprintérský trojboj 2285 Hradec Králové 06.09.2017
pětiboj 1636 Praha 15.10.2011
sedmiboj hala 4293 h Praha - Stromovka 10.02.2017
devítiboj 4066 Stará Boleslav 24.05.2013
desetiboj 5908 Praha - Eden 30.09.2017
vrhačský trojboj 1430 Praha-Juliska 17.09.2015
čtyřboj 1091 ZŠ Campanus, Praha 11 23.09.2011
hod diskem 1kg 28.08 Praha 18.08.2013
hod diskem 1,5kg 30.59 Praha - Juliska 10.10.2015
hod diskem 1,75kg 31.61 Praha - Eden 12.08.2017
hod diskem 2kg 28.89 Praha-Eden 10.08.2019
hod oštěpem 600g 39.68 Praha - Juliska 10.10.2015
hod oštěpem 700g 48.76 Praha 12.05.2015
hod oštěpem 800g 49.51 Bílina 06.05.2017
hod kriketovým míčkem 50.85 Praha - Juliska 13.06.2011
vrh koulí 4kg 09.92 Praha 21.05.2013
vrh koulí 4kg 08.93 h Praha-Stromovka 08.02.2013
vrh koulí 5kg 11.61 Bílina 08.05.2015
vrh koulí 5kg 10.72 h Praha-Stromovka 06.02.2015
vrh koulí 6kg 11.02 Praha - Eden 29.08.2017
vrh koulí 6kg 10.29 h Praha-Stromovka 02.02.2016
vrh koulí 7,26kg 09.85 Bílina 04.05.2019
vrh koulí 7,26kg 10.18 h Praha - Stromovka 09.01.2018
skok daleký 6.88 Praha - Eden 05.07.2019
skok daleký 6.68 h Praha-Stromovka 03.02.2018
trojskok 14.00 Praha - Eden 08.06.2019
trojskok 13.87 h Praha - Stromovka 17.02.2018
skok o tyči 3.30 Praha-Eden 20.05.2016
skok o tyči 3.20 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
skok vysoký 1.84 Praha-Eden 20.05.2016
skok vysoký 1.78 h Praha - Stromovka 10.02.2017
chůze dráha 3000 m 19:24.23 Olomouc 06.10.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.30 Praha - Eden 27.06.2019
60 m 07.35 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 11.64 Praha-Eden 10.08.2019
200 m 22.90 Praha - Eden 05.07.2019
300 m 37.27 Praha - Eden 30.05.2019
400 m 53.58 Praha-Eden 10.08.2019
1500 m 5:08.38 Bílina 04.05.2019
110 m překážek 17.62 Bílina 04.05.2019
desetiboj 5266 Bílina 04.05.2019
hod diskem 2kg 28.89 Praha-Eden 10.08.2019
hod oštěpem 800g 47.54 Třebíč 18.05.2019
vrh koulí 7,26kg 09.85 Bílina 04.05.2019
skok daleký 6.88 Praha - Eden 05.07.2019
skok daleký 6.51 h Praha - Stromovka 02.02.2019
trojskok 14.00 Praha - Eden 08.06.2019
trojskok 13.64 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok o tyči 2.90 Bílina 04.05.2019
skok vysoký 1.70 Praha-Eden 10.08.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 100 m/Dci/B1 6 Praha 12.09
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 400 m/Dci/B2 2 Praha 54.53
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 1500 m/Dci/F 10 Praha 5:10.77
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 110 m př./Dci/B2 3 Praha 16.98
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) výška/Dci/F Praha 1.70
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) tyč/Dci/F 4 Praha 2.90
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) dálka/Dci/F Praha 6.37
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) koule 5kg/Dci/F 11 Praha 09.54
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) disk 1,5kg/Dci/F 9 Praha 24.20
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) oštěp 700g/Dci/F 8 Praha 34.27
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) desetiboj/Dci/F 6 Praha 5091
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) dálka/Dci/F 6 Praha 6.26
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dci/F 8 Praha 12.71
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) výška/Dci Kladno 1.65
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) dálka/Dci Kladno 6.30
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) trojskok/Dci 7 Kladno 12.18
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 60 m/M/B6 1 Stadion mládeže, Kotlářka 07.54
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 100 m/M/B3 5 Stadion mládeže, Kotlářka 11.96
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 200 m/M/B5 2 Stadion mládeže, Kotlářka 24.47
10.09.2014 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) sprint. tr/M Stadion mládeže, Kotlářka 2011
07.09.2014 5. kolo KP družstev mužů a žen (AC Slovan Liberec) výška/M 6= Liberec 1,60
07.09.2014 5. kolo KP družstev mužů a žen (AC Slovan Liberec) dálka/M 11 Liberec 5.39
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) tyč/Dci Praha DNP
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dci Praha 12.46
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dci/B3 Praha DNS
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 110 m př./Dci/B2 Praha DNS
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Dci Praha DNS
24.08.2014 4. kolo KP Libereckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N.) výška/M/F 5 Jablonec nad Nisou 1.60
24.08.2014 4. kolo KP Libereckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/M/F 7 Jablonec nad Nisou 5.81
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B1 5 Praha 12.01
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B1 6 Praha 56.08
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci/B1 2 Praha 5:13.96
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/B1 4 Praha 17.57
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) výška/Dci/F Praha 1.62
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) tyč/Dci/F Praha 2.90
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) dálka/Dci/F Praha 06.06
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci/F 5 Praha 09.93
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci/F Praha 28.14
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci/F Praha 36.04
16.08.2014 T.Kop Cup 2014 (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dci 4 Praha 4960
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B3 1 Praha 11.76
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Dci/F 4 Praha 6.29
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dci/F 16 Praha 5099
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci/F 13 Praha 09.99
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Dci/F 12= Praha 1.69
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B3 1 Praha 55.04
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/B3 5 Praha 17.00
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci/F 15 Praha 25.82
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) tyč/Dci/F 14 Praha 2.80
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci/F 14 Praha 30.03
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci/F 12 Praha 5:07.69
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) 100 m/Dci/F Plzeň 12.12
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) 400 m/Dci/F 4 Plzeň 56.33
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) 1500 m/Dci/F 4 Plzeň 5:16.03
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) 110 m př./Dci/F 4 Plzeň 17.27
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) výška/Dci/F 4 Plzeň 1.62
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) tyč/Dci/F Plzeň 2.80
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) dálka/Dci/F Plzeň 6.09
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) koule 5kg/Dci/F 6 Plzeň 08.90
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) disk 1,5kg/Dci/F 5 Plzeň 23.40
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) oštěp 700g/Dci/F 7 Plzeň 30.64
01.07.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, st. žáků a žákyň, ml. žáků a žákyň ve vícebojích-open (AK Škoda Plzeň) desetiboj/Dci/F Plzeň 4700
26.06.2014 6. VZ PAS - sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) 60 m/M/B4 1 Praha 07.58
26.06.2014 6. VZ PAS - sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) 100 m/M/B2 1 Praha 12.20
26.06.2014 6. VZ PAS - sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) 200 m/M/B2 4 Praha 25.03
26.06.2014 6. VZ PAS - sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) sprint. tr/M 11 Praha 1902
22.06.2014 3. kolo KPD mužů a žen (AC Česká Lípa) výška/M/F 8 Česká Lípa 1.60
22.06.2014 3. kolo KPD mužů a žen (AC Česká Lípa) dálka/M/F 5 Česká Lípa 6.12
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) výška/Dci Praha 1.74
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) dálka/Dci 5 Praha 5.90
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) oštěp 700g/Dci 9 Praha 25.97
01.06.2014 2. kolo KPD mužů a žen (AC SYNER Turnov) 100 m/M/B2 5 Turnov 11.94
01.06.2014 2. kolo KPD mužů a žen (AC SYNER Turnov) tyč/M 9= Turnov 2.50
01.06.2014 2. kolo KPD mužů a žen (AC SYNER Turnov) dálka/M 7 Turnov 5.79
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B4 7 Praha 24.72
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/B2 4 Praha 17.19
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B2 1 Praha 42.57
17.05.2014 KPD mužů a žen a Krajský přebor v dlouhých překážkových bězích všech kategorií (AC Jablonec nad Nisou, o.s.) 200 m/M/B2 5 Jablonec nad Nisou 24.57
17.05.2014 KPD mužů a žen a Krajský přebor v dlouhých překážkových bězích všech kategorií (AC Jablonec nad Nisou, o.s.) dálka/M Jablonec nad Nisou 5.80
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 110 m př./Dci/B2 6 Praha 17.72
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) výška/Dci Praha 1.60
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) oštěp 700g/Dci 4 Praha 41.01
12.05.2014 Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou 2014 (SK Dvojka Praha, DDM Prahy 4, Prahy 11, Prahy 12) 60 m/Žci/B3 1 ZŠ Campanus 07.76
12.05.2014 Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou 2014 (SK Dvojka Praha, DDM Prahy 4, Prahy 11, Prahy 12) výška/Žci 5 ZŠ Campanus 1.60
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) 100 m/Dci/F2 Česká Lípa 11.95
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) 400 m/Dci/F2 Česká Lípa 56.09
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) 1500 m/Dci/F 4 Česká Lípa 4:59.74
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) 110 m př./Dci/F2 Česká Lípa 17.59
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) výška/Dci/F Česká Lípa 1.63
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) tyč/Dci/F 6 Česká Lípa 2.60
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) dálka/Dci/F Česká Lípa 5.81
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) koule 5kg/Dci/F 6 Česká Lípa 10.04
10.05.2014 Bitva ocelových desetibojařů – 5. ročník a krajský přebor ve vícebojích LKAS (AC Česká Lípa) disk 1,5kg/Dci/F 4 Česká Lípa 23.31
05.05.2014 3. veřejné závody přípravek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B2 2 Praha 42.58
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) tyč/Dci/F 13 Praha-Stromovka 2.90
19.02.2014 Zimní pražská tyčka 2014 (Univerzitní sportovní klub Praha) tyč/M/FB Praha-Strahov NM
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dci/R1 6 Praha-Stromovka 09.42
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dci/FB 6 Praha-Stromovka 09.45
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) výška/Dci/F 2= Praha-Stromovka 1.65
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) tyč/Dci/F 5 Praha-Stromovka 3.00
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) dálka/Dci/F Praha-Stromovka 5.92
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B9 2 Praha-Juliska 07.58
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m př./Dci/B2 4 Praha-Juliska 09.33
28.01.2014 5. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m př./Dci/B5 3 Praha-Juliska 09.29
24.01.2014 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 200 m/M/B23 1 Praha-Strahov 24.72
24.01.2014 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B10 2 Praha-Strahov 39.59
21.01.2014 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B10 Praha-Juliska 07.63
21.01.2014 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m př./Dci/B2 2 Praha-Juliska 09.24
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B15 2 Praha-Strahov 18.37
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B34 4 Praha-Strahov 18.30
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Dci/B2 5 Jablonec nad Nisou 07.69
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 1000 m/Dci/B2 5 Jablonec nad Nisou 3:20.86
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m př./Dci/B1 7 Jablonec nad Nisou 09.50
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) výška/Dci/F2 Jablonec nad Nisou 1.63
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) tyč/Dci/F1 6 Jablonec nad Nisou 2.90
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Dci/F1 4 Jablonec nad Nisou 5.81
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) koule 5kg/Dci/F 23 Jablonec nad Nisou 08.48
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) sedmiboj h/Dci 13 Jablonec nad Nisou 3528