Karta atleta

Export do excelu
  • Urešová Karolína
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 06.01.2017
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.91 h Praha-Strahov 10.01.2015
hod diskem 1kg 26.67 Liberec 17.05.2015
hod oštěpem 500g 35.65 Kladno 14.09.2014
hod oštěpem 600g 33.61 Hradec Králové 12.09.2015
vrh koulí 3kg 10.64 Kolín 08.05.2015
vrh koulí 3kg 10.15 h Praha-Strahov 10.01.2015
vrh koulí 4kg 08.70 Hradec Králové 12.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky/F 18 Praha 09.33
27.09.2014 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky/F 9= Praha 31.95
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) koule 3kg/Dky 12 Kladno 10.14
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) oštěp 500g/Dky Kladno 35.65
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) disk 1kg/Ž/F 16 Bílina 18.58
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) oštěp 600g/Ž/F 5 Bílina 31.79
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky 8 Praha 09.40
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky Praha 33.65
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 3kg/Dky Praha 10.27
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) disk 1kg/Dky 8 Praha 18.95
22.07.2014 Kladno 2014 (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Ž 6 Kladno 30.30
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) oštěp 600g/Ž/F 13 Mladá Boleslav 27.55
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Ž/F 8 Kladno 30.06
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) koule 3kg/Dky 7 Praha 09.09
13.05.2014 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (TJ Dukla Praha a SK Kotlářka P) oštěp 500g/Dky 5 Praha 25.19
10.05.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) koule 3kg/Dky/F 4 Stará Boleslav 09.38
10.05.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) oštěp 500g/Dky/F Stará Boleslav 27.52
03.05.2014 Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) koule 3kg/Dky/F 13 Stará Boleslav 07.86
03.05.2014 Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) oštěp 500g/Dky/F 6 Stará Boleslav 27.94
28.04.2014 Zahajovací závody vrhačů (A. C. TEPO kladno) oštěp 500g/Dky Kladno 30.09
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/Dky/B5 5 Praha-Strahov 09.21
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) koule 3kg/Dky/F 5 Praha-Strahov 09.56