Karta atleta

Export do excelu
  • Beránek Jiří
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 20.11.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.32 Kolín 21.09.2017
60 m 07.71 Pardubice 25.09.2018
60 m 07.66 h Praha-Stromovka 26.01.2016
100 m 11.81 Břeclav 10.10.2017
150 m 22.57 Svitavy 16.06.2012
200 m 24.61 Hradec Králové 31.05.2015
200 m 23.95 h Praha-Stromovka 16.02.2016
300 m 40.52 Jablonec nad Nisou 04.10.2014
300 m 42.74 h Praha 20.02.2014
400 m 53.94 Litomyšl 24.09.2015
400 m 55.17 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
800 m 2:14.95 Liberec 13.09.2015
1000 m 3:02.85 Opava, Tyršův stadion 12.06.2015
1500 m 5:16.74 Pardubice 29.04.2014
60 m překážek 11.8 Chrudim 16.05.2012
100 m překážek 17.11 Svitavy 11.05.2014
200 m překážek 29.75 Svitavy 08.06.2014
středoškolský pohár 1216 Břeclav 10.10.2017
hod kriketovým míčkem 35.92 Svitavy 16.06.2012
vrh koulí 4kg 10.35 Opava, Tyršův stadion 12.06.2015
vrh koulí 5kg 10.68 Břeclav 10.10.2017
skok daleký 5.57 Opava, Tyršův stadion 12.06.2015
skok daleký 4.92 h Pardubice 20.11.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.11.2014 Utkání sportovních tříd dálka/Žci 7 Pardubice 4.92
20.11.2014 Utkání sportovních tříd 60 m/Žci/R10 2 Pardubice 07.8
20.11.2014 Utkání sportovních tříd 60 m/Žci/FB Pardubice 07.7
04.10.2014 Mistrovství České republiky družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Žci/B3 3 Jablonec nad Nisou 40.52
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m př./Žci/B2 4 Hradec Králové 30.32
07.09.2014 4. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žci/B2 2 Ústí nad Orlicí 08.12
07.09.2014 4. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žci/FA 4 Ústí nad Orlicí 08.39
07.09.2014 4. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m př./Žci/B1 3 Ústí nad Orlicí 30.77
22.06.2014 3. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/R3 1 Litomyšl 08.03
22.06.2014 3. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/FB 4 Litomyšl 08.02
22.06.2014 3. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 300 m/Žci/B2 1 Litomyšl 41.44
22.06.2014 3. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žci/F 7 Litomyšl 4.99
14.06.2014 RunTour Hradec Králové - 10 km (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/Žci/B2 5 Hradec Králové 5:16.74
13.06.2014 Atletický čtyřboj ZŠ-republikové finále (AO Břeclav a ZŠ Břeclav Kupkova) 60 m/Žci/B4 7 Břeclav 8.22
13.06.2014 Atletický čtyřboj ZŠ-republikové finále (AO Břeclav a ZŠ Břeclav Kupkova) 1000 m/Žci/B1 9 Břeclav 3:09.35
13.06.2014 Atletický čtyřboj ZŠ-republikové finále (AO Břeclav a ZŠ Břeclav Kupkova) dálka/Žci/F 14 Břeclav 5.33
13.06.2014 Atletický čtyřboj ZŠ-republikové finále (AO Břeclav a ZŠ Břeclav Kupkova) koule 4kg/Žci/F 37 Břeclav 08.85
08.06.2014 Krajský přebor staršího a mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 60 m/Žci/R2 3 Svitavy 08.31
08.06.2014 Krajský přebor staršího a mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 60 m/Žci/FB Svitavy DNP
08.06.2014 Krajský přebor staršího a mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 200 m př./Žci/F Svitavy 29.75
25.05.2014 2. kolo KPD staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) 200 m př./Žci/B1 1 Pardubice 30.39
25.05.2014 2. kolo KPD staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) dálka/Žci/F 4 Pardubice 5.04
11.05.2014 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Svitavy) 300 m/Žci/B2 2 Svitavy 41.26
11.05.2014 1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň (TJ Svitavy) 100 m př./Žci/B1 4 Svitavy 17.11
29.04.2014 Pohár rozhlasu (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/Žci/B2 5 Pardubice 5:16.74
20.02.2014 VZ žactva (ročníky 1999 - 2002) (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B3 3 Praha 42.74
20.02.2014 VZ žactva (ročníky 1999 - 2002) (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B3 2 Praha 08.34
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Žci/R2 3 Jablonec nad Nisou 08.45
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Žci/F Jablonec nad Nisou DNP
02.02.2014 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 300 m/Žci/B1 1 Jablonec nad Nisou 43.23
25.01.2014 Veřejné halové závody (AC Pardubcie) 60 m/M/B5 2 Pardubice 08.1