Karta atleta

Export do excelu
  • Josef Adamec
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér: Svoboda Martin
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.25 h Praha - Strahov 04.02.2017
60 m 07.28 Vlašim 01.09.2018
100 m 11.32 Pacov 10.06.2017
150 m 20.20 h Praha-Strahov 12.01.2014
150 m 19.25 Kladno 25.04.2014
200 m 23.31 h Praha - Stromovka 21.01.2017
200 m 22.62 Vlašim 22.06.2019
300 m 41.56 h Jablonec nad Nisou 05.02.2014
300 m 39.45 Brno 08.09.2014
400 m 51.10 h Praha-Strahov 26.01.2018
400 m 48.97 Sušice 19.05.2019
500 m 1:38.6 Čáslav 09.09.2011
600 m 1:35.43 Vlašim 14.06.2014
800 m 2:02.01 Čáslav 30.08.2017
800 m 2:05.14 h Praha - Strahov 13.01.2018
1000 m 3:21.44 Vlašim 27.04.2013
1500 m 5:04.07 Praha 19.06.2014
60 m překážek 11.27 Vlašim 24.08.2013
200 m překážek (0.76) 36.55 Stará Boleslav 12.05.2013
300 m překážek (0.84) 46.74 Kolín 03.05.2015
400 m překážek (0.91) 65.69 Jihlava 28.05.2016
1500 m překážek 6:13.11 Praha-Strahov 29.08.2013
skok vysoký 1.60 Čáslav 30.08.2017
skok daleký 4.54 Vlašim 01.09.2018
vrh koulí 4kg 06.94 Vlašim 24.08.2013
hod diskem 1,75kg 21.34 Vlašim 01.09.2018
hod oštěpem 800g 28.58 Vlašim 01.09.2018
hod kriketovým míčkem 33.09 Kolín 25.05.2012
pětiboj 0567 Čáslav 09.06.2010
sprintérský trojboj 2272 Vlašim 01.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.94 Brno 08.09.2014
60 m 07.76 h Praha - Strahov 13.12.2014
100 m 12.77 Vlašim 06.09.2014
150 m 20.20 h Praha-Strahov 12.01.2014
150 m 19.25 Kladno 25.04.2014
200 m 25.40 Vlašim 06.09.2014
200 m 25.48 h Praha - Strahov 06.12.2014
300 m 41.56 h Jablonec nad Nisou 05.02.2014
300 m 39.45 Brno 08.09.2014
400 m 56.53 České Budějovice 31.05.2014
400 m 54.71 h Praha - Strahov 06.12.2014
600 m 1:35.43 Vlašim 14.06.2014
800 m 2:11.31 Praha 13.09.2014
800 m 2:19.63 h Praha - Strahov 13.12.2014
1500 m 5:04.07 Praha 19.06.2014
sprintérský trojboj 1595 Vlašim 06.09.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2014 Vánoční hala žactva - 39. ročník (USK Praha) 60 m/Žci/R5 2 Praha - Strahov 07.76
13.12.2014 Vánoční hala žactva - 39. ročník (USK Praha) 800 m/Žci/B1 5 Praha - Strahov 2:19.63
06.12.2014 Středočeský pohár družstev mládeže (S KAS) 200 m/M/B3 4 Praha - Strahov 25.48
06.12.2014 Středočeský pohár družstev mládeže (S KAS) 400 m/M/B1 3 Praha - Strahov 54.71
04.10.2014 Mistrovství České republiky družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Žci/F 6 Jablonec nad Nisou 2:14.43
20.09.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žci/R1 6 Plzeň 2:16.40
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) 800 m/Žci/F Praha 2:11.31
08.09.2014 European kids athletics games 300 m/Žci/BA3 3 Brno 39.45
08.09.2014 European kids athletics games 60 m/Žci/RA6 3 Brno 07.94
06.09.2014 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/M/F2 6 Vlašim 08.16
06.09.2014 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/F2 5 Vlašim 12.77
06.09.2014 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/F2 5 Vlašim 25.40
06.09.2014 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) sprintérský trojboj/M/F 11 Vlašim 1595
04.09.2014 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK ZŠ Jeseniova, USK Praha) 60 m/Žci/B3 1 Praha - Eden 7.9
04.09.2014 2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK ZŠ Jeseniova, USK Praha) 300 m/Žci/B1 2 Praha - Eden 40.30
28.08.2014 1. finále přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žci/F Praha 2:11.72
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 800 m/M/B2 5 Vlašim 2:12.23
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 800 m/M/B2 5 Sušice 2:21.06
19.06.2014 3. kolo MPD staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 1500 m/Žci/B 2 Praha 5:04.07
14.06.2014 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Vlašim) 600 m/Žci/B2 4 Vlašim 1:35.43
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 400 m/M/B3 3 České Budějovice 56.53
28.05.2014 2. kolo MPD staršího žactva skupina A (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B2 2 Praha-Podvinný Mlýn 08.04
28.05.2014 2. kolo MPD staršího žactva skupina A (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žci/B1 3 Praha-Podvinný Mlýn 40.24
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/M/B2 6 Pacov 2:18.46
11.05.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žci/F1 5 Vlašim 40.48
11.05.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žci/F Vlašim 2:16.50
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B1 5 Kolín 40.02
08.05.2014 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci/F Kolín 2:16.98
25.04.2014 1. kolo středočeského KPD staršího žactva (A.C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B4 MB Kladno 19.25
25.04.2014 1. kolo středočeského KPD staršího žactva (A.C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B4 MB Kladno 40.32
20.02.2014 VZ žactva (ročníky 1999 - 2002) (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B2 3 Praha 41.67
20.02.2014 VZ žactva (ročníky 1999 - 2002) (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B2 3 Praha 20.31
05.02.2014 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/M/B3 4 Jablonec nad Nisou 08.35
05.02.2014 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/M/B3 3 Jablonec nad Nisou 41.56
29.01.2014 4. halová středa (TJ Liaz Jablonec n/N.) 60 m/M/B3 5 Jablonec nad Nisou 08.30
29.01.2014 4. halová středa (TJ Liaz Jablonec n/N.) 300 m/M/B2 1 Jablonec nad Nisou 42.15
12.01.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žci/R06 3 Praha-Strahov 08.39
12.01.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žci/B09 2 Praha-Strahov 20.20
12.01.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žci/B1 4 Praha-Strahov 41.75