Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Klimešová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: ATLETIKA Polička, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.00 h Praha - Strahov 13.01.2020
60 m 07.97 Litomyšl 01.08.2020
100 m 12.61 Brno 25.08.2020
200 m 25.63 Litomyšl 01.08.2020
400 m 58.53 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
800 m 2:35.79 h Praha-Stromovka 07.02.2014
800 m 2:24.17 Praha - Eden 26.07.2020
1000 m 3:22.0 Polička 01.06.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 10.50 h Jablonec nad Nisou 07.12.2013
60 m překážek (0.76/8.50) 09.42 h Praha-Stromovka 07.02.2014
60 m překážek (0.84) 10.06 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 17.22 Blansko 26.04.2015
100 m překážek (0.84) 15.26 Uherské Hradiště 03.07.2021
400 m překážek (0.76) 70.18 Pardubice 13.09.2014
skok vysoký 1.66 Liberec 11.06.2016
skok vysoký 1.58 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
skok daleký 5.49 h Praha - Strahov 13.01.2020
skok daleký 5.66 Olomouc 04.07.2020
trojskok 10.82 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
trojskok 11.40 Liberec 11.06.2016
vrh koulí 3kg 08.78 h Olomouc 24.01.2015
vrh koulí 4kg 08.65 Ústí nad Orlicí 02.10.2021
hod diskem 1kg 20.01 Brno 29.07.2020
hod kladivem 4kg 18.61 Brno 29.07.2020
hod oštěpem 600g 27.43 Týniště nad Orlicí 19.05.2019
pětiboj hala [Dky] 3121 h Praha-Stromovka 07.02.2014
sedmiboj [Z] 4616 Praha - Eden 26.07.2020
sprintérský trojboj 2518 Litomyšl 01.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.52 h Olomouc 18.01.2014
800 m 2:35.79 h Praha-Stromovka 07.02.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 09.42 h Praha-Stromovka 07.02.2014
100 m překážek (0.84) 16.46 Pardubice 15.06.2014
400 m překážek (0.76) 70.18 Pardubice 13.09.2014
skok vysoký 1.57 h Praha-Stromovka 07.02.2014
skok vysoký 1.56 Nové Město nad Metují 10.05.2014
skok daleký 5.21 h Praha-Stromovka 07.02.2014
skok daleký 4.64 Liberec 18.05.2014
vrh koulí 3kg 07.84 h Olomouc 25.01.2014
pětiboj hala [Dky] 3121 h Praha-Stromovka 07.02.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) 100 m překážek (0.84)/Jky/B4 2 Opava 17.52
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) 400 m překážek (0.76)/Jky/B2 5 Opava 71.22
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (T.J. Sokol Opava) skok vysoký/Jky/F 10 Opava 1.49
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m překážek (0.84)/Jky/B3 1 Pardubice 16.94
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m překážek (0.76)/Jky/B2 2 Pardubice 70.18
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) skok vysoký/Jky/F 10= Pardubice 1.45
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m překážek (0.84)/Jky/F Pardubice 18.39
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) skok vysoký/Jky/F 4 Pardubice 1.40
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/Jky/F 9 Pardubice 4.21
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (ASK Děčín) 100 m překážek (0.84)/Ž/B3 3 Děčín 17.58
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (ASK Děčín) skok vysoký/Ž 7= Děčín 1.51
21.06.2014 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (ASK Děčín) skok daleký/Ž 17 Děčín 4.50
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m překážek (0.84)/Jky/B2 2 Pardubice 16.46
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) skok vysoký/Jky/F Pardubice 1.53
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/Jky/F 6 Pardubice 4.82
18.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, o.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 1 Liberec 16.53
18.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, o.s.) skok vysoký/Ž/F 11 Liberec 1.45
18.05.2014 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, o.s.) skok daleký/Ž/F 16 Liberec 4.64
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 100 m překážek (0.84)/Jky/B2 3 Nové Město nad Metují 17.64
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/Jky Nové Město nad Metují 1.56
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/Jky/B1 10 Nové Město nad Metují 4.62
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj hala [Dky]/Dky/F 10 Praha-Stromovka 3121
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B3 1 Praha-Stromovka 09.42
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dky/F 6 Praha-Stromovka 1.57
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dky/F 8 Praha-Stromovka 5.21
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Dky/F 18 Praha-Stromovka 07.35
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Dky/B2 3 Praha-Stromovka 2:35.79
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Jablonec nad Nisou 09.50
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) skok vysoký/Ž/F Jablonec nad Nisou DNP
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) skok daleký/Ž/F 7 Jablonec nad Nisou 4.77
25.01.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 800 m/Dky Olomouc 2:43.62
25.01.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 4 Olomouc 09.95
25.01.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok vysoký/Dky Olomouc 1.51
25.01.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok daleký/Dky 4 Olomouc 4.71
25.01.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Dky 5 Olomouc 07.84
25.01.2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) pětiboj hala [Dky]/Dky 4 Olomouc 2756
18.01.2014 2. olomoucká hala 60 m/Dky/R1 4 Olomouc 08.52
18.01.2014 2. olomoucká hala 60 m/Dky/FB 4 Olomouc 08.56
18.01.2014 2. olomoucká hala 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R1 3 Olomouc 10.22
18.01.2014 2. olomoucká hala 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/FA Olomouc 09.99
18.01.2014 2. olomoucká hala skok vysoký/Dky/F 7 Olomouc 0
18.01.2014 2. olomoucká hala skok daleký/Dky/F 5 Olomouc 4.70