Karta atleta

Export do excelu
  • Josef Průcha
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 29.12.2016
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:14.22 Tábor 08.07.2014
1000 m 2:59.53 Písek 08.05.2013
1000 m 3:06.63 h Praha - Strahov 21.12.2013
1500 m 4:46.61 h Praha-Strahov 08.02.2014
1500 m 4:25.52 Sušice 21.06.2014
3000 m 10:00.27 Vlašim 23.08.2014
3000 m 09:54.69 h Praha-Strahov 31.01.2015
100 m překážek (0.84) 16.61 Třebíč 06.10.2013
300 m překážek (0.84) 45.59 Kladno 14.09.2014
1500 m překážek 4:59.01 České Budějovice 25.05.2013
2000 m překážek 6:51.46 Olomouc 14.06.2014
3000 m překážek 11:29.98 Sušice 13.06.2015
skok daleký 3.98 České Budějovice 15.09.2012
Přespolní běh 0:08:32 Střelské Hoštice 16.03.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:14.22 Tábor 08.07.2014
1000 m 2:59.96 Domažlice 19.09.2014
1500 m 4:46.61 h Praha-Strahov 08.02.2014
1500 m 4:25.52 Sušice 21.06.2014
3000 m 10:11.47 h Praha-Strahov 25.01.2014
3000 m 10:00.27 Vlašim 23.08.2014
300 m překážek (0.84) 45.59 Kladno 14.09.2014
2000 m překážek 6:51.46 Olomouc 14.06.2014
Přespolní běh 0:13:07 Skalnice u Střelských Hoštic 15.03.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2014 Hvězdné házení na Chodsku, Memoriál Jana Mazance na 400 m (Mílaři Domažlice) 1000 m/M/F 8 Domažlice 2:59.96
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 300 m překážek (0.84)/Dci/B3 2 Kladno 45.59
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 2000 m překážek/Dci/B 2 Kladno 6:55.08
06.09.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 3000 m/Dci/F Písek 10:35.72
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 3000 m/M/F 5 Vlašim 10:00.27
19.08.2014 49. ročník Chodské 1500, VC na 100m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 1500 m/Dci/F Domažlice 4:44.48
08.07.2014 4. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) 800 m/M/B4 7 Tábor 2:14.22
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 2000 m překážek/Dci/F 13 Třinec 6:51.77
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 1500 m/M/F Sušice 4:25.52
14.06.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 2000 m překážek/Dci/B1 7 Olomouc 6:51.46
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 3000 m/M/F 8 Plzeň 10:07.39
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 1500 m/M/F 10 České Budějovice 4:35.64
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/M/F 9 Pacov 4:34.27
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 2000 m překážek/Dci/F Klatovy 6:59.83
29.03.2014 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Domažlice) Přespolní běh/Dci 21 Bělá nad Radbuzou 14:20
15.03.2014 Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje v přespolním běhu (ACCC Horažďovice) Přespolní běh/Dci/B 4 Skalnice u Střelských Hoštic 0:13:07
08.02.2014 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 1500 m/Žci/F MS Praha-Strahov 4:46.61
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 3000 m/Dci/F Praha-Strahov 10:11.47
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 1500 m/Dci/F 4 Praha-Strahov 4:49.57
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 3000 m/Dci/F Praha-Strahov 10:32.25