Karta atleta

Export do excelu
  • Šoustková Aneta
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 06.01.2017
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.61 Stará Boleslav 07.06.2013
60 m 08.64 h Praha-Strahov 16.02.2013
100 m 13.2 Stará Boleslav 03.05.2014
150 m 20.46 Stará Boleslav 07.06.2013
150 m 20.67 h Praha-Strahov 15.02.2014
200 m 26.4 Stará Boleslav 03.05.2014
200 m 28.19 h Praha-Stromovka 01.02.2014
300 m 43.86 Plzeň 13.05.2014
300 m 44.49 h Praha-Strahov 26.01.2012
400 m 61.32 Třinec 28.06.2014
800 m 2:40.55 Stará Boleslav 21.05.2013
800 m 2:44.33 h Praha-Strahov 18.01.2014
60 m překážek 14.44 Stará Boleslav 25.06.2010
pětiboj 1073 Stará Boleslav 25.06.2010
hod kriketovým míčkem 19.86 Stará Boleslav 25.06.2010
skok daleký 3.31 Stará Boleslav 25.06.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/B2 6 Kladno 27.83
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 400 m/Dky/B1 4 Kladno 62.60
07.09.2014 Mistrovství České republiky družstev mužů a žen v atletice (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Ž/B3 5 Kolín 64.77
22.07.2014 Kladno 2014 (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/B2 3 Kladno 13.44
22.07.2014 Kladno 2014 (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B2 1 Kladno 27.76
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/Dky/R2 4 Třinec 61.32
28.06.2014 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dky/R1 3 Třinec 27.34
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 100 m/Ž/R3 MB Mladá Boleslav 13.55
21.06.2014 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 200 m/Ž/B3 MB Mladá Boleslav 27.74
14.06.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz a TJ Dukla Praha) 400 m/Jky/B1 MS Praha-Juliska 62.09
07.06.2014 Společné 2. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Dky/B2 2 Jablonec nad Nisou 13.46
07.06.2014 Společné 2. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/Dky/B1 5 Jablonec nad Nisou 26.91
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Ž/B3 MB Kladno 62.58
27.05.2014 2. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Memoriál Ludvíka Daňka (AC SYNER Turnov) 400 m/Ž/BB 3 Turnov 61.92
13.05.2014 Středoškolský pohár sportovních gymnázií v atletice (SG Plzeň) 100 m/Ž/R1 4 Plzeň 13.29
13.05.2014 Středoškolský pohár sportovních gymnázií v atletice (SG Plzeň) 100 m/Ž/FB Plzeň 13.42
13.05.2014 Středoškolský pohár sportovních gymnázií v atletice (SG Plzeň) 300 m/Ž/B2 4 Plzeň 43.86
10.05.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dky/F 5 Stará Boleslav 13.24
10.05.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Dky/F Stará Boleslav 27.19
03.05.2014 Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dky/B2 3 Stará Boleslav 13.2
03.05.2014 Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Dky/B1 3 Stará Boleslav 26.4
15.02.2014 Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 150 m/Ž/B3 1 Praha-Strahov 20.67
15.02.2014 Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 300 m/Ž/B2 1 Praha-Strahov 45.34
01.02.2014 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/B6 1 Praha-Stromovka 28.19
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 800 m/Dky/F Praha-Strahov 2:44.33
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 60 m/Dky/B2 5 Praha-Strahov 08.82
11.01.2014 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun) 200 m/Dky/B3 3 Praha-Strahov 29.84