Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Stibralová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.15 Praha 07.06.2013
60 m 08.79 h Praha-Stromovka 31.01.2015
100 m 14.35 Praha 17.06.2014
150 m 22.25 Praha 12.10.2013
200 m 30.47 Praha 11.10.2014
800 m 2:46.13 Břeclav 06.10.2015
3000 m 14:59.75 Praha 26.08.2014
100 m překážek (0.84) 18.15 Praha 19.05.2015
100 m překážek (0.76/8.50) 17.62 Praha 05.06.2015
skok vysoký 1.25 Praha 11.10.2014
skok daleký 3.80 h Praha 14.12.2013
skok daleký 3.84 Praha 11.10.2014
vrh koulí 3kg 08.33 Praha-Juliska 17.09.2014
vrh koulí 3kg 07.77 h Praha-Stromovka 31.01.2015
vrh koulí 4kg 06.79 Praha 22.05.2015
hod diskem 0,75kg 15.90 Praha 26.09.2013
hod diskem 1kg 19.53 Praha 25.08.2015
hod kladivem 3kg 25.13 Praha 05.06.2015
hod kladivem 4kg 17.40 Praha 16.06.2015
hod oštěpem 500g 23.11 Praha 02.09.2015
hod oštěpem 600g 25.09 Praha 11.10.2014
sedmiboj [Zky] 2429 Praha 12.10.2013
sedmiboj [Dky] 2729 Praha 11.10.2014
chůze dráha 3000 m 23:00.46 Kladno 05.10.2013
chůze dráha 3000 m 22:18.68 h Praha-Stromovka 09.02.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.13 h Praha-Strahov 18.01.2014
100 m 14.35 Praha 17.06.2014
200 m 30.47 Praha 11.10.2014
800 m 2:48.90 Břeclav 06.10.2014
3000 m 14:59.75 Praha 26.08.2014
100 m překážek (0.76/8.50) 18.00 Praha 11.10.2014
skok vysoký 1.25 Praha 11.10.2014
skok daleký 3.77 h Praha-Stromovka 01.02.2014
skok daleký 3.84 Praha 11.10.2014
vrh koulí 3kg 07.59 h Praha-Strahov 18.01.2014
vrh koulí 3kg 08.33 Praha-Juliska 17.09.2014
hod diskem 1kg 16.62 Praha 26.08.2014
hod kladivem 3kg 21.53 Praha 03.09.2014
hod oštěpem 500g 22.81 Kolín 08.05.2014
hod oštěpem 600g 25.09 Praha 11.10.2014
sedmiboj [Dky] 2729 Praha 11.10.2014
chůze dráha 3000 m 22:18.68 h Praha-Stromovka 09.02.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 200 m/Dky/B2 5 Praha 30.47
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 800 m/Dky/F 11 Praha 2:58.49
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 4 Praha 18.00
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) skok vysoký/Dky/F 13 Praha 1.25
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) skok daleký/Dky/F 13 Praha 3.84
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) vrh koulí 3kg/Dky/F 11 Praha 07.96
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) hod oštěpem 600g/Dky/F 5 Praha 25.09
11.10.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova) sedmiboj [Dky]/Dky/F 13 Praha 2729
06.10.2014 Republikové finále Corny středoškolského atletického poháru (Gymnázium Břeclav) 800 m/Jky/B3 6 Břeclav 2:48.90
17.09.2014 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Dky 6 Praha-Juliska 08.33
17.09.2014 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1kg/Dky 9 Praha-Juliska 15.73
17.09.2014 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 500g/Dky 6 Praha-Juliska 19.92
17.09.2014 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/Dky 6 Praha-Juliska 0910
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod kladivem 3kg/Dky 5 Praha 21.53
03.09.2014 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Dky 9 Praha 21.77
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) 3000 m/Dky/F 4 Praha 14:59.75
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 3kg/Dky 11 Praha 07.61
26.08.2014 I. kolo městského přeboru družstev mládeže (Univerzitní sportovní klub Praha) hod diskem 1kg/Dky 9 Praha 16.62
24.06.2014 3. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha) 100 m/Ž/B1 5 Praha-Stromovka 14.65
24.06.2014 3. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha) skok daleký/Ž/F 9 Praha-Stromovka 3.80
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/B4 1 Praha 14.35
17.06.2014 2. kolo pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Dky 13 Praha 07.64
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/R3 6 Praha 14.83
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Dky 11 Praha 07.97
06.06.2014 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Dky 13 Praha 14.44
05.06.2014 2. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka a SK Aritma) 100 m/Ž/B3 4 Praha - Juliska 14.75
05.06.2014 2. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka a SK Aritma) skok daleký/Ž/F 10 Praha - Juliska 3.91
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Dky/F 7 Kolín 08.12
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Dky/F 11 Kolín 22.81
09.02.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha) chůze dráha 3000 m/Dky/F 5 Praha-Stromovka 22:18.68
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dky/F 18 Praha-Stromovka 3.77
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Dky/F 11 Praha-Stromovka 07.36
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m/Dky/R2 6 Praha-Strahov 09.13
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 3kg/Dky/F 8 Praha-Strahov 07.59