Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Pertlíková
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Blažková Martina
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m 1252 958
    400 m př. 352 1026
    akt. 20.07.2021
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
1 - - 1 - - 1 - - 1 - - - - -
- - - 1 - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.50 Jihlava 17.08.2013
60 m 08.35 Třebíč 25.05.2014
60 m 08.41 h Praha-Stromovka 24.01.2015
100 m 12.85 Sušice 14.05.2016
150 m 19.78 Pacov 07.06.2014
150 m 19.63 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 26.14 h Praha - Strahov 21.01.2017
200 m 25.78 Praha - Eden 08.06.2019
300 m 43.30 Třebíč 31.08.2014
300 m 40.56 h Praha - Stromovka 22.01.2019
400 m 56.90 h Praha - Stromovka 02.02.2019
400 m 56.42 Praha - Juliska 24.08.2019
500 m 1:15.42 h Praha - Strahov 17.01.2020
600 m 1:40.04 h Praha - Strahov 13.01.2017
800 m 2:33.79 h Praha-Stromovka 07.02.2014
800 m 2:29.78 Praha 13.07.2014
1000 m 3:30.18 Nové Město 05.06.2011
1500 m 5:34.07 Praha-Eden 31.05.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 10.13 Pacov 09.06.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 10.19 h Praha-Stromovka 08.12.2012
60 m překážek (0.76/8.20) 09.51 h Praha-Strahov 18.01.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 08.98 h Praha-Strahov 16.01.2016
60 m překážek (0.84) 09.20 h Ostrava 18.02.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 15.24 Vlašim 14.06.2014
100 m překážek (0.84) 14.73 Tábor 18.06.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 14.58 Třinec 25.06.2016
200 m překážek (0.76) 30.36 Třebíč 03.05.2014
300 m překážek (0.76) 42.79 Třinec 26.06.2016
400 m překážek (0.76) 59.41 Brno 27.07.2019
skok vysoký 1.50 h Praha-Strahov 18.01.2014
skok vysoký 1.54 Třebíč 09.05.2015
skok o tyči 2.60 Třebíč 07.09.2014
skok daleký 5.16 h Praha-Strahov 16.01.2016
skok daleký 5.47 Sušice 14.05.2016
trojskok 10.43 Praha 18.05.2014
trojskok 10.91 h Praha - Strahov 21.01.2017
vrh koulí 3kg 10.45 h Ostrava 23.01.2016
vrh koulí 3kg 10.83 Jihlava 07.05.2016
hod diskem 0,75kg 19.65 Třebíč 27.04.2013
hod oštěpem 500g 29.54 Jihlava 30.04.2016
hod oštěpem 600g 24.51 Praha 17.05.2015
hod kriketovým míčkem 38.18 Třebíč 28.09.2012
pětiboj 2660 Nové Město na Moravě 03.06.2012
pětiboj hala [Zky] 2898 h Praha-Stromovka 07.02.2014
pětiboj hala [Dky] 3223 h Ostrava 23.01.2016
sedmiboj [Zky] 4219 Praha 13.07.2014
sedmiboj [Dky] 4666 Praha-Eden 21.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.35 Třebíč 25.05.2014
100 m 13.16 Praha 31.05.2014
150 m 19.78 Pacov 07.06.2014
300 m 43.30 Třebíč 31.08.2014
800 m 2:33.79 h Praha-Stromovka 07.02.2014
800 m 2:29.78 Praha 13.07.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 09.51 h Praha-Strahov 18.01.2014
100 m překážek (0.76/8.20) 15.24 Vlašim 14.06.2014
200 m překážek (0.76) 30.36 Třebíč 03.05.2014
skok vysoký 1.50 h Praha-Strahov 18.01.2014
skok vysoký 1.51 Südstadt 05.10.2014
skok o tyči 2.60 Třebíč 07.09.2014
skok daleký 4.88 h Praha-Strahov 18.01.2014
skok daleký 4.90 Praha 13.07.2014
trojskok 10.43 Praha 18.05.2014
vrh koulí 3kg 08.15 h Jablonec nad Nisou 12.01.2014
vrh koulí 3kg 09.12 Praha 12.07.2014
hod oštěpem 500g 25.32 Pacov 08.06.2014
pětiboj hala [Zky] 2898 h Praha-Stromovka 07.02.2014
sedmiboj [Zky] 4219 Praha 13.07.2014

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2014 Mezinárodní utkání žactva a dorostu Jižní Čechy, Vysočina, Horní Rakousko, Dolní Rakousko, Dolní Bavorsko skok vysoký/Žky 3= Südstadt 1.51
05.10.2014 Mezinárodní utkání žactva a dorostu Jižní Čechy, Vysočina, Horní Rakousko, Dolní Rakousko, Dolní Bavorsko skok daleký/Žky Südstadt 4.88
20.09.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 4 Plzeň 15.29
21.09.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 200 m překážek (0.76)/Žky/R2 8 Plzeň 33.49
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Hradec Králové 15.77
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 2 Hradec Králové 30.92
13.09.2014 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) skok o tyči/Žky/F Hradec Králové 2.60
07.09.2014 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Třebíč 16.02
07.09.2014 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) 200 m překážek (0.76)/Žky/F Třebíč 30.77
07.09.2014 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) skok o tyči/Žky/F Třebíč 2.60
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletika Jihlava) skok o tyči/Ž/F Třebíč 2.50
06.09.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletika Jihlava) trojskok/Ž/F Třebíč 10.59
31.08.2014 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 300 m/Žky/B1 1 Třebíč 43.30
31.08.2014 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Třebíč 15.54
31.08.2014 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) skok o tyči/Žky/F Třebíč 2.40
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 6 Praha 15.34
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žky/F 7 Praha 1.48
13.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Zky]/Žky/F 6 Praha 4219
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žky/F 14 Praha 09.12
12.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B1 6 Praha 20.08
13.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky/F 9 Praha 4.90
13.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Žky/F 18 Praha 23.60
13.07.2014 Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky/B3 2 Praha 2:29.78
14.06.2014 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Vlašim) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 1 Vlašim 15.24
14.06.2014 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žky 14 Vlašim 4.85
07.06.2014 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žky/B1 1 Pacov 19.78
08.06.2014 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žky/F Pacov 2:31.90
07.06.2014 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Pacov 15.27
07.06.2014 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žky/F Pacov 1.46
08.06.2014 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky/F Pacov 4.88
07.06.2014 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 3kg/Žky/F Pacov 08.41
08.06.2014 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 500g/Žky/F Pacov 25.32
08.06.2014 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) sedmiboj [Zky]/Žky/F Pacov 4195
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova Praha) 100 m/Ž/R1 3 Praha 13.19
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova Praha) 100 m/Ž/FB Praha 13.16
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK ZŠ Jeseniova Praha) trojskok/Ž 4 Praha 10.69
25.05.2014 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/B1 1 Třebíč 08.35
25.05.2014 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 1 Třebíč 30.88
25.05.2014 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky/F Třebíč 4.76
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Spartak Praha 4) skok daleký/Ž 4 Praha 4.80
18.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Spartak Praha 4) trojskok/Ž 4 Praha 10.43
11.05.2014 2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m/Žky/B1 1 Pacov 44.67
11.05.2014 2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Pacov 15.74
11.05.2014 2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky/F Pacov 4.92
03.05.2014 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 1 Třebíč 30.36
03.05.2014 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky/F Třebíč 5.02
03.05.2014 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 500g/Žky/F Třebíč 22.22
01.03.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou ) 800 m/Žky/R2 5 Jablonec nad Nisou 2:34.23
01.03.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou ) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 4 Jablonec nad Nisou 09.52
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj hala [Zky]/Žky/F 7 Praha-Stromovka 2898
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky/F 12 Praha-Stromovka 4.78
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 4 Praha-Stromovka 09.55
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žky/F 11= Praha-Stromovka 1.45
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Žky/F 17 Praha-Stromovka 07.83
07.02.2014 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B2 2 Praha-Stromovka 2:33.79
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Praha-Strahov 09.51
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žky/F 4 Praha-Strahov 1.50
18.01.2014 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky/F Praha-Strahov 4.88
12.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Žky/B2 2 Jablonec nad Nisou 2:36.51
12.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Jablonec nad Nisou 09.56
12.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok vysoký/Žky/F2 Jablonec nad Nisou 1.44
12.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/Žky/F2 5 Jablonec nad Nisou 4.86
12.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) vrh koulí 3kg/Žky/F1 8 Jablonec nad Nisou 08.15
11.01.2014 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, v běhu na 3000 m a chůzi (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) pětiboj hala [Zky]/Žky Jablonec nad Nisou 2896