Karta atleta

Export do excelu
  • Patrik Vebr
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Pernica Jan
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 - 1 - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - 1 1 - - - - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
300 m 41.3 Ústí nad Orlicí 23.04.2014
400 m 54.28 Jičín 01.07.2017
800 m 2:01.86 Týniště nad Orlicí 13.08.2017
800 m 2:00.15 h Ostrava 08.02.2018
1000 m 2:38.22 h Praha - Strahov 19.01.2018
1000 m 2:33.72 Domažlice 17.09.2021
1500 m 4:01.93 h Ostrava 25.01.2018
1500 m 3:59.48 Domažlice 15.08.2021
1 anglická míle 4:21.45 h Ostrava 30.01.2022
2000 m 6:24.2 Ústí nad Orlicí 01.10.2013
3000 m 08:33.67 Praha - Juliska 22.08.2021
3000 m 08:26.96 h Ostrava 25.01.2022
2 anglické míle 09:16.99 h Dortmund 12.02.2022
5000 m 14:47.75 Opava 10.05.2022
10000 m 33:53.82 Litomyšl 20.05.2018
10 km silnice 32:33 Běchovice-Praha 30.09.2018
maratón 2:53:01 Praha 30.05.2021
3000 m překážek 10:05.31 Pardubice 03.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 41.3 Ústí nad Orlicí 23.04.2014
400 m 57.60 Nové Město nad Metují 10.05.2014
800 m 2:08.34 Pardubice 15.06.2014
1000 m 2:49.21 h Jablonec nad Nisou 12.02.2014
1500 m 4:24.17 h Praha-Stromovka 23.02.2014
1500 m 4:15.15 Ústí nad Orlicí 21.06.2014
3000 m 09:19.43 Ústí nad Orlicí 11.06.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2014 70. ročník Ústeckého desetiboje (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 3000 m/M/B MS Ústí nad Orlicí 09:54.14
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Svitavy) 1500 m/M/F 9 Svitavy 4:27.04
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/Dci/B1 6 Pardubice 60.43
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/Dci/B1 4 Pardubice 4:32.05
29.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 3000 m/Dci/F 6 Třinec 09:37.80
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/M/B1 4 Ústí nad Orlicí 4:15.15
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/Dci/B1 4 Pardubice 58.12
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/Dci/B1 1 Pardubice 2:08.34
11.06.2014 Ústecké memoriály (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 3000 m/M/B1 5 Ústí nad Orlicí 09:19.43
31.05.2014 2. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/M/B 5 Pardubice 4:19.48
23.05.2014 Kontrolní závody orientačních běžců (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 3000 m/Dci 4 Ústí nad Orlicí 09:36.9
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/M/B1 5 Ústí nad Orlicí 4:19.24
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Dci/B2 3 Nové Město nad Metují 57.60
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 3000 m/Dci/B1 2 Nové Město nad Metují 09:41.00
23.04.2014 Okresní přebory mladšího a nejmladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 300 m/Dci Ústí nad Orlicí 41.3
22.04.2014 Zahajovací závody (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 3000 m/M Ústí nad Orlicí 09:31.5
29.03.2014 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Domažlice) Přespolní běh/Dci 22 Bělá nad Radbuzou 14:27
23.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Dci/F 8 Praha-Stromovka 4:24.17
12.02.2014 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 1000 m/M/F Jablonec nad Nisou 2:49.21
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 1500 m/M/F 5 Jablonec nad Nisou 4:27.90
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Dci/B1 2 Praha-Stromovka 4:28.71