Karta atleta

Export do excelu
  • Provazník Josef
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: SK Nové Město nad Metují
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
150 m 20.10 Dvůr Králové nad Labem 19.8.2015
150 m 20.21 h Jablonec nad Nisou 28.1.2015
200 m 26.39 Nové Město nad Metují 5.9.2015
300 m 40.77 Dvůr Králové nad Labem 19.8.2015
400 m 56.95 Turnov 19.9.2017
500 m 1:15.82 h Jablonec nad Nisou 28.1.2015
800 m 2:03.46 Pardubice 5.5.2018
800 m 2:19.42 h Jablonec nad Nisou 22.3.2014
1000 m 2:48.53 Cheb 29.7.2014
1500 m 4:20.83 Jablonec nad Nisou 22.8.2015
1500 m 4:43.19 h Jablonec nad Nisou 31.1.2015
2000 m 6:23.22 Vlašim 14.6.2014
3000 m 10:04.58 Turnov 23.8.2014
3000 m 09:45.12 h Praha-Stromovka 24.1.2015
5000 m 18:57.44 Kolín 28.5.2016
200 m překážek 32.10 Týniště nad Orlicí 7.9.2014
1500 m překážek 4:43.40 Plzeň 20.9.2014
2000 m překážek 6:58.41 Ostrava 20.6.2015
3000 m překážek 10:40.77 Hodonín 29.8.2015
středoškolský pohár 1223 Turnov 26.9.2017
hod oštěpem 600g 28.96 Stará Boleslav 3.9.2014
skok vysoký 1.25 Dvůr Králové nad Labem 16.5.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m př./Žci/F Plzeň 4:43.40
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m př./Žci/B1 MB Hradec Králové 4:49.02
08.09.2014 European kids athletics games 1500 m/Žci/FA1 4 Brno 4:24.85
07.09.2014 4. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň Královehradeckého kraje (SK Týniště nad Orlicí) 300 m/Žci/B1 3 Týniště nad Orlicí 41.86
07.09.2014 4. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň Královehradeckého kraje (SK Týniště nad Orlicí) 200 m př./Žci/B1 3 Týniště nad Orlicí 32.10
03.09.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 3000 m/M Stará Boleslav NF
03.09.2014 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) oštěp 600g/Žci Stará Boleslav 28.96
26.08.2014 3. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 3. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/Dci/B1 3 Pardubice 4:28.93
23.08.2014 4. kolo I. ligy mužů, skupina B (AC SYNER Turnov) 3000 m/M/F MB Turnov 10:04.58
13.08.2014 Atletický mítink a memoriálu K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 150 m/Dci/B1 5 Dvůr Králové nad Labem 20.78
13.08.2014 Atletický mítink a memoriálu K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 300 m/M/F Dvůr Králové nad Labem 41.74
13.08.2014 Atletický mítink a memoriálu K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) oštěp 600g/Žci Dvůr Králové nad Labem 27.70
29.07.2014 34. ročník Velké ceny města Chebu (PSK Union Cheb) 1000 m/M/F 12 Cheb 2:48.53
22.06.2014 3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m př./Žci/F Hradec Králové 4:55.98
15.06.2014 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 2. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/Dci/B1 7 Pardubice 60.17
14.06.2014 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Vlašim) 2000 m/Žci/F 5 Vlašim 6:23.22
08.06.2014 2. kolo KP družstev a jednotlivců KH kraje starších žáků a žákyň (TJ Sokol Jaroměř) 800 m/Žci/B1 2 Jaroměř 2:13.74
24.05.2014 KP Libereckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 2:14.20
15.05.2014 Okresní kolo 46.ročníku Poháru rozhlasu pro okres Trutnov (TJ Dvůr Králové n/L.) 1500 m/Žci/B1 1 Dvůr Králové n/L. 4:39.62
10.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 800 m/Dci/B1 5 Nové Město nad Metují 2:15.02
08.05.2014 Svitavský stýpl (TJ Svitavy) 1500 m př./Žci/F Svitavy 5:04.41
04.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L. ) 150 m/Žci/B1 4 Dvůr Králové nad Labem 21.08
04.05.2014 1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L. ) 800 m/Žci/B1 1 Dvůr Králové nad Labem 2:13.81
01.05.2014 60. Polabské závody, středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (T. J. Sokol Kolín – atletika) 1000 m/M/B2 4 Kolín 2:50.11
22.03.2014 Velikonoční hala (TJ Liaz Jablonec n/N.) 800 m/Žci/B 1 Jablonec nad Nisou 2:19.42
01.03.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou ) 3000 m/Žci/F 6 Jablonec nad Nisou 10:33.22
01.02.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Liaz Jablonec n/N.) 1500 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 4:47.86
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 3000 m/Žci/F Jablonec nad Nisou DNP