Karta atleta

Export do excelu
  • David Richter
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: Novák Miloslav
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m 1339 931
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - 1 - -
- - - 1 - - - 1 - 1 - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.04 h Praha - Strahov 12.01.2019
60 m 07.15 Cheb 20.08.2019
100 m 10.75 České Budějovice 04.07.2020
150 m 16.71 h Praha 17.12.2014
150 m 16.59 Cheb 27.07.2017
200 m 21.74 h Praha-Stromovka 21.02.2016
200 m 21.90 České Budějovice 04.07.2020
300 m 36.30 h Praha 06.12.2014
300 m 34.63 Cheb 04.09.2018
400 m 48.36 Ostrava 02.09.2018
400 m 49.34 h Praha - Stromovka 02.02.2019
800 m 2:40.63 Karlovy Vary 15.06.2011
1500 m 5:07.47 Třebíč 20.05.2010
60 m překážek (0.76) 11.37 h Praha 05.02.2011
60 m překážek (0.76) 10.79 Karlovy Vary 15.06.2011
skok vysoký 1.51 h Chodov 16.12.2011
skok vysoký 1.62 Chodov 15.12.2013
skok daleký 5.79 h Praha-Strahov 15.02.2014
skok daleký 5.96 Sušice 06.05.2017
vrh koulí 3kg 05.76 ZŠ Horníkova 27.05.2010
hod kriketovým míčkem 44.00 Brno 06.05.2010
pětiboj 1844 Karlovy Vary 15.06.2011
sprintérský trojboj 1661 Bílina 13.08.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.26 Cheb 26.04.2014
60 m 07.21 h Praha 17.12.2014
100 m 11.15 Kladno 14.09.2014
150 m 16.82 Bílina 05.08.2014
150 m 16.71 h Praha 17.12.2014
200 m 22.78 h Praha-Stromovka 23.02.2014
200 m 22.20 Kladno 14.09.2014
300 m 35.17 Sušice 21.05.2014
300 m 36.30 h Praha 06.12.2014
400 m 54.29 Písek 06.09.2014
skok daleký 5.79 h Praha-Strahov 15.02.2014
skok daleký 5.65 České Budějovice 31.05.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2014 Veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B1 1 Praha 07.21
17.12.2014 Veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B1 1 Praha 16.71
06.12.2014 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B2 1 Praha 17.04
06.12.2014 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B1 1 Praha 36.30
06.12.2014 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B1 1 Praha 07.26
12.10.2014 XXIII. ročník Běhu Smolnickým kopcem (ŠAK Chodov) Přespolní běh/Dci/F 7 Chodov 0:15:05
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/R1 2 Kladno 11.15
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/FA Kladno 11.15
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B1 2 Kladno 22.20
10.09.2014 3.kolo OMD mladšího žactva, skupina C (ŠAK Chodov) 60 m/M/F Chodov 07.36
10.09.2014 3.kolo OMD mladšího žactva, skupina C (ŠAK Chodov) 150 m/Dci/F Chodov 17.07
06.09.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 100 m/Dci/B1 2 Písek 11.23
06.09.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 400 m/Dci/B1 5 Písek 54.29
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/R2 1 Vlašim 11.32
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/FA Vlašim 11.23
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B1 1 Vlašim 22.24
19.08.2014 49. ročník Chodské 1500, VC na 100m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Dci/F Domažlice 11.43
19.08.2014 49. ročník Chodské 1500, VC na 100m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/M/B2 4 Domažlice 36.73
05.08.2014 Bílinský Polytan (AK Bílina) 150 m/M/B1 1 Bílina 16.82
05.08.2014 Bílinský Polytan (AK Bílina) skok daleký/M/F 6 Bílina 5.87
29.07.2014 34. ročník Velké ceny města Chebu (PSK Union Cheb) 150 m/M/B1 6 Cheb 16.86
29.07.2014 34. ročník Velké ceny města Chebu (PSK Union Cheb) 300 m/M/F 5 Cheb 36.25
22.07.2014 Kladno 2014 (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B3 2 Kladno 11.46
22.07.2014 Kladno 2014 (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B2 5 Kladno 22.93
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dci/R3 2 Třinec 11.41
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dci/F 6 Třinec 11.43
29.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/R3 1 Třinec 22.80
29.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/F 5 Třinec 22.91
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/M/R1 1 Sušice 11.33
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/M/FA 4 Sušice 11.26
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 200 m/M/B1 2 Sušice 22.69
11.06.2014 2. kolo OMD mladších žáků a žákyň, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/M/B 1 Karlovy Vary 07.42
11.06.2014 2. kolo OMD mladších žáků a žákyň, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) 300 m/M/B 1 Karlovy Vary 36.94
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m/Dci/R2 1 Plzeň 11.38
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m/Dci/F Plzeň 11.28
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 200 m/M/B1 4 Plzeň 22.27
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Dci/F 4 Plzeň 5.88
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 100 m/M/R1 1 České Budějovice 11.30
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 100 m/M/FA 6 České Budějovice 11.37
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 200 m/M/B1 4 České Budějovice 22.66
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) skok daleký/M/F 14 České Budějovice 5.65
21.05.2014 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 100 m/Dci/R2 1 Sušice 11.31
21.05.2014 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 100 m/Dci/F Sušice 10.9
21.05.2014 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m/M/B3 1 Sušice 35.17
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/R2 1 Pacov 11.47
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/FA 6 Pacov 11.42
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B1 2 Pacov 22.23
14.05.2014 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C, OPEN závody (Athletic Club Mariánské Lázně) 60 m/M/B 1 Mariánské Lázně 07.58
14.05.2014 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C, OPEN závody (Athletic Club Mariánské Lázně) 150 m/M/B 1 Mariánské Lázně 17.35
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 100 m/Dci/B1 1 Klatovy 11.44
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 200 m/Dci/B1 1 Klatovy 22.66
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) skok daleký/Dci/F Klatovy 5.93
03.05.2014 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 100 m/M/R2 2 Chodov 11.35
03.05.2014 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 100 m/M/F 4 Chodov 11.52
03.05.2014 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 300 m/M/B2 4 Chodov 36.14
01.05.2014 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/M/B1 1 Karlovy Vary 7.32
01.05.2014 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/M/B1 1 Karlovy Vary 11.33
01.05.2014 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/M/B1 1 Karlovy Vary 22.41
01.05.2014 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) sprintérský trojboj/M 7 Karlovy Vary
26.04.2014 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb - klub atletiky) 60 m/M/B1 1 Cheb 07.26
26.04.2014 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/M/B1 1 Cheb 17.15
26.04.2014 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb - klub atletiky) 300 m/M/F Cheb 35.84
22.04.2014 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov) 60 m/M/F Chodov DNP
22.04.2014 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov) 150 m/M/F Chodov 17.19
22.04.2014 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov) 300 m/M/F 2= Chodov 36.66
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R1 3 Praha-Stromovka 07.24
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/F 7= Praha-Stromovka 07.24
23.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/R1 3 Praha-Stromovka 22.78
15.02.2014 Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/M/B1 2 Praha-Strahov 07.26
15.02.2014 Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 150 m/M/B1 1 Praha-Strahov 17.17
15.02.2014 Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) skok daleký/Dci/F Praha-Strahov 5.79
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 60 m/Dci/R1 1 Praha-Strahov 07.30
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 60 m/Dci/F 4 Praha-Strahov 07.23
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 200 m/Dci/B2 1 Praha-Strahov 23.37
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B32 1 Praha-Strahov 17.12
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B19 1 Praha-Strahov 36.63
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/Dci/B1 4 Praha-Strahov 07.53
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 200 m/Dci/B2 1 Praha-Strahov 23.53
10.01.2014 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B8 2 Praha-Strahov 17.39
10.01.2014 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B13 Praha-Strahov DNP
10.01.2014 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B8 2 Praha-Strahov 37.27