Karta atleta

Export do excelu
  • Najmanová Kateřina
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.88 Stará Boleslav 12.5.2013
60 m 08.96 h Praha-Strahov 9.1.2016
100 m 14.36 Kladno 30.5.2015
150 m 21.53 Kladno 9.6.2012
150 m 22.10 h Jablonec nad Nisou 1.2.2014
200 m 28.76 Vlašim 8.5.2016
200 m 29.38 h Praha-Strahov 30.1.2016
300 m 46.18 Stará Boleslav 7.6.2013
300 m 47.13 h Praha-Strahov 12.1.2014
400 m 63.31 Bílina 14.5.2016
400 m 67.33 h Praha-Strahov 16.1.2016
800 m 2:32.94 Stará Boleslav 21.5.2016
800 m 2:39.23 h Praha-Strahov 8.2.2014
1500 m 5:53.19 h Praha 20.2.2014
60 m překážek 10.51 Kladno - Sletiště 25.5.2012
200 m překážek 35.41 Kladno 3.5.2013
300 m překážek 53.37 Kolín 8.5.2015
400 m překážek 72.50 Kladno 30.5.2015
pětiboj 2071 Kladno - Sletiště 25.5.2012
hod kriketovým míčkem 36.30 Kladno 5.10.2011
skok daleký 3.77 Stará Boleslav 27.4.2012
skok daleký 3.68 h Praha-Strahov 15.1.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2014 Mistrovství České republiky družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Žky/B2 5 Jablonec nad Nisou 2:34.25
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žky/B1 6 Hradec Králové 2:34.02
22.07.2014 Kladno 2014 (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/B1 5 Kladno 08.88
22.07.2014 Kladno 2014 (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B1 3 Kladno 46.83
20.06.2014 3. kolo soutěže družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B2 5 Kolín 21.56
20.06.2014 3. kolo soutěže družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/F Kolín 2:35.74
10.06.2014 II. kolo Krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 300 m/Žky/B2 4 Stará Boleslav 47.26
10.06.2014 II. kolo Krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/F 5 Stará Boleslav 2:32.99
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Ž/B1 5 Kladno 64.91
23.05.2014 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Středočeského kraje (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/F Stará Boleslav
23.05.2014 2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Středočeského kraje (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/F 4 Stará Boleslav 2:36.38
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most) 200 m/Ž/B5 2 Most 29.37
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Most) 400 m/Ž/B3 3 Most 66.29
25.04.2014 1. kolo středočeského KPD staršího žactva (A.C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B1 5 Kladno 49.00
25.04.2014 1. kolo středočeského KPD staršího žactva (A.C. TEPO Kladno) 800 m/Žky/B1 7 Kladno 2:41.21
25.04.2014 1. kolo středočeského KPD staršího žactva (A.C. TEPO Kladno) 200 m př./Žky/B2 Kladno DNP
20.02.2014 VZ žactva (ročníky 1999 - 2002) (PSK Olymp Praha) 1500 m/Žky/F 5 Praha 5:53.19
15.02.2014 Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 800 m/Žky/B2 Praha-Strahov DNP
08.02.2014 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 800 m/Žky/F MS Praha-Strahov 2:39.23
01.02.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Liaz Jablonec n/N.) 150 m/Žky/B2 3 Jablonec nad Nisou 22.10
01.02.2014 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Liaz Jablonec n/N.) 300 m/Žky/B2 2 Jablonec nad Nisou 47.60
12.01.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/R09 3 Praha-Strahov 08.99
12.01.2014 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín – atletika, TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žky/B1 4 Praha-Strahov 47.13