Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Urbanová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.48 h České Budějovice 16.11.2013
60 m 10.06 h České Budějovice 16.11.2013
vrh koulí 3kg 12.50 h Praha-Strahov 24.01.2015
vrh koulí 3kg 13.29 Písek 24.05.2015
vrh koulí 4kg 11.64 h Praha-Stromovka 30.01.2016
vrh koulí 4kg 11.54 Plzeň 04.06.2016
hod diskem 1kg 28.85 České Budějovice 11.09.2016
hod kladivem 3kg 29.25 Kolín 26.08.2015
hod kladivem 4kg 29.90 České Budějovice 11.09.2016
hod oštěpem 500g 31.91 Sušice 26.04.2015
hod oštěpem 600g 29.92 Písek 22.05.2016
vrhačský trojboj 1162 Sušice 24.04.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.79 h České Budějovice 15.11.2014
60 m 10.08 h České Budějovice 29.11.2014
vrh koulí 3kg 11.08 h Praha-Strahov 01.02.2014
vrh koulí 3kg 12.10 Südstadt 05.10.2014
hod diskem 1kg 21.17 Südstadt 05.10.2014
hod kladivem 3kg 24.57 Kladno 14.09.2014
hod oštěpem 500g 31.03 Südstadt 05.10.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.11.2014 10. ročník Mikulášské haly pro přípravku, st. a ml. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 60 m/Dky České Budějovice 10.08
15.11.2014 4. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, st. a ml. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Dky České Budějovice 08.79
15.11.2014 4. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, st. a ml. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/Dky České Budějovice 10.44
05.10.2014 Mezinárodní utkání žactva a dorostu Jižní Čechy, Vysočina, Horní Rakousko, Dolní Rakousko, Dolní Bavorsko vrh koulí 3kg/Dky Südstadt 12.10
05.10.2014 Mezinárodní utkání žactva a dorostu Jižní Čechy, Vysočina, Horní Rakousko, Dolní Rakousko, Dolní Bavorsko hod diskem 1kg/Dky 9 Südstadt 21.17
05.10.2014 Mezinárodní utkání žactva a dorostu Jižní Čechy, Vysočina, Horní Rakousko, Dolní Rakousko, Dolní Bavorsko hod oštěpem 500g/Dky 7 Südstadt 31.03
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Dky 5 Kladno 11.58
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) hod kladivem 3kg/Dky 16 Kladno 24.57
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Dky 14 Kladno 26.05
07.09.2014 3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) vrh koulí 3kg/Dky/F MB Nová Včelnice 11.57
05.09.2014 4.kolo KPD staršího žactva a 3.kolo KPD dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) vrh koulí 3kg/Dky Beroun 10.60
05.09.2014 4.kolo KPD staršího žactva a 3.kolo KPD dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) hod oštěpem 500g/Dky 4 Beroun 28.17
05.07.2014 43. ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 3kg/Dky Pacov 11.38
29.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Dky/F 16 Třinec 09.90
07.06.2014 Společné 2. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) vrh koulí 3kg/Dky/F Jablonec nad Nisou 10.56
07.06.2014 Společné 2. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) hod kladivem 3kg/Dky/F 7 Jablonec nad Nisou 20.21
07.06.2014 Společné 2. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) hod oštěpem 500g/Dky/F 11 Jablonec nad Nisou 26.48
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Dky/F Kolín 10.92
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Dky/F 7 Kolín 30.22
03.05.2014 Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Dky/F Stará Boleslav 11.10
03.05.2014 Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod kladivem 3kg/Dky/F Stará Boleslav 0
03.05.2014 Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 500g/Dky/F 5 Stará Boleslav 29.53
23.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Dky/F 15 Praha-Stromovka 10.42
08.02.2014 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) vrh koulí 3kg/Žky/F MS Praha-Strahov 10.34
01.02.2014 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) vrh koulí 3kg/Dky/F MS Praha-Strahov 11.08
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) vrh koulí 3kg/Dky/F 6 Praha-Strahov 10.66
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) vrh koulí 3kg/Dky/F 4 Praha-Strahov 10.70