Karta atleta

Export do excelu
  • Kunová Eva
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.70 Písek 15.05.2010
50 m 07.31 h České Budějovice 04.12.2011
60 m 08.30 České Budějovice 16.06.2012
60 m 08.07 h Praha-Stromovka 20.02.2016
100 m 12.61 Sušice 06.05.2017
150 m 19.84 Tábor 24.05.2014
150 m 19.51 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 25.90 České Budějovice 20.05.2017
200 m 26.01 h Ostrava 18.02.2017
300 m 42.67 Sušice 21.05.2014
300 m 42.85 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 60.14 Sušice 19.05.2019
400 m 63.75 h Jablonec nad Nisou 13.01.2015
600 m 1:59.08 Písek 15.05.2010
800 m 2:45.09 České Budějovice 25.09.2011
50 m překážek 08.11 Písek 15.05.2010
60 m překážek 11.98 h České Budějovice 12.11.2011
pětiboj 1823 České Budějovice 25.09.2011
čtyřboj 1674 České Budějovice 03.10.2010
hod kriketovým míčkem 35.55 České Budějovice 25.09.2011
vrh koulí 3kg 06.74 Pacov 09.07.2011
skok daleký 4.24 Nová Včelnice 28.05.2011
skok daleký 4.77 h Praha-Stromovka 20.01.2015
skok vysoký 1.23 Tábor 19.09.2010
skok vysoký 1.20 h Praha-Strahov 15.01.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2014 Mezinárodní utkání žactva a dorostu Jižní Čechy, Vysočina, Horní Rakousko, Dolní Rakousko, Dolní Bavorsko 300 m/Žky/B2 3 Südstadt 44.24
20.09.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 300 m/Žky/R1 7 Plzeň 44.13
20.09.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žky/R2 5 Plzeň 20.23
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dky/R1 2 Kladno 13.27
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dky/FB 5 Kladno 13.34
14.09.2014 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/B2 5 Kladno 27.81
06.09.2014 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 300 m/Žky/B1 4 Písek 43.63
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Ž/R1 2 Vlašim 13.37
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Ž/FA 6 Vlašim 13.33
23.08.2014 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Ž/B1 5 Vlašim 27.91
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/Ž/R4 2 Sušice 13.39
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/Ž/FB Sušice 13.15
21.06.2014 3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 200 m/Ž/B1 MB Sušice 27.16
14.06.2014 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žky/B2 5 Vlašim 43.40
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m/Dky/R1 4 Plzeň 13.13
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 100 m/Dky/F 7 Plzeň 13.17
07.06.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) 200 m/Ž/B2 2 Plzeň 26.71
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/R1 2 České Budějovice 13.27
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/FA 5 České Budějovice 13.12
31.05.2014 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol České Budějovice) 200 m/Ž/B2 1 České Budějovice 26.93
24.05.2014 KPJ staršího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) 150 m/Žky/B1 1 Tábor 19.84
24.05.2014 KPJ staršího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) 300 m/Žky/F Tábor 43.21
21.05.2014 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m/Ž/B2 5 Sušice 42.67
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/R1 3 Pacov 13.21
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/FA 5 Pacov 13.20
17.05.2014 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B2 3 Pacov 27.16
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 60 m/Žky/B2 4 Klatovy 08.40
10.05.2014 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 150 m/Žky/B1 2 Klatovy 19.86
01.03.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou ) 150 m/Žky/R4 3 Jablonec nad Nisou 20.54
01.03.2014 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou ) 300 m/Žky/R2 3 Jablonec nad Nisou 44.86
08.02.2014 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 150 m/Žky/B2 1 Praha-Strahov 19.92
08.02.2014 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 300 m/Žky/B1 1 Praha-Strahov 44.41
01.02.2014 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B7 MS Praha-Strahov 27.66
25.01.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JčKAS) 200 m/Dky/B2 1 Praha-Strahov 27.79