Karta atleta

Export do excelu
  • Vávrová Denisa
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.08 Cheb 5.7.2013
60 m 08.17 h Jablonec nad Nisou 19.2.2014
100 m 13.10 Chodov 3.5.2014
150 m 19.52 Plzeň 6.5.2014
150 m 19.87 h Jablonec nad Nisou 2.3.2013
200 m 26.85 Domažlice 8.6.2013
200 m 27.10 h Jablonec nad Nisou 1.2.2014
300 m 43.24 Sušice 21.5.2014
300 m 49.52 h Praha 5.2.2011
800 m 2:56.40 Přeštice 22.5.2012
800 m 2:48.64 h Praha-Stromovka 7.2.2014
60 m překážek 09.65 Olomouc 22.6.2011
60 m překážek 08.87 h Jablonec nad Nisou 2.3.2013
100 m překážek 14.46 Uherské Hradiště 24.6.2013
200 m překážek 29.68 Chodov 3.5.2014
300 m překážek 45.64 Plzeň 7.6.2014
400 m překážek 68.09 Klatovy 16.5.2015
pohár rozhlasu 0919 Klatovy 24.5.2011
pětiboj 2380 Klatovy 2.7.2011
pětiboj hala 3078 h Praha-Stromovka 7.2.2014
hod oštěpem 500g 26.72 Stříbro 27.5.2012
hod kriketovým míčkem 34.73 Klatovy 2.7.2011
vrh koulí 3kg 08.20 Praha 12.7.2014
vrh koulí 3kg 09.17 h Praha-Strahov 25.1.2014
skok daleký 5.08 Jablonec nad Nisou 31.5.2014
skok daleký 5.39 h Praha-Strahov 25.1.2014
trojskok 11.43 Třinec 25.6.2016
trojskok 11.23 h Praha-Stromovka 30.1.2016
skok vysoký 1.54 Stříbro 27.5.2012
skok vysoký 1.48 h Praha-Stromovka 7.2.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m př./Dky/B2 2 Praha 15.03
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dky/B1 4 Praha 46.61
19.09.2014 Hvězdné házení na Chodsku, Memoriál Jana Mazance na 400 m (Mílaři Domažlice) 200 m př./Ž/B1 3 Domažlice 30.06
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 100 m př./Dky/B1 4 Kladno 15.42
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 300 m př./Dky/B1 4 Kladno 48.78
07.09.2014 Mistrovství České republiky družstev mužů a žen v atletice (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m př./Ž/B3 2 Kolín 68.65
23.08.2014 4. kolo I. ligy žen, skupina B (AC TJ Jičín) 400 m př./Ž/B2 1 Jičín 70.20
19.08.2014 49. ročník Chodské 1500, VC na 100m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Dky/R1 3 Domažlice 13.65
19.08.2014 49. ročník Chodské 1500, VC na 100m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Dky/F 5 Domažlice 13.63
19.08.2014 49. ročník Chodské 1500, VC na 100m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B4 2 Domažlice 44.66
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m př./Dky/B1 8 Praha 15.22
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Dky/F 12 Praha 1.42
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj/Dky/F Praha DNF
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky/F 14 Praha 08.20
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B2 1 Praha 26.48
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Dky/F Praha DNP
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Dky/R1 3 Třinec 14.94
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m př./Dky/R3 4 Třinec 46.94
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Dky/F 7 Třinec 15.15
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (ASK Děčín) 200 m/Ž/B2 6 Děčín 27.01
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (ASK Děčín) dálka/Ž 15 Děčín 4.70
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m př./Dky/B1 1 Plzeň 14.97
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 300 m př./Dky/F Plzeň 45.64
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) dálka/Dky/F Plzeň 5.06
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) oštěp 500g/Dky/F Plzeň NM
31.05.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/Ž/B2 3 Jablonec nad Nisou 26.41
31.05.2014 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Ž/F 6 Jablonec nad Nisou 5.08
21.05.2014 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 100 m/Ž/B2 3 Sušice 13.02
21.05.2014 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m/Ž/B 5 Sušice 43.24
21.05.2014 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) dálka/Ž/F 4 Sušice 4.98
18.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, o.s.) 200 m/Ž/B3 2 Liberec 26.89
18.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, o.s.) dálka/Ž/F 9 Liberec 5.07
10.05.2014 Olympic Hopes (TJ Svitavy) 200 m/Dky/B2 Svitavy DNS
10.05.2014 Olympic Hopes (TJ Svitavy) 100 m př./Dky/B2 Svitavy DNP
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky/F1 5 Kolín 15.09
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dky/F 6 Kolín 5.07
06.05.2014 Veřejné závody – OPEN (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Dky/F Plzeň 19.52
06.05.2014 Veřejné závody – OPEN (AK ŠKODA Plzeň) 100 m př./Dky/F Plzeň 14.95
03.05.2014 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 100 m/Ž/R3 2 Chodov 13.10
03.05.2014 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 100 m/Ž/F 6 Chodov 13.27
03.05.2014 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 200 m př./Ž/B1 3 Chodov 29.68
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/R2 Praha-Stromovka DQ
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/R1 3 Praha-Stromovka 09.00
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/F 6 Praha-Stromovka 08.91
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) dálka/Dky/F 9 Praha-Stromovka 5.25
19.02.2014 7. halová středa (TJ Liaz Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B1 3 Jablonec nad Nisou 08.17
19.02.2014 7. halová středa (TJ Liaz Jablonec n/N.) 60 m př./Dky/B 1 Jablonec nad Nisou 09.09
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj h/Dky/F 12 Praha-Stromovka 3078
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/B1 5 Praha-Stromovka 09.06
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Dky/F 13 Praha-Stromovka 1.48
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Dky/F 4 Praha-Stromovka 5.28
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 3kg/Dky/F 14 Praha-Stromovka 09.04
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Dky/B2 4 Praha-Stromovka 2:48.64
01.02.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Liaz Jablonec n/N.) 200 m/Dky/B1 2 Jablonec nad Nisou 27.10
01.02.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Liaz Jablonec n/N.) 60 m př./Dky/B1 3 Jablonec nad Nisou 09.36
01.02.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Liaz Jablonec n/N.) výška/Dky/F 6 Jablonec nad Nisou 1.45
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 200 m/Dky/B3 2 Praha-Strahov 27.25
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 60 m př./Dky/B1 1 Praha-Strahov 08.93
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) výška/Dky/F 7= Praha-Strahov 1.46
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) dálka/Dky/F Praha-Strahov 5.39
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) koule 3kg/Dky/F 11 Praha-Strahov 09.17
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/Dky/R1 2 Praha-Strahov 08.32
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m př./Dky/B1 4 Praha-Strahov 09.15
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) výška/Dky/F 6 Praha-Strahov 1.45
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Dky/B1 2 Jablonec nad Nisou 2:49.87
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m př./Dky/B1 7 Jablonec nad Nisou 09.48
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) výška/Dky/F1 10 Jablonec nad Nisou 1.41
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Dky/F2 Jablonec nad Nisou NM
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) koule 3kg/Dky/F1 17 Jablonec nad Nisou 07.96
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) pětiboj h/Dky Jablonec nad Nisou 2197