Karta atleta

Export do excelu
  • Rafaela Burda
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj BANES Pacov
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.54 h Wien 14.01.2017
60 m 08.69 Vídeň 04.05.2018
100 m 13.84 Pacov 11.05.2014
150 m 20.79 Pacov 13.07.2013
200 m 28.69 Pacov 07.06.2014
400 m 69.9 České Lípa 02.08.2014
800 m 2:51.62 Pacov 14.07.2013
1500 m 7:51.3 České Lípa 03.08.2014
50 m překážek (0.76/8.20) 08.41 h Schielleiten 25.01.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 10.22 h Praha-Strahov 17.01.2015
60 m překážek (0.84) 10.03 h Bratislava 13.02.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 15.99 Jihlava 23.05.2015
100 m překážek (0.84) 16.10 Pacov 02.07.2016
200 m překážek (0.76) 32.87 Jihlava 08.06.2013
300 m překážek (0.76) 50.97 Třebíč 02.05.2015
skok vysoký 1.40 Pacov 07.06.2014
skok o tyči 3.52 h Linz 12.02.2017
skok o tyči 3.50 St.Pölten 17.06.2017
skok daleký 4.90 Pacov 08.06.2014
skok daleký 4.65 h Praha-Strahov 17.01.2015
trojskok 10.42 h Jablonec nad Nisou 08.03.2014
trojskok 10.54 Jihlava 28.05.2016
vrh koulí 3kg 08.90 České Lípa 03.08.2014
vrh koulí 4kg 07.30 Pacov 15.07.2017
hod diskem 1kg 19.91 České Lípa 02.08.2014
hod oštěpem 500g 23.70 České Lípa 02.08.2014
hod oštěpem 600g 20.56 Pacov 16.07.2017
sedmiboj [Zky] 3260 Pacov 13.07.2013
sedmiboj [Dky] 2994 Pacov 07.06.2014
sedmiboj [Z] 2718 Pacov 15.07.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.89 h Wels 11.01.2014
100 m 13.84 Pacov 11.05.2014
200 m 28.69 Pacov 07.06.2014
400 m 69.9 České Lípa 02.08.2014
800 m 2:59.89 Pacov 08.06.2014
1500 m 7:51.3 České Lípa 03.08.2014
50 m překážek (0.76/8.20) 08.41 h Schielleiten 25.01.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 10.66 h Praha-Strahov 18.01.2014
100 m překážek (0.84) 17.20 České Budějovice 31.05.2014
100 m překážek (0.76/8.50) 16.92 Pacov 07.06.2014
300 m překážek (0.76) 51.76 Třebíč 03.05.2014
skok vysoký 1.40 Pacov 07.06.2014
skok o tyči 2.90 h Jablonec nad Nisou 08.03.2014
skok o tyči 3.12 České Budějovice 31.05.2014
skok daleký 4.64 h Jablonec nad Nisou 08.03.2014
skok daleký 4.90 Pacov 08.06.2014
trojskok 10.42 h Jablonec nad Nisou 08.03.2014
trojskok 09.43 Pacov 17.05.2014
vrh koulí 3kg 08.90 České Lípa 03.08.2014
hod diskem 1kg 19.91 České Lípa 02.08.2014
hod oštěpem 500g 23.70 České Lípa 02.08.2014
sedmiboj [Dky] 2994 Pacov 07.06.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) skok o tyči/Dky Kladno 3.10
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) trojskok/Dky Kladno NP
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 3 Vlašim 17.67
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok o tyči/Ž/F Vlašim 2.82
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Ž/F 8 Vlašim 4.70
02.08.2014 11.ženský desetiboj (AC Česká Lpa) 100 m/Dky České Lípa 14.0
02.08.2014 11.ženský desetiboj (AC Česká Lpa) 400 m/Dky České Lípa 69.9
03.08.2014 11.ženský desetiboj (AC Česká Lpa) 1500 m/Dky České Lípa 7:51.3
03.08.2014 11.ženský desetiboj (AC Česká Lpa) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky České Lípa 18.0
03.08.2014 11.ženský desetiboj (AC Česká Lpa) skok vysoký/Dky České Lípa 1.25
02.08.2014 11.ženský desetiboj (AC Česká Lpa) skok o tyči/Dky České Lípa 2.85
03.08.2014 11.ženský desetiboj (AC Česká Lpa) skok daleký/Dky České Lípa 4.35
03.08.2014 11.ženský desetiboj (AC Česká Lpa) vrh koulí 3kg/Dky České Lípa 08.90
02.08.2014 11.ženský desetiboj (AC Česká Lpa) hod diskem 1kg/Dky České Lípa 19.91
02.08.2014 11.ženský desetiboj (AC Česká Lpa) hod oštěpem 500g/Dky České Lípa 23.70
03.08.2014 11.ženský desetiboj (AC Česká Lpa) desetiboj/Dky České Lípa 3802
07.06.2014 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Dky/F Pacov 28.69
08.06.2014 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Dky/F 5 Pacov 2:59.89
07.06.2014 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Pacov 16.92
07.06.2014 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Dky/F Pacov 1.40
07.06.2014 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok o tyči/Dky/F MS Pacov 2.80
08.06.2014 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Dky/F Pacov 4.90
07.06.2014 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 3kg/Dky/F 4 Pacov 08.03
08.06.2014 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 500g/Dky/F Pacov NM
08.06.2014 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) sedmiboj [Dky]/Dky/F Pacov 2994
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 3 České Budějovice 17.20
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) skok o tyči/Ž/F České Budějovice 3.12
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) skok daleký/Ž/F 6 České Budějovice 4.73
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 2 Pacov 17.64
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) skok o tyči/Ž Pacov 2.60
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) trojskok/Ž Pacov 09.73
11.05.2014 2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dky/B3 2 Pacov 13.84
11.05.2014 2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Pacov 16.39
11.05.2014 2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Dky/F Pacov 4.80
03.05.2014 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 300 m překážek (0.76)/Dky/F Třebíč 51.76
03.05.2014 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) skok o tyči/Dky/F Třebíč 3.00
03.05.2014 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Dky/F Třebíč 4.61
08.03.2014 Český halový pohár družstev mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok o tyči/Ž/F Jablonec nad Nisou 2.90
08.03.2014 Český halový pohár družstev mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/Ž/F Jablonec nad Nisou 4.64
08.03.2014 Český halový pohár družstev mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) trojskok/Ž/F Jablonec nad Nisou 10.42
25.01.2014 STLV Indoor TWO 50 m překážek (0.76/8.20)/Dky 4= Schielleiten 08.41
25.01.2014 STLV Indoor TWO skok o tyči/Dky Schielleiten 2.70
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B3 4 Praha-Strahov 10.66
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) skok o tyči/Dky/F 5 Praha-Strahov 2.40
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Dky/F 9 Praha-Strahov 4.62
11.01.2014 Hallenmeeting (ALC-Wels) skok o tyči/Ž Wels 2.60
11.01.2014 Hallenmeeting (ALC-Wels) 60 m/Dky/B1 4 Wels 08.89