Karta atleta

Export do excelu
  • D´Ambrosca Anna
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.30 Kolín 08.05.2013
60 m 08.23 h Praha-Juliska 21.01.2014
100 m 13.1 Praha 02.09.2015
150 m 19.57 Praha 07.06.2013
150 m 19.49 h Praha-Strahov 22.01.2016
200 m 26.06 Praha - Eden 03.06.2016
200 m 26.13 h Praha-Stromovka 06.02.2016
300 m 41.03 Praha-Eden 06.05.2016
300 m 41.54 h Praha-Strahov 22.01.2016
400 m 56.62 Tábor 28.05.2016
400 m 57.33 h Praha-Stromovka 06.02.2016
500 m 1:24.28 h Praha - Strahov 19.01.2018
800 m 2:34.53 Třinec 07.07.2012
800 m 2:33.92 h Praha-Stromovka 07.02.2014
60 m překážek 10.59 Praha 15.10.2011
60 m překážek 09.50 h Praha-Stromovka 21.12.2012
100 m překážek 16.06 Stará Boleslav 24.05.2013
200 m překážek 31.84 Kladno 05.10.2013
sprintérský trojboj 2015 Praha-Kotlářka 19.09.2012
pětiboj 2433 Praha 15.10.2011
pětiboj hala 3115 h Praha-Stromovka 07.02.2014
sedmiboj 3815 Stará Boleslav 24.05.2013
vrhačský trojboj 0971 Praha 26.09.2013
hod diskem 0,75kg 22.14 Praha 26.09.2013
hod diskem 1kg 24.94 Praha 06.06.2014
hod kladivem 3kg 18.87 Praha 17.06.2014
hod oštěpem 500g 20.49 Praha 12.10.2013
hod oštěpem 600g 20.85 Praha - Eden 29.08.2017
hod kriketovým míčkem 29.20 Praha 15.10.2011
vrh koulí 2kg 08.04 Praha 20.05.2010
vrh koulí 3kg 10.21 Praha 02.09.2015
vrh koulí 3kg 10.66 h Praha-Stromovka 07.02.2014
vrh koulí 4kg 09.37 Praha - Eden 29.08.2017
vrh koulí 4kg 08.97 h Praha-Stromovka 19.01.2016
skok daleký 5.24 Praha - Eden 03.06.2016
skok daleký 5.07 h Praha-Stromovka 07.02.2014
skok vysoký 1.53 Praha-Podvinný Mlýn 04.09.2012
skok vysoký 1.48 h Praha-Stromovka 07.02.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletika Jihlava) koule 4kg/Ž/F 6 Třebíč 08.25
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletika Jihlava) disk 1kg/Ž/F 9 Třebíč 21.00
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/B1 7 Praha 14.12
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) výška/Dky 4 Praha 1.44
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky 4 Praha 10.00
30.08.2014 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/U23Z/R1 4 Jablonec nad Nisou 60.57
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Dky/B1 4 Praha 13.50
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dky/B3 1 Praha 27.53
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Dky 4 Praha 4.91
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/Dky/R2 5 Třinec 62.03
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) koule 3kg/Dky 7 Praha 09.49
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) kladivo 3kg/Dky 7 Praha 18.87
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) koule 3kg/Dky 9 Praha 09.74
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) disk 1kg/Dky Praha 24.94
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova Praha) koule 4kg/Ž 12 Praha 08.39
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova Praha) disk 1kg/Ž 11 Praha 23.41
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova Praha) oštěp 600g/Ž 19 Praha 17.57
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B2 6 Praha 30.87
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B2 4 Praha 43.42
23.05.2014 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky Praha 09.83
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Spartak Praha 4) 400 m/Ž/B1 3 Praha 65.43
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Spartak Praha 4) dálka/Ž 5 Praha 4.55
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R1 7 Kolín 13.47
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/F 7 Kolín 13.32
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B1 6 Kolín 27.55
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dky/F 4 Kolín 5.20
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R2 6 Praha-Stromovka 08.45
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dky/R1 1 Praha-Stromovka 59.24
22.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dky/F 5 Praha-Stromovka 62.21
15.02.2014 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/R4 5 Praha-Stromovka 61.14
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj h/Dky/F 11 Praha-Stromovka 3115
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Dky/B1 2 Praha-Stromovka 2:33.92
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/B3 5 Praha-Stromovka 09.96
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Dky/F 14 Praha-Stromovka 1.48
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Dky/F 12 Praha-Stromovka 5.07
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 3kg/Dky/F 5 Praha-Stromovka 10.66
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dky/B2 1 Praha-Stromovka 60.22
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/R1 5 Praha-Stromovka 09.84
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/F 7 Praha-Stromovka 09.64
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) koule 3kg/Dky/F 4 Praha-Stromovka 09.80
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/B2 4 Praha-Stromovka 26.74
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 400 m/Dky/B3 MS Praha-Strahov 61.68
24.01.2014 4. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 200 m/Ž/B5 2 Praha-Strahov 27.12
21.01.2014 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B4 3 Praha-Juliska 08.23
21.01.2014 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m př./Dky/B3 1 Praha-Juliska 09.57
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 200 m/Dky/B1 1 Praha-Strahov 27.10
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 400 m/Dky/B1 2 Praha-Strahov 65.28
17.01.2014 2. veřejné závody PAS (USK Praha) výška/Ž 7 Praha-Strahov 1.40
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Dky/B2 3 Jablonec nad Nisou 2:34.14
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m př./Dky/B2 6 Jablonec nad Nisou 09.92
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) výška/Dky/F2 4 Jablonec nad Nisou 1.44
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Dky/F1 5 Jablonec nad Nisou 4.71
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) koule 3kg/Dky/F1 12 Jablonec nad Nisou 09.02
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) pětiboj h/Dky Jablonec nad Nisou 2871