Karta atleta

Export do excelu
  • Škoda Michael
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 28.12.2017
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.25 Praha - Děkanka 05.10.2013
60 m 07.95 Praha 07.06.2013
60 m 07.93 h Praha-Stromovka 01.02.2014
100 m 13.00 Praha 06.05.2013
150 m 18.97 Praha 07.06.2013
150 m 18.61 h Praha-Strahov 17.01.2014
200 m 25.64 Praha 22.05.2014
200 m 25.24 h Praha-Stromovka 01.02.2014
300 m 40.58 Praha 07.06.2013
300 m 41.16 h Praha 14.12.2013
400 m 58.28 Praha 17.06.2014
800 m 2:26.64 Praha 21.06.2013
1000 m 3:17.50 ZŠ Campanus, Praha 11 27.09.2013
100 m překážek 17.79 Praha 21.05.2013
200 m překážek 30.77 Praha 29.05.2013
sprintérský trojboj 1470 Praha 06.05.2013
čtyřboj 1736 ZŠ Campanus, Praha 11 27.09.2013
vrh koulí 4kg 07.49 ZŠ Campanus 07.05.2014
skok daleký 4.92 ZŠ Campanus, Praha 11 27.09.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.06.2014 3. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha) 100 m/M/R1 7 Praha-Stromovka 13.02
24.06.2014 3. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/M/B2 6 Praha-Stromovka 58.63
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B5 2 Praha 12.33
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 400 m/Dci/B3 1 Praha 58.28
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 200 m/Dci/B3 4 Praha 25.17
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 400 m/Dci/B2 2 Praha 59.11
05.06.2014 2. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka a SK Aritma) 100 m/M/R2 Praha - Juliska DNP
22.05.2014 1. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) 100 m/M/R3 3 Praha 13.19
22.05.2014 1. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) 200 m/M/B2 3 Praha 25.64
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 100 m/Dci/B4 Praha 12.77
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) 200 m/Dci/B2 8 Praha 26.75
09.05.2014 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B3 6 Praha 08.11
09.05.2014 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B5 7 Praha 41.75
07.05.2014 Atletický čtyřboj kraj Praha (SK Dvojka Praha, DDM hl.m.Praha Stadion mládeže, ZŠ Campanus) 60 m/Žci/B1 2 ZŠ Campanus 08.17
07.05.2014 Atletický čtyřboj kraj Praha (SK Dvojka Praha, DDM hl.m.Praha Stadion mládeže, ZŠ Campanus) 1000 m/Žci/B2 5 ZŠ Campanus 3:31.16
07.05.2014 Atletický čtyřboj kraj Praha (SK Dvojka Praha, DDM hl.m.Praha Stadion mládeže, ZŠ Campanus) dálka/Žci 5 ZŠ Campanus 4.81
07.05.2014 Atletický čtyřboj kraj Praha (SK Dvojka Praha, DDM hl.m.Praha Stadion mládeže, ZŠ Campanus) koule 4kg/Žci 17 ZŠ Campanus 07.49
07.05.2014 Atletický čtyřboj kraj Praha (SK Dvojka Praha, DDM hl.m.Praha Stadion mládeže, ZŠ Campanus) čtyřboj/Žci ZŠ Campanus 1585
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R5 6 Praha-Stromovka 07.93
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/B7 2 Praha-Stromovka 25.24
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B4 3 Praha-Strahov 18.61
10.01.2014 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B9 4 Praha-Strahov 41.35