Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Štogl
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Stodůlky Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.37 h Praha-Stromovka 06.02.2016
60 m 07.39 Kladno - Sletiště 23.07.2016
100 m 11.51 Stará Boleslav 11.06.2016
150 m 17.75 Praha 05.05.2015
150 m 17.48 h Praha - Strahov 20.01.2017
200 m 23.51 h Praha-Stromovka 26.01.2016
200 m 22.92 Tábor 28.05.2016
300 m 40.59 h Praha-Strahov 10.01.2014
300 m 39.87 Praha 05.05.2014
400 m 56.75 h Jablonec nad Nisou 12.02.2014
400 m 54.80 Kladno 30.05.2015
500 m 1:22.44 Břeclav 07.08.2019
600 m 1:55.69 Praha 16.06.2010
800 m 2:38.27 Praha 29.05.2011
800 m 2:33.37 h Praha-Stromovka 08.12.2012
1000 m 3:21.28 Praha 13.10.2013
1500 m 5:16.14 Praha 12.10.2014
60 m překážek (0.76) 10.11 Praha 16.10.2011
60 m překážek (0.76) 10.14 h Praha-Stromovka 03.12.2011
60 m překážek (0.84) 09.55 h Praha-Strahov 16.02.2013
60 m překážek (0.91) 08.67 h Praha-Stromovka 31.01.2015
100 m překážek (0.84) 16.65 Praha 05.09.2012
110 m překážek (0.91) 16.07 Praha 12.10.2014
200 m překážek (0.76) 32.36 Praha 20.06.2012
300 m překážek (0.84) 43.64 Praha 03.09.2014
400 m překážek (0.91) 63.35 Kladno 30.05.2015
skok vysoký 1.35 h Praha-Strahov 26.01.2012
skok vysoký 1.67 Praha 11.10.2014
skok o tyči 2.90 Praha 12.10.2014
skok daleký 6.89 h Praha-Stromovka 07.02.2016
skok daleký 6.95 Tábor 28.05.2016
trojskok 13.15 Praha 05.06.2015
trojskok 13.55 h Praha-Stromovka 07.02.2016
vrh koulí 4kg 08.00 h Praha-Stromovka 08.12.2012
vrh koulí 4kg 09.25 Praha 13.10.2013
vrh koulí 5kg 09.54 Praha-Juliska 17.09.2014
vrh koulí 6kg 09.54 Praha-Juliska 15.09.2016
hod diskem 1kg 27.82 Praha 26.09.2013
hod diskem 1,5kg 26.30 Praha 12.10.2014
hod diskem 1,75kg 25.31 Praha-Juliska 15.09.2016
hod oštěpem 600g 39.13 Praha 12.10.2013
hod oštěpem 700g 43.06 Praha 03.09.2014
hod oštěpem 800g 39.63 Praha-Juliska 15.09.2016
hod kriketovým míčkem 58.81 Praha 11 23.05.2013
pětiboj 2008 Praha 16.10.2011
čtyřboj 1696 Praha 11 23.05.2013
devítiboj 4114 Praha 13.10.2013
desetiboj [Dci] 5143 Praha 12.10.2014
vrhačský trojboj 1268 Praha-Juliska 15.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.82 h Praha-Stromovka 01.02.2014
100 m 12.13 Praha 11.10.2014
200 m 24.58 Praha 22.06.2014
300 m 40.59 h Praha-Strahov 10.01.2014
300 m 39.87 Praha 05.05.2014
400 m 56.75 h Jablonec nad Nisou 12.02.2014
400 m 56.41 Praha 11.10.2014
1500 m 5:16.14 Praha 12.10.2014
60 m překážek (0.91) 09.26 h Praha-Stromovka 01.02.2014
110 m překážek (0.91) 16.07 Praha 12.10.2014
300 m překážek (0.84) 43.64 Praha 03.09.2014
400 m překážek (0.91) 65.34 Praha 18.05.2014
skok vysoký 1.67 Praha 11.10.2014
skok o tyči 2.90 Praha 12.10.2014
skok daleký 5.81 h Jablonec nad Nisou 12.02.2014
skok daleký 6.38 Praha 11.10.2014
vrh koulí 5kg 09.54 Praha-Juliska 17.09.2014
hod diskem 1,5kg 26.30 Praha 12.10.2014
hod oštěpem 700g 43.06 Praha 03.09.2014
desetiboj [Dci] 5143 Praha 12.10.2014
vrhačský trojboj 1155 Praha-Juliska 17.09.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.10.2014 Víceboj rodič a potomek (SK Kotlářka Praha) 110 m překážek/Dky Praha-Kotlářka 16.35
18.10.2014 Víceboj rodič a potomek (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/M Praha-Kotlářka 1.60
18.10.2014 Víceboj rodič a potomek (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 700g/Dci Praha-Kotlářka 38.89
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 100 m/Dci/B2 1 Praha 12.13
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 400 m/Dci/B2 4 Praha 56.41
12.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 1500 m/Dci/F 11 Praha 5:16.14
12.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 5 Praha 16.07
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) skok vysoký/Dci/F 6 Praha 1.67
12.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) skok o tyči/Dci/F Praha 2.90
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) skok daleký/Dci/F Praha 6.38
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) vrh koulí 5kg/Dci/F 14 Praha 09.30
12.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) hod diskem 1,5kg/Dci/F 7 Praha 26.30
12.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) hod oštěpem 700g/Dci/F 5 Praha 38.46
12.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) desetiboj [Dci]/Dci/F 5 Praha 5143
25.09.2014 CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka Praha) skok daleký/J Stadion mládeže, Kotlářka 6.19
17.09.2014 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 5kg/Dci 14 Praha-Juliska 09.54
17.09.2014 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1,5kg/Dci 14 Praha-Juliska 22.16
17.09.2014 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 700g/Dci 5 Praha-Juliska 36.00
17.09.2014 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/Dci 13 Praha-Juliska 1155
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/B2 2 Praha 43.64
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 700g/Dci 5 Praha 43.06
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dci/B1 6 Praha 25.13
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/B2 3 Praha 17.41
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Dci 4 Praha 5.58
22.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 200 m/M/B4 2 Praha 24.58
22.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) skok daleký/M 7 Praha 6.02
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B3 Praha DNP
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 400 m/Dci/B2 Praha DNP
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 110 m překážek (0.91)/Dci/R3 3 Praha 16.82
07.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 300 m překážek (0.84)/Dci/B2 4 Praha 43.85
07.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) skok daleký/Dci Praha 6.22
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova Praha) 100 m/M/R1 6 Praha 12.16
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova Praha) 400 m překážek (0.91)/M/B2 4 Praha 65.65
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Spartak Praha 4) 100 m/M/R2 5 Praha 12.38
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Spartak Praha 4) 400 m překážek (0.91)/M/B2 2 Praha 65.34
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 200 m/Dci/B4 2 Praha 25.23
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 110 m překážek (0.91)/Dci/B3 1 Praha 16.86
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) skok daleký/Dci 5 Praha 5.63
05.05.2014 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/M/B4 4 Praha 39.87
05.05.2014 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) skok daleký/M 6 Praha 5.83
12.02.2014 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 400 m/M/B2 4 Jablonec nad Nisou 56.75
12.02.2014 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/M/F 13 Jablonec nad Nisou 5.81
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R3 4 Praha-Stromovka 07.82
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/R2 4 Praha-Stromovka 09.26
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/FB 4 Praha-Stromovka 09.36
10.01.2014 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B12 3 Praha-Strahov 40.59